27 Nisan , 2024, 11:41:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAFTANIN KONUĞU .....................

Başlatan βαlκιz, 06 Şubat , 2010, 18:47:01

« önceki - sonraki »

tuana ve sudem

arkadaşlar kusura bakmayın tam manasıyla bilmiyorum o yüzden yazdıklarınızı sonradan görüyorum dün üye oldum önce duygu arkadıma teşekkür ederim sonrada masalım arkadaşa gelince şimdi diyorumki keşke kaçmasaydım kaçtıgımda daha 16 yaşındaydım. şimdi 24 yaşında iki çocuk annesiyim insan yıpranıyo ya :aferin:

masalım

olsun canım mutlusyan sorun yok allah pişman ettirmesin

masalım

gamzela

kızım uyandı ben onunla ilgileniyorum...
gmz

masalım

ayyy yerim ben senin kızını çok tatlı duruyor başa fotosu varmı?

gamzela

forumda yok teyzesiii.kusura bakma hanımefendiye mama yedireyim bi görüşürüz sonra byee
gmz

masalım

tamam canım sen bak çikinee :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

kızlar muhabbetinizi melekler mekanına gelin orda yapalım bu konu dagılmasın  ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tuana ve sudem

ben geldim benim kız uyandı onunla ilgileniyodum muhallebi yaptım ılıyana kadar görüşelim dedim neler yapıyorsunuz siz nerelisiniz kendinizi tanıtırmısınız :love7:

miray

gülşah güzel fikirmiş canım
ozaman bende sorayım bi dene
hayatta hiç keskelerin oldumu ya da son zamanlarda keske dedigin seyler neler  :tongue3:
hadi bakalım  :k06:

βαlκιz

evet keşke taşınmasaydık dedim :-\
keşke eşimin ailesiyle aram iyi olsaydı diyorumm  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Şubat , 2010, 23:03:50
evet keşke taşınmasaydık dedim :-\
keşke eşimin ailesiyle aram iyi olsaydı diyorumm  :-\
ya bende pek hoslanmıyorum esimin ailesinden ama esimin hatrına katlanıyorum bazı seylere
kimse kimseyi sevmek zorunda deil ama saygı duymak lazım cünkü esinin en yakınları kanı canı annesi babası  :-\

βαlκιz

evet ya artık beni okadar bezdirdilerkii..adları geçince bile sinirleniyorumm duymak istemiyorumm..
napalım böyle devam etcek demekki napsam olmuyoo  :cildir: :cildir:

Demet_dk

peki benden bi soru daha
sen eşinin ailesiyle görüşmek istemiyosun adlarını bile duymak istemiyorum diyosun
bu durumda eşin napıyo

βαlκιz

valla birşey demiyo yapmıyo konuşmamı görüşmemi istiyo tabi ama kararıma bişey demiyoo