HAFTANIN KONUĞU .....................

Başlatan βαlκιz, 06 Şubat , 2010, 18:47:01

« önceki - sonraki »

Demet_dk

βαlκιz

soruları yazın siz arkadaşlar ben girince cvp yazarım şimdi çkıkıcam
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

yaa bende bir sey sormak istiyorum ama ne sorsam kirmizi koltukta ne sorulurr

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

buldumm canim garip bir soru olacak ama diger ikiz anneler forumundada gormustum bunu,, ikizlerin dogunca keske 1 tane olsaydi bakamiyorum veya cok zorrr dedigin anlar oldumu bunu cogu ikiz annesine sormsulardi sitede

βαlκιz

yok canım hiç demedim allahın gücüne gider söylemem öyle bişey
zor olsada allah iki tane vermiş dermiyim öyle bişeyy  :D

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Şubat , 2010, 17:08:04
yok canım hiç demedim allahın gücüne gider söylemem öyle bişey
zor olsada allah iki tane vermiş dermiyim öyle bişeyy  :D

helal olsun canim sana masaallah, benimde cok garibime gitmisti bir sitede yillarca cocugu olmayan bir hanim ikizlerinden sikayetciydi neden diye  :icon_pale: Allah bebisleriniiii sana bagislasinnn, Allahin nimetine nank;rluk etmek olmaz sukur etmek gerek. :love7:

βαlκιz

evet hep şükretmek lazım allah olmayanlarada versin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Şubat , 2010, 17:13:39
evet hep şükretmek lazım allah olmayanlarada versin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
aminnnn hadi kizlar balkizzz burda kirmizi koltukta oturuyor su an sorularii sorunnn ;D ;D  ben bilgisayardan az kalkiyorum  :opucuk:

βαlκιz

güle güle canım sonra sorularını beklerim ;D

♥ღвüşяαღ♥

hayatta keşke yapsaydım dediğin ne oldu ???

βαlκιz

___kıymık___

gülşahcım bu yaşına kadar söyledıgın en büyük yalann :icon_scratch:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

βαlκιz

::) ::) aklıma gelmiyokii çok büyük yalanlar söylemem  :k06:

___kıymık___

pekii
kımsenın farketmedıgı, hatta senın bıle dıle getırmeye çekındıgın kusurun ne :laughing7:
fiziki olarak ;D
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...