HAFTANIN KONUĞU .....................

Başlatan βαlκιz, 06 Şubat , 2010, 18:47:01

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

allah gönlüne göre versin balkızcımmmmm :D

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülru

anlayabiliyorm seni balkızne yaparsan yap iyi olamazsın bazılarını gözünde, el kızısın her zaman onlar için bende birçok şeyi görmezden geliyorum sadece eşim için bunları yapıyorum ama nereye kadar böyle gider tabi bilemem..

sende  böyle mutluysan  balkızım salla gitsin o zaman.. :occasion14:  :occasion14:

βαlκιz

ben bişey kaybetmiyorum valla böyleıkça onlar kaybediyoo beni kaybetmelerini sallaa
hem çocuklarınııı yani eşimi hemde torunlarını göremiyolarr işteee çokkta iyi oluyoo onlaraaaa  :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hımm pekı balkız forumda sevmedıgın kısılerden hoslanmama sebebın nedır desem :dontknow: :dontknow:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AİLENİN KACINCI ÇOCUGUSUN GULŞAHCIM...SANKI EN KUCUGU  ::) ::)

EN ÇOK BEGENDIĞİN ÖZELLIKLERIN NELER?

BEGENMEDIKLERIN?  :k06: :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 10 Şubat , 2010, 01:21:48
hımm pekı balkız forumda sevmedıgın kısılerden hoslanmama sebebın nedır desem :dontknow: :dontknow:
ukalalıklarıı kendilerini kaf dagında sanmalarıı 
kendilerinii bi bok sanmalarından dolayı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 10 Şubat , 2010, 06:23:58
AİLENİN KACINCI ÇOCUGUSUN GULŞAHCIM...SANKI EN KUCUGU  ::) ::)

EN ÇOK BEGENDIĞİN ÖZELLIKLERIN NELER?

BEGENMEDIKLERIN?  :k06: :k06:
en son kazan dibiyim  :ehi: :ehi: :ehi:
en beyendiğim özelliğim..  ::) ::) ::)  aklıma gelmiyo valla yazarım sonraa  :ehi:
beyenmediğim -  çok çabuk sinirlenirim...çok inatçıyım.hemen darılır küserim  :-\

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

balkız nıckını nerden buldun balkız dıyınce aklıma baldız gelıyo :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 10 Şubat , 2010, 13:44:23
balkız nıckını nerden buldun balkız dıyınce aklıma baldız gelıyo :ehi: :ehi: :ehi:
babam beni balkız diye sever..bebeklimden beri balkız dermiş..hala balkız balkız derr..bende balkız yaptım  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

heeee tmm ozamn bı sorum daha olcak bbebeğimi nasıl uyutabılırım :dontknow: :dontknow: :dontknow:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 10 Şubat , 2010, 14:42:30
heeee tmm ozamn bı sorum daha olcak bbebeğimi nasıl uyutabılırım :dontknow: :dontknow: :dontknow:
canım niye uyutuyosun ben gündüz uyumasınlar diye herşey yapıyorum sen uyutmamak için
gündüz uyyumazsa gece uyur ne güzell  :nazar: :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

AMA BEBEK DAHA O GUNDUZ DE UYUMAYA IHTIYACI VAR DELIRCEM YA UYUMUYO DIYE UYUYAN COCUK DAHA CABUK BUYURMUS

βαlκιz

öyle ama uyumuyosa yapcak bişey yok.. :-\ bitki çayları içir banyo yaptır..masaj yap bebek yagıyla sonra salla uyur  ::) bizimkiler banyodan sonra uyuyoo

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BANYODAN SONRA EFLINDE UYUYO AMA YINE 1 SAAT SONRA UYANIYO :sad1: :sad1: