27 Nisan , 2024, 12:54:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAFTANIN KONUĞU .....................

Başlatan βαlκιz, 06 Şubat , 2010, 18:47:01

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Allah seni gulsah  ;D ;D ;D kaf dagi örnegi ahhaahha  ;D ;D ;D hmm soruma geciyorumm
en guzel yaptigin yemek

βαlκιz

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 10 Şubat , 2010, 16:22:56
Allah seni gulsah  ;D ;D ;D kaf dagi örnegi ahhaahha  ;D ;D ;D hmm soruma geciyorumm
en guzel yaptigin yemek

::) ::) ::) eşime göre karnıbahar- pırasa-pilav- güzel oluyomuşş  :ehi: :ehi: :ehi:
başkaaaaa  ::) ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökkusağı

balkızcım gelecekle ilgili en büyük hayalin nedir yani oturup düşününce 20 yıl sonra şunlar şunlar olmuş olmalı dediklerin nelerdir;?
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

βαlκιz

hiç öyle hayallerim olmadı düşünmedim ama.. ::) ::) ::)
kendimize ait bi evde oturuyo olmak...isterim biz evimiz olmalıı  ::) ::) 20 yıl sonra belki iki bebek daha olmalıı  :k06: :k06: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökkusağı

kız çok hızlısın maşşallah,peki biri eline bi sihirli değnek verse bununla kendi isteklerini gerçekleştiremezsin sadece başkalarına yardım edebilirsin veya zarar verebilirsin dese kime naaparsın??
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

βαlκιz

Alıntı yapılan: kadriyee - 10 Şubat , 2010, 16:58:23
kız çok hızlısın maşşallah,peki biri eline bi sihirli değnek verse bununla kendi isteklerini gerçekleştiremezsin sadece başkalarına yardım edebilirsin veya zarar verebilirsin dese kime naaparsın??
görümcelerimi cüce yapardımm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kaşının gözünün yerini değiştiridim  :ehi: :ehi:

gökkusağı

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 10 Şubat , 2010, 17:00:48
görümcelerimi cüce yapardımm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kaşının gözünün yerini değiştiridim  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:aferin: :aferin: :aferin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 10 Şubat , 2010, 17:00:48
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gülşah kız görümcelerinden ne istiyon cadı gelin seni anam valla görümcelerin kaşı gözü gitti ağzıda yamuldu hahahahaha :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

allahhhhhhh düşmanımın başına öyle görümceler vermesiiiinnn  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

vadi= muge & melis

DOSTUNUN BASINA VERDI BILE  :k06: BEN DE DE VAR Bİ ÇATLAK KAFA

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

βαlκιz

Alıntı yapılan: VADİ - 11 Şubat , 2010, 20:11:01
DOSTUNUN BASINA VERDI BILE  :k06: BEN DE DE VAR Bİ ÇATLAK KAFA
allah kurtarsınn  :k06: :k06:

βαlκιz

SiRiNe

hayatinda su an degistirmek istedigin bir sey olsaydi imkanin neyi degistirmek isterdin ???