Bebek olsun diye beklerken geçmek bilmeyen zaman ve hissettikleriniz...

Başlatan Wunsch, 06 Şubat , 2010, 15:55:39

« önceki - sonraki »

Wunsch

Bir çoğumuz bebeğimiz olsun istiyor. Malesef ilk seferde hamile kalmak her zaman mümkün değil.
Her ay bu sefer ne olacak diye bekliyoruz. Müjdeli haberi almak için sabırsızlanıyoruz.
Yaşadığımız kaygılarımızı, sevincimizi, sabırsızlığımızı paylaşalım mı ne dersiniz?
Biraz olsun kendimizi yanlız hissetmez, sohbet etmiş oluruz.  :)

nisan rüzgar

aynen bu zzamanlar baska hiç bi zamana benzemiyoo bikaç gün  bi ömür gibi geliyo bana...kendimi çok kötü hissediyorum..ALLAHIMAhepp dua ediyorum ..hiç aklımdan çıkmıyookiii yemek yaparken tv izlerken ...geceleri uyuyamıyorum bile şu zamanlarda....ara ara aglama krizlerine giriyorum bişey yokken...allahım isteyen herkese hayırı evlatlar versin :amin:

catmia

Merhaba evet bekledikçe günler geçmiyor sanki. Ben ilk defa geçen ay yaşadım. Bu hafta benim çok çalışmam ve ayın 23ünü beklemem gerekiyor. Şimdiden takvimde ayın 23üne gözüm kayıp duruyor

н∂vv∂ ツ

sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor bazen.ağlıyorum,ağlıyorum....
sonra düşünüyorum,düşünüyorum,uzun uzun düşünüyorum.
Allahım diyorum bana da nasip et nolurr.
sonra içimden bi ses hayırlı değil demekki,bekle biraz daha,rabbim herşeyin hayırlısını bilir dio.
bazen hamile kalacağımı hayal ediyorum.eşime nasıl bi sürprizle  hamile olduğumu söylerim,onun planlarını yapıyorum.heyecanlanıyorumm  :love7:
sonra karnımın büyüdüğünü düşünüyorum(ellerim karnımda)  ;D 2 ay 3 ay 5 ay 8 ay 9 ay.bi bakmışım bebişim kucağımda   :love9: :love9: :love9:
bebeğim biliyorum bigün geleceksin ve annecim ben geldim diyeceksin.ama biraz acele etsen iyi olacak.seni çok özledimmmm  :love9: :love9: :love9:

Uploaded with ImageShack.us

havva nur

slm arkadaslar benim iki cocugum var kizim 6 oglum bes bir bucuk senedir 3 cu dusunuyoruz.ama emin olun ki duaslarim ilk once bebek leri olmayanlara oluyor ALLHIM SEN ISTEYEN HERKEZI EVLAT SAHIBI YAPMAYI NASIP ET SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR NASIP ET . :amin: :amin: :amin: :amin:

nisan rüzgar

н∂vv∂ ツ

amin inş.Allah bağışlasın.3.yüde alırsın inş kucağına canım

✿گสЯเ_ќĮż✿

aahhh ahh bende çok ama çok dertliyim.2,5 yıldan beri uğraş veriyoruz ama olmuyo.hayırlısı allahtan.inanın artık evden dışarı çıkmamak,misafir kabul etmemek,hamile yada çocuklu bayan görmemeye çalışıyorum.bütün huyum suyum bozuldu.sürekli bir alınganlık.insanların darısı senin başına olsun demelerini bile kaldıramıyorum.ben beni tanıyamaz oldum.ne zamana kadar böyle devam edecek onuda bilmiyorum.takmamak elde değil arkadaşlar.hamile kaldığım günü öğrendiğimde neler olacak düşünemiyorum bile.allahım en kısa zamanda tattırsın banada isteyen tüm müslüman din kardeşlerimede :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: catmia - 08 Şubat , 2010, 20:02:04
Merhabalar evet havuç bende hep hamile kaldığımda eşime testi bir hediye paketi içinde vermek istiyordum. Ocak ayında yaptığım idrar testide pozitif çıkınca hemen dolapta bunun için sakladığım hediye kutusunu aldım içine koydum, fotoğraf makinesinin kamerasını hazırladım ve işe gitmek için hazırlandıktan sonra hediye kutusunu eşime verdim. Bir gün öncede Ankara'dan gelmiştim sana Ankara'dan hediye aldım ama vereceğin tepkiyi görmen için kameraya çekeceğim deyip çektim. Eşimin yüzündeki şaşkın ifade çok güzeldi. Ertesi sabah yaptığım 2 testte de pozitif çıktı fakat mutluluğumuz çok kısa sürdü akşam yaptırdığım kan testinde sonuç negatifti. Üstelik 3 testte de pozitif çıkınca tüm ailelere ve iş arkadaşlarına da haber vermiştik. Sonra doktorda kan ve idrar tahlili yaptırdı ve ultrasondan bakıp yok dedi. Elimde şimdi o görüntüler kaldı  
canım bende bu ay aynı durumu yaşadım.adetime 6 gün kala kan testi yaptırdım değerim 2.4 çıkınca iyice umutlandım.çenemi tutamadım herkese hamileyim dedim.ama o kadar güzel bir duyguyduki.2,3 günde olsa o mutluluğu yaşadım.adet oldum ve tekrar başa döndüm.neyse sonra çok takmadım kafaya.çünkü adetim düzene girmişti.hamile kalabilirdim.bugunde polikistik over hastalığımın geçtiğini öğrendim.hormon sonuçlarımda normal çıktı.dua etmekten başka çarem kalmadı.şifamı veren rabbim bebişimi verir inşallah.bu ay çok stres yapmamaya çalışcam.artık oluruna bırakmanın zamanı geldi

catmia

Havuç pko nun geçmesine çok sevimdim inşallah bir daha hiç yaşamazsın.
Sarıkız ben 6 yıllık evliyim ve 33 yaşındayım ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. Gerçi ben geçen ay hamile olduğumu sanana kadar tüm duygularımı bastırmışım. Şimdi 6 yıldır biriktirdiğim duygularımla başa çıkmaya çalışıyorum. Ne diyelim Allah büyük elbet vardır bu yaşadıklarımızın bir nedeni ve sonucu

gökkusağı

bi süre önce bi arkadaşla konuşmuştuk burda.annesi 20.yılın sonunda doğurmuş onu düşünebiliomusunuz hiç umudu kaybetmemek lazım kaderde varsa mutlaka olur
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: catmia - 08 Şubat , 2010, 20:14:25
Havuç pko nun geçmesine çok sevimdim inşallah bir daha hiç yaşamazsın.
Sarıkız ben 6 yıllık evliyim ve 33 yaşındayım ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. Gerçi ben geçen ay hamile olduğumu sanana kadar tüm duygularımı bastırmışım. Şimdi 6 yıldır biriktirdiğim duygularımla başa çıkmaya çalışıyorum. Ne diyelim Allah büyük elbet vardır bu yaşadıklarımızın bir nedeni ve sonucu
catmiacım bende 27 yaşına girdim.2,5 yıllık evliyim.ilk günden beri çok istiyoruz ama nasip.zaten beni ben gibi olan arkadaşlarım anlayabilir.dışarıdan bakana laf sokuşturmak öyle basit ve güzel geliyoki.benden sonra evlenenlerin hep çocukları oldu bende daha tık yok.bakalım hayırlısı artık :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

daha çocuk yapmıyomusun niye düşünmüyosoun artık zamanı bekleme diyenlere yalan sölemekten bıktım.her defasında bişeyleri bahane ediyorum ama içimden kanlar akıp gidiyo kimseler bilmiyo ne kadar çok istediğimizi.off yine kötü oldum yaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

havva nur

arkadaslar moralinizi bozmayin CENABI ALLAHIM ELBET SIZLERI DE EVLAT SAHIBI YAPACAKTIR DUALARIMIZ SIZLERLE KARAMSAR OLMAYIN HERZAMAN VARDIR BIR HAYIR DEYIP.ALLIHIM BIZEDE NASIP ETSIN DIYE DUA EDIN :amin: :amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: catmia - 08 Şubat , 2010, 20:21:30
Evet her gittiğin yerde daha neyi bekliyorsun bak yaşta geçiyor laflarını duymaktan bıktım. Sırf o yüzden kimsenin çocugunu falan kucağıma almıyorum hakkımda özeniyor falan demesinler diye çocuk sevmiyorum kafam kaldırmaz benim onun ağlamasını çişini diyorum. Napalım ancak bu şekide kendimi koruyorum ya da koruyordum. Geçen aydan beri herkes sevincimizi görünce bütün imaj gitti :honk: şimdiden sonra olmazsa üzgün suratla bakacaklar bana
catmiacım nerelisin arkadaşım.hrehangi bir sorun varmı bebişin olmaması için.dra gittinmi :dontknow: :dontknow: