Bebek olsun diye beklerken geçmek bilmeyen zaman ve hissettikleriniz...

Başlatan Wunsch, 06 Şubat , 2010, 15:55:39

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: catmia - 08 Şubat , 2010, 20:35:51
Ben Hataylıyım ama evlendikten sonra İstanbul'a yerleştim. Kendime konduramadığım için daha önce doktora gitmedim bunun için. Ama artık eşim gidelim diyor.
Bu arada eşim geldi yemek yiyeceğiz, herkese şimdilik iyi akşamlar sonra yine gelmeye çalışırım.
güle güle cnm.afiyet olsun.bende adanalıyım.hayırlısı olsun cnm :hello: :hello: :hello: :hello:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

catmia

Merhabalar,
Sarıkız dün akşam acil çıktım kusura bakma eşim geldi onu karşıladım. Seninle memleketli sayılırız aramızda 1 saatlik yol var, gerçi ben şimdi 16 saatlik uzaklıktayım memlekete.
Sen Adana'da mı yaşıyorsun yoksa benim gibi sende başka memleketinden uzak mısın?

gizemm

herkese dert anlatmak istemiyorum ,senmi bakacaksın benim çocuğuma sanane diyorum kırıcı oluyorum evet ama umrıumda değil onlar düşüncesizce sordukları sorularda  beni nasıl kırıyorlarsa öyle kırılsınlar.bu cevabı alınca bidaha sormaya cesaret edemiyorlar zaten,hoş bidaha görüşmekde istemeyebilir yani  :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: catmia - 09 Şubat , 2010, 10:54:52
Merhabalar,
Sarıkız dün akşam acil çıktım kusura bakma eşim geldi onu karşıladım. Seninle memleketli sayılırız aramızda 1 saatlik yol var, gerçi ben şimdi 16 saatlik uzaklıktayım memlekete.
Sen Adana'da mı yaşıyorsun yoksa benim gibi sende başka memleketinden uzak mısın?
günaydın cnm.hayır adanada yaşamıoyorum.eşimin görevi nedeni ile sivasın köyündeyiz.yani 8 saat var aramızda adana ile :'(

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

yağmur8183

Alıntı yapılan: ♥♥ஐ§ĀŘΙЌΙżஐ♥♥ - 09 Şubat , 2010, 11:06:07
Merhabalar,
günaydın cnm.hayır adanada yaşamıoyorum.eşimin görevi nedeni ile sivasın köyündeyiz.yani 8 saat var aramızda adana ile :'(
[/quote
Alıntı yapılan: ♥♥ஐ§ĀŘΙЌΙżஐ♥♥ - 09 Şubat , 2010, 11:06:07
Merhabalar,
Bende adanalıyım kızlar,toplandık galiba, bende sizin gibi adanadan uzaktayım,çorum da çalışıyorum.

yağmur8183

Bebek için biz de dört aydır uğraşıyoruz, adet düzensizliğim var tedaviye başladık,bakalım rabbim hepimize hayırlısını versin kızlar...

hasretALİ

of of zaman geçse keşke millet 24 28günde adet olur keşke bizimde öle olsa ya benim 31güne çıktı düünün ya arkadaşlar beklerken yıpranıyorum :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

yağmur8183

Benim 33 gün,bazen 35, 40 gün...Aklına estiği gibi hareket ediyor benim ki...  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

hasretALİ

yağmur8183

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

duygu.029

çok ii bir konu başlığı seçmişsiniz içimi dökeyimm .bazen düşünüyorum acaba ben hiçmi anne olamayacam.çocuğum ağzında anne kelimesini hiçmi duymayacam.hep başkalarınamı bakıp neden benim yok diyecem.Millet yinemi bebek yok demeyi birgün bırakırmı diye düşünüyorum.bebeğimi kucağıma alıp sevip emzirmenin onunla oynamanın hayalini hepmi kuracağım yoksa birgün gerçek olacakmı.canım kızım yada canım oğlum diyebilecekmiyim (ben sana kurban olurum bekletme artık beni gel artık annene) bu duamı sen gelene kadar bırakmayacam sen yeterki hayırlısıyla gel ben herşeye razıyım yeterki o kokunu içime çekeyimm tek dileğim bu senden başka eksiyim yok bebeğimm birtek sensin yolunu gözlemekten hiç bıkmayacam.seni hep özleyecem canımm benim.ömrümün bir günü benim olsun gerisi bebeğimin olsun yeterki birgün o sıcaklığı yaşayayım.o duyguyu tadayımmmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

yesilmavi

merhaba arkadaslar bende 32 yasindayim. 4 yil oldu evleneli. ama esim istemiyordu cocuk. once calisiyor olmami acelesi olmadigini soyledi bu sekilde beni oyaladi.. hazir olmadigini soyledi.sonra meslegi degisti imkanlari ve gelecegi cok iyi bir isi oldu ama Ankara da yasayamayacagimiz icin ben isten ayrildim. Hep bu meslegi hayal eder olursam cocuk yapariz derdi.. artik calismayacagim icin bebk yapmanin zamani geldigini dusundumm. cok sevindimm. ben hic korunmadim hap kullanmadim zaten hep bi kazaya kurban gitmek hayalimdi:):) ama o buseferde turlu bahaneler uydurdu cocuk istemiyorumm dedi.. bende ondan ayrilmak istedigimi soyledimm. once inanmadii onu tehdit ettigimi sandi baktii ciddiyim cocugu herseyden cok istiyorumm. tamam dedi.. yaklasik 5-6 aydir deniyoruzz. ben yillardir bekledigim icin her ay tum gebelik belirtilerini yasiyorum.. kendimi oyle hazirlamisimkii sankii hemen olacakmis gibi.. her adet donemii tam bir hayal kirikligi..suan ingilterdeyiz yaklasik 7 ay falan burda kalmamiz gerekiyor. Turkiyede olsak hemen doktora gider sorun olup olmadigina bakardimm ama burda bisey yapamiyorum.. ingilizcemde cok iyi degil.. esimde artik cok istiyor.. her ay benim yasadiklarimi goruyor ve cok uzuluyor. bana regl doneminden once test yapmayi yasakladi.. ama ben dayanamiyorum.. boyle iste arkadaslar.. umarim en yakin zamanda hayallerim gercek olur.. hepimizin olur..

catmia

Hosgeldin yesilmavi bende 33 yasimdan gun aliyom 6 yillik ewliyim bizde is guc kariyer ekonomik sartlar derken cok ustune dusmedik. Gecen ay kimyasal gebelik yasayinca nekadar cok istedigimizi anladik. Allah hepimize hayirli ewlatlar nasip eder insallah.

yesilmavi

hosbulduk catmiaa amin.. insallahh en kisa zamanda bebislerr dizilir:D
ben bu siteye cok bakmiycam sanirim cunku psikolojimi biraz normale dondurmek istiyorum hep bebekden hamilelikten bahsedersem sanirim kafamdan hic atamam gibi geliyor.. sakin yanlis anlamayin hanimlar bu sadece benimle ilgili bi durum..cok ustune dusersen ve hic aklindan cikarmassan hic olmuycakmis gibi sanki.. hayati akisina birakmaya karar  verdim.. ama hamile kalirsamm burdaa bi baslik acmakk isterim:) en yakin zamanda burda hamileyimm basligi acmak umidiylee herkese selamlar sevgiler.. isteyen herkesin nurtopu gibi bir bebisi olsunn dileklerimle...hoscakalin...