Bebek olsun diye beklerken geçmek bilmeyen zaman ve hissettikleriniz...

Başlatan Wunsch, 06 Şubat , 2010, 15:55:39

« önceki - sonraki »

sirin

beklemek sorun deyilde o kadar zaman bekleyip sonucun hüsranla bitmesi insanın canını daha çok yakıyo beklerken en azından bi umudun oluyo ya belki diye biliyosun ama belkiler cabanını acıtıyo ve zaman denen şeyin insanın canını ne kadar çok yaktığını görüyoruz
ARTIK ANNE OLMAK İSTİYORUM

Wunsch

Ben de bu şubatın 27sini bekliyorum. Ama zaman geçmiyor...
Daha önceden saniyelerin bu kadar yavaş ilerlediğini bilmiyordum.
Çok sıkılıyorum. Hayallere dalıyorum, dua ediyorum...
Umarım hepimizin de duaları boşa çıkmaz ve kucağımıza sağlıklı uzun ömürlü bebeklerimizi alırız... :amin:
Dün gece rüyamda bebeğimin olduğunu gördüm. Rüyada bile olsa mükemmel bir duyguydu.
Umarım gerçekte de o duyguyu yaşarım.

nisan rüzgar

karmakarışıkk.....ne hissedicegimi şaşrmış durumdayım...aglıyorum aglıyorum..sonrada kızıyorum kendime...ama elimde degil..onun küçücük ellrini tutmak istiyorum artık :y25:kokusunu içime çekmek istiyorum... gizli gizli aglamaktan okadar yoruldumkiii..eşimin yanında aglmak onu üzmek istemiyorum...o beni hiç takmıyorum sanıyorrr...biz çocuk için evlenmedikki....bana o ona ben lazımım....belkide oda bana belli etmiyoo çok üzüzlüyo ama :y25:ne olur meleğm gel artıkk :y25:

sirin

ARTIK ANNE OLMAK İSTİYORUM

nisan rüzgar

artık böyle düşünüyorum........ ;D
inş olucak bnmde bigün meleğimm.... zamanı var kesin biyerlerde bizi bekliyor...bigün bi bakmısımannecim ben geldimmm diycekkmiş.....çok beklettim biliyorum...ama zamanı bugünmüşdiycek :occasion5:

Balböceği

Ne salakmisim yaa valla soyle bi  6 7 ay dunusuyorumda adet olunca hungur hungur aglardim salak gibi
oysaki benim cektiklerimi ben bilirim kimsenin seyinde degilki bide insan olsalar rabbim saglik sihhat versin her sey olur
geri bos hikayeee simdi aklimia bile gelmiyor cektigim dusuk agrisi aklima gelinceee off yaaa rabbim iyi sinadi beni
eger sabrima karsilik verirse kabulumdur rabbim herseyin hayirlisini versinnn  :amin: :amin:

nisan rüzgar

şimdi meleğim düşmeseydii..bu ayy 1 yasında olucaktıı...nolu allahım bizede hayırlı evlatlar nasip ett...çok yoruldum artık beklemekten....etrafımdakii hamile kalan insanlarıı görüğp inş bnmde olur bigün demekten okadar yoruldumkiii... :crybaby2:

Rabis

2 senedir hayaller kurdum hep!acaba hamile oldugumu nasil ogrenicem o an nel;er hiss edicem,acaba benimde cocugum olacakmi diye?hep derdimki esimin dogum gununde surpriz yapicam ona,gecen sene nasip olmadi,bir sene daha bekledim!yarin dogum gunu ve ben yine onu mutlu edemicem!bu nasil bir duygu anlatmak cok zor,tarifi yok!her hamile gordugumde icim sizlar,niye ben derim hep?couklari sevemem,aglarim hemen,niye benim esim cocuk sevemiyo derim kendime!kendimi yetersiz bulurum!artik cocuk yuzu bile gormek istemiyorum,dayanamiyorum!parkta salincaga binen cocuklar gorurum hep,ALLAHIM benimde olsa keske diye hayal kururum
:)

yıldızz

kızlar bende 2 yıllık evliyim. önce kariyerdi falan derken önemsemedik. daha doğrusu eşim istiyodu ama ben istemiyodum. ama şimdi öyle çok istiyorumki bebeğimin olmasını.. keşke beklemeseydim bukadar diyorum. çevremdeki herkes soruyo yinemi yok diye. eşim 35 yaşında ben 30 yaşındayım inşallah allahım isteyen herkese nasip eder.. her ay umutla bekliyorum. adet sancısı gibi sancılar oluyo bazen, bilinç altımda öyle yer etmişki sanki hiç hissetmiyorum gibi kendimi tutuyorum reglime yakın dönemlerde.