JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

İşte arkadaşlar yakında bende dönücem aranıza...

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

zuhalcim bekliyoruz en yakın zamanda seni ve adaşımızı  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

semra

HOSGELDIN TEKRARDAN ARAMIZA ZUHALCIM  :flowers:JEPON BALIGIGN RESIMLERINI BEKLIYORUZ :caca:

esra_yesiloz

zuhalcim tekrardan aramıza hoşgeldin bitanem japon balığım diyosun demek çok güzel ama o minik japon balığını esra teyzesi çok merak ediyo ne zaman görcezz  :k06:  :k06:

sevda

esra_yesiloz

MİNİK BALIĞIMA VE AİLENE NİCE MUTLU SENELER DİLERİM  :k06:  :k06: 

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

semra

pelinim

Yeni Yılınız Kutlu Olsun...Sağlık,mutluluk ve huzur dolu olsun..

merhaba arkdslar... ben zuhal degılımm simdılık ben ılgılenıyorummm profıllerle falan...fotoların bıkacını yukledımm esra merak etmıssın sanırım...görebılrsınız ama tam anlayamadım şu sıteyı yaaa :-\

[eklenti yönetici tarafından silindi]

:basardim: :hieyt:
sanırım bişiler yapabılmişimmm:)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ARMAĞAN

ÖZGEE NABER CANIM. BEN YENİ GÖRDÜM BU SAYFAYI YAA. HAYIRLI OLSUN EN GÜZEL İLKLERLE DOLSUN İNŞALLAH.
ZUZUM NE YAPIYO. HERKES İYİ DİMİ. BEBİŞİMİZİN FOTOLARIDA SÜPER. MAŞŞALLAH.  :nazar: :nazar:
HERKESE SELAM SÖLE. BEBİŞİDE KOKLA GIDISINDAN BENİM İÇİN.  :opucuk: :opucuk:

saol armagancım iim sen nasılsın,,işteyız işde maskotun sıtesıyle ılgılenıoz napalım=)zuhal cok iyi şükür bi uyku problemı var bırascık okdr oda bebiş yzuunden gecesını gunduzunu bılmıo dha cimcime=)
cumrtesı orda kaldım böle bı guzllk olamaz ya...senın fındık kurdunda maşallahh kocaman olmus yaaaa....bişey sorcam cnm burda ayrı bı sayfa kurup sadece fotolarını yukleyemıozmu böle msj yazarkenmı eklıyoz sadece asagıya:( :igrenc:

ARMAĞAN

ÖZGECİM AYRICA BİR BEBEK ALBÜMÜ KISMIMIZ YOK MALESEF. ANCA BEBEĞİMİZE AÇTIĞIN SAYFADA GÖSTEREBİLİYOSUN. HEM AYRI AÇSAN BİLE ÇOK KARIŞIK OLACAK BU KEZDE HERKES BULMAKTA ZORLANABİLİR. BÖYLESİ DAHA İYİ BANA KALIRSA.  :icon_thumright: