JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 25 Ocak , 2008, 17:43:11
Alıntı yapılan: zuhaluysal - 25 Ocak , 2008, 15:38:48

BUSE SEVDAA   İyiki varsınız yaa inanın çok destek oldunuz bide tanışma fırsatım olsa çok iyi anlaşcağımızdan eminim ama dünya küçük belki bir gün olurr......İnşallahhhh

Alıntı yapılan: sevda - 25 Ocak , 2008, 15:59:31
BAK ŞİMDİ BEN PLAN YAPTIM YA SEN BURDURDAN GEÇİNCE BANA UĞRIYCAN YADA BEN İZMİRE GELİNCE SANA NASILIM... ;)

hahhahaha illahi sevda  asil benim planim var   simdi once kim kime ugrar bilemem ama  sonrasinada nasil yaparsiniz onu hic bilmiyorum :dontknow: bana ugruyorusunuzzzz bende  arhanla buseyi yerken  :hungry: siz benim sipacigi yersiniz  :hungry: zaten 2 si kadar o size yeter  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

Zuhalcim kismet guzelim insallah bir gun yuz yuzede tanisiriz Bunu en uzak olarak en cok ben istiyorumdur heralde  cunku bir sekilde  birilerinizin yollari hep bir yerlerden gecer  ;) ne varki burdan kimsenin yolu gecmiyor  :y25: kervan gecmez bir yer burasii  yahuuu ( bu arada nufusu hesaplanamayacak kadar cok )  :k06: :love7: :opucuk:

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 27 Ocak , 2008, 02:24:34
Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 25 Ocak , 2008, 17:43:11
Alıntı yapılan: zuhaluysal - 25 Ocak , 2008, 15:38:48

BUSE SEVDAA   İyiki varsınız yaa inanın çok destek oldunuz bide tanışma fırsatım olsa çok iyi anlaşcağımızdan eminim ama dünya küçük belki bir gün olurr......İnşallahhhh

Alıntı yapılan: sevda - 25 Ocak , 2008, 15:59:31
BAK ŞİMDİ BEN PLAN YAPTIM YA SEN BURDURDAN GEÇİNCE BANA UĞRIYCAN YADA BEN İZMİRE GELİNCE SANA NASILIM... ;)

hahhahaha illahi sevda  asil benim planim var   simdi once kim kime ugrar bilemem ama  sonrasinada nasil yaparsiniz onu hic bilmiyorum :dontknow: bana ugruyorusunuzzzz bende  arhanla buseyi yerken  :hungry: siz benim sipacigi yersiniz  :hungry: zaten 2 si kadar o size yeter  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

Zuhalcim kismet guzelim insallah bir gun yuz yuzede tanisiriz Bunu en uzak olarak en cok ben istiyorumdur heralde  cunku bir sekilde  birilerinizin yollari hep bir yerlerden gecer  ;) ne varki burdan kimsenin yolu gecmiyor  :y25: kervan gecmez bir yer burasii  yahuuu ( bu arada nufusu hesaplanamayacak kadar cok )  :k06: :love7: :opucuk:
Kızlar ben sonunda bu görüşme işine çözüm bulucamm olmaz canım böyle  :k06:

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 25 Ocak , 2008, 22:05:40
zuhalcim nazımın gelişimi çok güzel çok sevindim iyi olmasına işe başlıycan demek sen sağmaya devam et hazır olsun çünkü bi zaman sonra yetmiyo leylayla aynı şeyi yaşamışz bazı bebeklerin işine gelmiyo emmek bizimki emmedi sağa sağa hem göğüslerim yarıldı hem sütüm kesildi şimdi hangi mamayı yer diye deniyoruz allaha şükür 4. ayımız dolacak yakında o zaman rahat rahat her mamadan verebilcem bilmiyorum ama biberona azda olsa alışsın çünkü suyunu zaten biberonla içecek bizimki şimdi biberonada alışık kaşıklada veriyorum zorlanmıyo  kaşığada alışır mera etme  :k06:
Alıntı yapılan: leyla59 - 25 Ocak , 2008, 17:42:37
zaten alıştırma derim alışırsa biberona hep biberondan ister kaşıkla verdirt arada ver alışsın şimdiden kaşıkla biborana alışırsa mamaya geçersiniz hiç analamadan çocuklar çok kalpazan hazır istiyolar emmek zor geliyo
Ahh kızlar bu aralar bebişim hiç doymuyorr obur birazcık hep emmek istiyorr bende 1 ay sonra işe başlayacağım ya korkuyorumm biberonlada almaya napçam ben yaa kaşıklada başa çıkmaz ki  yeni yeni yöntemler geliştiriyorum ama olmuyor kii hadii hayırlısı............

esra_yesiloz

ZUHALCİM KAŞIK MAMA DAHA DOYURUCU BİBERON MAMASI ÇABUK ACIKTIRIYO AMA GENEDE SEN BİLİRSİN ÇÜNKÜ ÇOĞU MAMALAR 4 VE 5. AYDAN İTİBAREN BAŞLIYO BİBERONA MECBUR ALIŞTIRCAN BAŞ EDEMEZSİN BAŞKA TÜRLÜ ALAH YARDIMCIN OLSUN BİTANEM

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

BEN BU PRENSESIN AVATAR RESMINE BAYILDIM COK TATLI MASALLAH :nazar: KOCAMAN OLMUS YERIM BEN ONU :hungry: :hungry:

ARMAĞAN

KIZ ZİLLİ ZUZU PAZAR GÜNÜ NERDEYDİN BAKEM SEN  :caca:
YEĞENİMLE DÜŞTÜK YOLLARA SANA GELDİK AMA KAPI DUVAR.  :violent1:
TAM ÜÇ KEZ ZİLİNE BASTIM HEMDE UZUN UZUN AYRICA CEBİNDEN ARADIM AÇMADIN.
HATTA ZEYNEBİ ANNEMLERDE UYUTTUM DA GELDİM NAZI ACCUK SEVERİM DİYE.

Kızlar sizden uzak kalıyorum ben yaaa dahala rahat rahat nette  dolaşamıyorum kii inanın zamanım yokk .... Hergün eksik olmasın misafirim geliyooo çocuktu evdi misafirdi derken gece oluveriyooo...

ARMAĞAN HANIM dün seni bekledim bekledim gelmedin  :caca:  :caca: bende içimden bayağa saydım sonra tele baktım  cevapsız hemen seni aradım telini açmadın bende Neslihan vardı hem oturduk geleceksin diye bekledim sen kimin zilini çaldın kii  :cildir:  Valla şahidim Nesli, akşama kadar evden dışarı çıkmadım sen  ve Nesli gelecek diye de Tunçu evden kovaladım rahat rahat oturalım diye cebi çok çaldırsan ölürmüsün ayol biliyosun kulağım ağır duyuyoo... Neyse konuşun kızlarla  ayarlayın gelin emi  canım bak bekliyorumm.....
   Ayrıca kızlar Armağan a cevap vermekten sizlere yetişemedim TUBİŞİM sağol canım evet kızım büyüdü ama o fotoda bayağa büyük gösteriyoo daha 2  aylık bile  olmadı kii......  :D
BUSECİM ben düşindim düşündim bişey bulamadım artık ümidimi kestim galiba biz hiç görüşemeiiyeceğiz artık birazcık siz düşünün çıkın işin içinden çıkabilirseniz...........  :k06:  :k06:

sevda

Kısss zuzu napıyosun bakemmmm....amanındaa dolaşamıyormuşş nettedee daha dur ilerde tuvalete zor gitcen haberin varmııı.... :k06:

Şeymanurr

GÜNAYDIN CANIM...MİSAFİRLERİN GELİYO ANLATIKTA EE BİZLERİDE İHMAL ETME EMİ ÖPÜYORUMMM
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

SEVDACIM SEN BENLE DALGA GEÇİYORSUN AMA  GERÇEKTEN AKŞAMA KADAR BİR KOŞUŞTURMACANIN İÇİNDE  GİDİYORUM CANIM ŞİMDİDEN GÖZÜMÜ KORKUTTUN  :k06:   :k06: (Merak etme tuvaletede gidemiyorum   :ehi:  :ehi:  :ehi: )

BUSEECİMM Sende bu düşünme işini benden devraldığın için sevindim çünküüüü ben hiç bir çare bulamadımm........  AYIKLA PİRİNCİN TAŞINI ŞİMDİİ  :ehi:  :ehi:  :ehi:

ŞEYMACIM sizleri ihmal etmemeye çalışıyorum ama olmuyor be canımm umarım ilerde rahat zamanlarım olur da (sanmıyorum ama neyse; baksana şimdiden dalga geçmeye bile başladılar  :k06:  :k06: ) bol bol konuşuruz

ARMAĞAN

ZİLLİ ZUZU CEP TELEFONUNA ÇAĞRI YAPMADIM Kİ, UZUN UZZUUUUUUNNN ÇALDIRDIM MEŞGULE DÜŞENE KADAR. AYRICA 2.KATIN ZİLİNE BASTIM. ZİLEDE UZUUUNN UZUUUUNNNN BASTIM VALLA. SENİN ŞAHİDİN NESLİYSE BENİMDE ŞAHİDİM YEĞENİM NERGİZZZ. ÜSTÜMDE EŞOFMANLAR, AYAĞIMDA TERLİĞİM FIRLADIM GELDİM SANA Bİ KOŞU AMA KAPI DUVAR.  :caca: :caca: :caca:

sevda

Cimcimeemmm benim sen gel ben çocuğa bakayım sende neler yapmak istiyorsan yap bak ben sana bir plan daha yapmış oldum ama bu arada benim planlar havada asılı klamasın haaa birini yapalımmm...

Sevdacım sağol canım eminim çok güzel bakarsın benim bebişe ama o sana baktırırmı bilmiyorumm
babasında bile durmuyodaaa        :ehi:   :ehi:  heheeee belki sende durur deneyelim bii  :k06:  :k06:

ARMAĞAN

ZUZU FİRDEVS YANIMDA SELAMI VAR.
MSN ADRESİM FORUMDA VAR BENİ EKLE LİSTENE GÖRÜŞELİM.