JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

evet cnm cok karısık olcak öyle ama ayrı bı sıtede uye olayım barı buraya lınkı kaydederım olmazsa gırın fln dıye...ogrenene kdr baya zorlancamm:):):)sabahtan berı gırıp ckıom=)

sevda

Zuhalin caponu nekadar güzel nekadar sevimli yaaa allah nazarlardan saklasın caponumu maşşallah çok güzel olmuşşşş sayfanızz bayıldım... ;) :opucuk:

teşekkurlerr canım...msjlrınızı zuhale tek tek okuycammm...sayfada bısı yokkı ama ya ogrenemedım daha ancak bukadar yapabıldım çatpat işde....

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sevda

Olsun çat pat ama çok güzel çok selam söyle benden oldumu çok özledik deli kızımızı... ;) :flowers:

tamam  cnm a.s  gordugumde soylıcemm cok az kaldı ona terfi etmeme.vaktı olurmu bılmıorum ama zuzumun delılıgı fln hepsı cünyır zuzuya gectı=)
nasıl inatt nasıl nazlııı keyfıne okdr düşkünkiii=)=)=)

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

tamam canım gelın buyrun herzaman beklerımmm dıcek zuhalde ...
ben sölerım zuzuya  ona gore knusrsunuz sizde bende gelırm hem bussuru bebek ıcınde  kendmı kaybederım wlla :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sevda

Yaa bendende görün zuyuyu ve kuzuyuuu.... :opucuk: ;)

aaaaaaa nie yanlız gelemezsinkiii :-\

arkadaşlar bakın ne buldum.bu fotograf 1.ci seçılmışşşşş....nekadar muhtesem birşeydir bu yaaaa.... ::) ::)

::) ::)dgru cnm haklısınnn..sn nsıl rht hıssedersen kendiniii...sorun dglll... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

Bu resimi ben hamilyken dr muzun muayenehanesinde görünce acayip beğenmiştim zaten.... ;)

:) :) :) :) :) :) :) :) :)buresım mevlud gunuyduuu kıyamamm en sonunda dayanamadı ztn bızım bıldırcınnn:)basladı aglamaya acıktı bız hala fotograf cekıos cunku 2dk sonra yedıgını cıkarcagı ıcın kıyafet fılan kalmıcaktı ama nedense cok usluyduk o gun pek bı sessızdık=)
ee delı teysesı sekılden sekıle sokunca yorulduuu minikkuş:)

:muzz: :muzz:

ARMAĞAN

KIIZZ ÖZGE BUNLARDAN BAŞKA RESİM YOKMU. BİRAZ DA ANASIYLA BABASIYLA OLANLARI KOYUVERDE, BİZDE ZUZUYLA HASRET GİDERELİM. HUUUU DELİ TEYZE BAŞKA RESİM İSTİYOOOOOOZZZZZZ.. :k06: