28 Nisan , 2024, 03:07:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2.ci Bebişim de Erkek (Sayfa 7)

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 24 Ocak , 2010, 18:48:27

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

24 Ocak , 2010, 18:48:27 Son düzenlenme: 20 Mayıs , 2010, 16:03:22 g10ca
HAMİŞİM KIZLAR SONUNDA ALLAH İSTEĞİMİ KABUL ETTİ  

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

hasyet

:k06:  :k06: :k06: ayyy hadi gözünaydınn...Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş.  :amin:  testlemi öğrendin canım hamiş olduğunu
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

βαlκιz

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
tebrik ederimmmm canımmm çok sevindimmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: alah kucağına almayı nasip etsin.
bekledin bekledin muradına erdin.
kan testimi yaptınn  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gozun aydın canım cok sevındım allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieolyyyyy yelız hamişyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hasyet

yhaa annelik duygularım kabardı yinee  :k06:  :k06: birinin hamile haberini alınca sanki bende hamile kalıverecekmişim gibi gelioorrr :)  :ehi:  :ehi: ahh ahhh hamile olup olmadığımı bi öğrenebisemmm
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

teacher44

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 24 Ocak , 2010, 18:48:27
HAMİŞİM KIZLAR SONUNDA ALLAH İSTEĞİMİ KABUL ETTİ 

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
GÖZÜN AYDINN TATLIMMMMMM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAHHH..... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

teacher44

Alıntı yapılan: hasyet - 24 Ocak , 2010, 18:57:37
yhaa annelik duygularım kabardı yinee  :k06:  :k06: birinin hamile haberini alınca sanki bende hamile kalıverecekmişim gibi gelioorrr :)  :ehi:  :ehi: ahh ahhh hamile olup olmadığımı bi öğrenebisemmm
İNŞALLAH CANIMMM...ALLAH HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN İNŞALLAHHH...

HAYATIMIN ANLAMI...

saolun kızlar kan testi yapmadım idrar yaptım sabah bu ğün ögrendim bende lşekelenmem oluyor diye söledim ya geçen ayda adsette düzensizlik oldu sanırım üstüne görme oldu bilmiyorum doktora gidince ne kadar oldugunu ögrencem benim tahminim 1 ayı geçiyor

hasyet

:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: inşallahh canımm inşallahh isteyen herkeseeee inş.

teacher44

hayırlısıyla öğren tatlımm yarın git hemen tamam?haberde vermeyi unutma sakın...

HAYATIMIN ANLAMI...

βαlκιz

adetin geçiktimi nekadar geçikti ayy çok sevindimmm ...
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: oh ohh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

___kıymık___

kız tebrıklerde yelızzzz :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

hangı ara yaptın :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

varya bende sana bugun ozelden msj atcaktım

yenı tarıhını verdee yazayım dıye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

maşşaallahhhh rabbım kucagına almayı nasıp eder inşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

Alıntı yapılan: ...sema... - 24 Ocak , 2010, 19:06:28
kız tebrıklerde yelızzzz :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

hangı ara yaptın :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

varya bende sana bugun ozelden msj atcaktım

yenı tarıhını verdee yazayım dıye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

maşşaallahhhh rabbım kucagına almayı nasıp eder inşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tatlım hangi ara bende unuttum:))  bu ay hiç çalışma yapmadım fazla ama allah büyük işte tuttumu tutuyo

teacher44

valla ne zaman nasip edeceği belli olmuyo kurban olduğum Allahım....herkese ver ne olur ya Rabbimm..bizimkinide cümlesiyle tamamına erdir inşallhh...

HAYATIMIN ANLAMI...