2.ci Bebişim de Erkek (Sayfa 7)

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 24 Ocak , 2010, 18:48:27

« önceki - sonraki »

swen

tebrikler canım yeni gördüm allah tamamına erdirsin darısıda bizlere
bebeğim geliyor

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

inşlh canım darısı olamayanların başına versin inşlh benim yaşadıgım şuanki duyguları yaşamayanlara tez günde yaşatsın hepinize çok teşekkür ederim  :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

yasmin35

canım cittimisin çok sevindim hayırlısıyla allah kucagına almayıda nasip etsin yelizxcim tebrikler canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

hasyet

en kısa zamanda bu mutluluk bizedee inşallah canımmm  :amin:  :amin: yeliz<cim bişi soracağım kasıklarında sertlik varmıı bi bak bakalımm  :toothy10:  :toothy10: yhaa benimkiler çok sertte ondan soruorumm  :k06:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

gülfer

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: hasyet - 25 Ocak , 2010, 12:59:39
en kısa zamanda bu mutluluk bizedee inşallah canımmm  :amin:  :amin: yeliz<cim bişi soracağım kasıklarında sertlik varmıı bi bak bakalımm  :toothy10:  :toothy10: yhaa benimkiler çok sertte ondan soruorumm  :k06:
aynı durumu bnde yaşıyorum hayatım kasıklarımın ağrısı ayaklarıma vuruyoo :icon_pale:

hasyet

DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

naz_deniz

mrb.çok sevindim adına yeliz tebrikler.merak ediyorum üstüne görme nasıl oluyor.yani normal regl gibi mi.

tuana16

:nazar: :nazar: :nazar:yelizcim çok sevindim canım allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

ırmak184

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

darısı olmuyanların ve benım basıma :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ZyNp

haydibebeğim

çok güzel bir haber ama yeliz nerede,o neden açmadı bu başlığı.