2.ci Bebişim de Erkek (Sayfa 7)

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 24 Ocak , 2010, 18:48:27

« önceki - sonraki »

Lastrose

Kiz Yelizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hani bana hani bana ilet kiz yedim seni icime dogmus gibi girim dedim.. kiz cooooooooooooook sevindim gözün aydin.. lastrose ne dedi kiz sana haaaaaaaaaaaaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

hadi bakalim doktora git gel yaz merak ediyorum kac  haftalik :basardim: :basardim: :suclu:

****SeRaP-27****

anammm çok sevindimmmmm tebrikler yelizimeeee
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ponçik

HADİ HAYIRLISI OLSUN  :hello2:
DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINA , HAYIRLISIYLA, SAĞLIKLA İNŞALLAH  :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yelizcim hamile ve düşük tehlikesi olduğu için şuan hastanede yatıyor rabbim yardımcısı olsun inşallah meleğini o güzel yüreğine bağışlasın mevlam

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

melegım bız bılıyoduk zaten neyse allah bebeğini bagıslasın cok uzuldum risklı bı gebelık gecıyormus :sad1: :sad1: :sad1:

can yine cannnn

yelizcim çok sevindim gözün aydın canım
aynı zamandada pınarın mesajıyla üzüldüm
çok dikkat et rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah  :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: Lastrose - 26 Ocak , 2010, 01:03:47
Kiz Yelizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hani bana hani bana ilet kiz yedim seni icime dogmus gibi girim dedim.. kiz cooooooooooooook sevindim gözün aydin.. lastrose ne dedi kiz sana haaaaaaaaaaaaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

hadi bakalim doktora git gel yaz merak ediyorum kac  haftalik :basardim: :basardim: :suclu:

saol fıstıkım hepinizden allh razı olsun 5çi haftadayım  :opucuk:

Lastrose

tamam canim allahim kucagimiza almayida nasip etsin bebislerimizi.. ve bu arada canim kendine cok dikkat et ki benim öle sorunum olmadi sendeki gibi benim cok kusmamdan dolayi iki hafta hastanede yattimki bel agrilarim simdiden basladi cok agriyo.. kendimize dikkat etmek zorunda ve doktorunu dinle canim sakin is güc yapma birak biraz gecsin düsük tehlikesi gecince rahat edersin  :opucuk: kendine ve bebisine dikkat et sen iyles düzel yine gelirsin yazisiriz öptüm seni bye bye :wave: :love3:

Alıntı yapılan: Lastrose - 28 Ocak , 2010, 23:36:04
tamam canim allahim kucagimiza almayida nasip etsin bebislerimizi.. ve bu arada canim kendine cok dikkat et ki benim öle sorunum olmadi sendeki gibi benim cok kusmamdan dolayi iki hafta hastanede yattimki bel agrilarim simdiden basladi cok agriyo.. kendimize dikkat etmek zorunda ve doktorunu dinle canim sakin is güc yapma birak biraz gecsin düsük tehlikesi gecince rahat edersin  :opucuk: kendine ve bebisine dikkat et sen iyles düzel yine gelirsin yazisiriz öptüm seni bye bye :wave: :love3:

haklısın canım sık sık gelemiyorum zaten evde iş asla yapmıyorum istesemde yapamıyom belim çok kötü normalde zaten sorunludu belim şimdi daha köt oldu dikkat emeye çalışıyorumayrıca bebek gözükmedi :sad1: tek tek aklıma geliyo erken diyemi acaba doktor 1 hafta sonra gene gel dedi

esra26

cnm cok sevindim gözün aydın olsun inşallah   :nazar:  :nazar:  :nazar:
allah dualarını kabull etti bak darısı bizlere inşallaaaahhhh  :amin:   :amin:

ѕєν∂α¢αη

Uploaded with ImageShack.us

SAOL EDACIM ALLH RAZI OLSUN EN YAKIN ZAMN SİZLEREDE NASİP ETSİN YÜCE ALLAHIM :amin:

SEVDACIM UZATTIM YANAGIMI HADİ ÖP   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 24 Ocak , 2010, 18:48:27
HAMİŞİM KIZLAR SONUNDA ALLAH İSTEĞİMİ KABUL ETTİ 

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
YELİZİM CANIMM ABLAM TEBRİK EDERİM ÇOK SEVİNDİM AY FORUMA GİRMEYELİ HERKES HAMİŞ KALMIŞ ÇOK DİKKAT ET KENDİNE HAYIRLI OLSUN  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love7: :love7:

Uploaded with ImageShack.us

SAOL EFSUNUM TEŞEKKÜR DERİM SENİN  KIZDA BÜYÜMÜŞ MAŞALH  :nazar: