Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

Demet_dk

azra35

benim mustafam
bugün tam 6 aylık
boy 64 cm
kilo 6.450
baş çevresi 43 cm

MELODI

neslihan

MELODI

allah hepimizin evlatlarini bütün kötülüklerden esirgesin insallah neslihancim  :nazar:  :nazar: onlar daha melek  :binkybaby:  :binkybaby:

neslihan

benim kızım 8 ay 1 haftalık oldu

9200 gr 70 cm olmuş maşallah

Angel

benim tontonum 5 ayimiz bitti  7.800 kg masallah subahanallah   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

neslihan

maşallah 41 kere canım.Sütün yarıyor Allah esirgesin

aynur

benim kızım 13 aylık 7900 gr ve 73 cm boy. miniminicik  ve kuş gibi taşıması kolay oluyor ama  :ehi:

neslihan

kilosu az minik kuşun ama gelişim basamakları güzel güzel geçtiyse problem yok.ne güzel çıtı pıtı bir hanımefendi olur. :nazar:

yildiz168

Alıntı yapılan: Angel - 03 Mart , 2010, 01:51:52
benim tontonum 5 ayimiz bitti  7.800 kg masallah subahanallah   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım çocukların harika, Allah nazarlardan saklasın , hele ufaklık çok ama çok tatlı  :love7: bende 1 aylık hamileyim inşallah Allah banada böle sağlıklı ve tatlı evlatlar nasip eder :amin:

Angel

yildizcim cok saol canim benim   :opucuk:  hayirli olsun yeni ogrendin herhalde hamisligini   :binkybaby:   :flowers:

rabbim sana hayirli ,saglikli ve merhametli evlatlar versin  :amin: cumlemizede insallah   :amin:   insallah dedigin gibi seninde boyle dunyalar duzeli yavrularin

olur hayirlisiyla :amin:

gamzela

benim kızım adıda nergis ela.6 ay 5 günlük 6.600 gr boyu da 67 cm. biraz zayıf bi kızım var.bugün altı aylık aşılarını yaptırdık.
gmz

çağınım

maşallah nergis elaya  :nazar: :nazar:

bütün bebişlerimize  :nazar: :nazar:

çağın 8. ay dolduğunda gittiğimizde 300 gr almış kg 50 gr dı bakalım bu ay ne kadar aldı
:dontknow:

aslianne

benim kızımın
adı eylül
6 ay 2 günlük
kilosu 7.130 gr
boyu 67 cm

bu ay çok az kilo almış doktor ek gıdaya ağırlık ver dedi ama benim kzım yemiyooo  :crybaby2:

aslı