Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

elif35

yağmur'um 9 aylık
9 kilo 77 cm  :muzz:

o kadar yemeye rağmen az kilo alıyor çok hreketli acaba ondan mı  :icon_scratch:

banu_fth

Alıntı yapılan: elif35 - 28 Mayıs , 2011, 13:14:33
yağmur'um 9 aylık

o kadar yemeye rağmen az kilo alıyor çok hreketli acaba ondan mı  :icon_scratch:

bayılıyorum ben bu kızaaa yaaaaaaaaa.. gözlerinin içi gülüyor resmen .. maşşallah yağmura ..
Allaha emanet olsun .. aman hareketli olsun boşver .. uyuşuk olmasın .. esnek olsun vücudu .. az az alsın kiloları .. sağlıklı olsun yeter  :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gülay t.

yağmur'um 9 aylık

Canım hareketliyse eritiyordur tabi ama bir de  gün içinde birden fazla kaka yapıyorsa o da bayağı etkiler kilosunu.

elif35

Alıntı yapılan: gülay t. - 28 Mayıs , 2011, 19:56:36
yağmur'um 9 aylık

Canım hareketliyse eritiyordur tabi ama bir de  gün içinde birden fazla kaka yapıyorsa o da bayağı etkiler kilosunu.

yapmaz mı yaa hiç yapmasa günde 3 kere yapar hele cuma günü 6 kere yaptı içini boşalttı çocuğum resmen  :ehi:

evet eylülcüm gözlerinin içi gülüyor bakkala ekmek almaya giderken biel yolda tanımadığı insanlara gülüyor  :k06: ve dediğin gbi çok esnek şaşırıyor herkes bacakları daha şimdiden tamamen açılıyor jimnastiğe mi yollasam acaba  :k06:

duygusu

< ESLAL >

esradamla

BEBEĞİMİN ADI: DAMLA
AYI                 :5
BOYU              :66
KİLOSU            :6600

goncagul

zubeyde22

eguzel89

bebeğimin adı:Elif Ela
Kilosu :7 kilo
Boyu:63 cm
ayı:3,5 aylık
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

banu_fth

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Haziran , 2011, 16:44:20
Alıntı yapılan: gülay t. - 28 Mayıs , 2011, 19:56:36
yağmur'um 9 aylık

yapmaz mı yaa hiç yapmasa günde 3 kere yapar hele cuma günü 6 kere yaptı içini boşalttı çocuğum resmen  :ehi:

evet eylülcüm gözlerinin içi gülüyor bakkala ekmek almaya giderken biel yolda tanımadığı insanlara gülüyor  :k06: ve dediğin gbi çok esnek şaşırıyor herkes bacakları daha şimdiden tamamen açılıyor jimnastiğe mi yollasam acaba  :k06:

ay evet değerlendir .. bale yada jimnastik gitsin ..
ben bizim babaya söledim ..baleye göndercem diye aaaaaaa demediğini bırakmadı ..
tutucu biraz kendisi  :violent1: garip kıyafetler giymeye küçüklükten alışsın diyemi baleye göndercen dedi  :-ooo :-ooo   hayır formunu korusun +  kibar yürümeyi +  oturmayı +  kalkmayı öğrensin .. yumuşak huylu olsun diye dedim  :caca: :caca: :caca:
bilmiyorum biz napıcaz bu babişle  :caca: :caca:

tgbybr