Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

çağınım

azracım iyi yapmışsın ben hep mayaladım okadar isteyerekte yemedi insan nezaketende olsa bi tadına bakar ama nerde  :ehi: bende şimdi genelde hazır veriyorum napıyım sonuçta kaç sene mayalıcam oda var
mustafanın yediği miktar güzel maşallah yetrli okadarda zaten en azından şimdilik zaten arttırır gittikçe

nuraycım sağol canım :love3: sende çok tatlı çıkmışsın prensesle beraber  :nazar: :nazar:

dediğin gibi tutmuyo bide sulu oluyo günlük sütten yaptığım halde sütlermi kötü nedir :-\ aynen çağında sütaşınkini yiyo eflin gibi seçici bunlar gurme bunlar :k06:

çağınım

azracım o sıkıntı ilk başlarda bendede vardı ama yeterli gelmese ağlar zaten doyunca daha almıyolar çorba yoğurt 1 kaseye en azından yakın olması lazım o kadarda yiyolar zaten çağın fazlasınıda yiyo ama almayınca zorlama çünkü artık doyduklarını biliyolar ona göre miktarı onlar belirliyolar doktor demişti banada

iştahsız değil bence mustafa kiloyu güzel almış çünkü hemde iştahsız olsa dediğin gibi hiç yemez  :nazar:

rabbim hepsi iştahlı olur inş...   :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi:aynen yesımcım bızımkı zaten tam bı seçici begenmedıgı bısey olsun hayatta acmaz agzını bı kılıtlıyokı sorma :suclu: :suclu:
bende az once salıncakta sallanırken yogurt yedırdım terasta
ya bıde eflın yedıgı gıbı kakasını yapıyor hıc ıcınde tutmuyor ustten yıyor alttan  yapıyo :k06: :k06: :k06: :k06:boyle bıraz zor et tutar
ıyı yapıyon yesım bende arttık ugrasmıyorum ya sulu oluyo ıyı tutmuyo falan yazık sonra çöpe gıdıyor artık hazır yedırıyorum bende :-\

ertl

azracım benim kızım yoğurda bayılır bebekkende öyleydi
ardardına 2 kase yediğini bilirim hemde şekersiz sever ama kalsiyum eksikliği var kızımda ben hazır yoğurda bağlıyorum bukadar çok yoğurt yiyipye neden eksik olabilirki
artık kendim mayalıyorum  :icon_thumright:
oğlumda kalsiyum eksikliği çıkmadı kızımdada sanırım kalmadı  :nazar:

kızım sütüde çok sever bıraksam 1lt bir günde bitirir ve pnuda şekersiz içer

benim kızımda EFLİİN gibiydi yemek yedirir altını değiştirirdim hala öyle çok sık wc ye gider bebekliğinden beri zayıftı hala öyle  ;D

βαlκιz

benimkiler yogurdu çok seviyo
hele biri bayılıyo
ard arda 3 kase yediriyorum
bazen ayran  yapıpı biberonla veriyorum  içiyolar  :k06:
çok seviyolar peynir yogurt süt
yesinlerde ben inek alırım valla süt yogurt  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ne guzel tugbacım kızın sute bayılıyomus
bızımkı daha yenı bıberona alısır gıbı oldu sadece su ııcyor süt ıcıremıyorum
gecelerı de ac yatıyor süt ıcmıyor
bızımkıler boyle yaparlarsa bıraz zor kılo alırlar ye yap ye yap :k06: :k06: :k06: :k06:

azra35

CANIM BİZİMKİNİN KAN TESTİNDE KALSİYUM FAZLA BİLE ÇIKTI VALLA :nazar:

ertl

kızım peyniri çok yemiyo ama bende zorlamıyprum zaten
sütü yoğurdu ayranı çok seviyo nasıl olsa
bu sabah kahvaltıda ayran içti hemde çikolatayla  :igrenc: :k06:

azra bilmiyorum ki canım benim öyle olunca ona bağladım  :dontknow:

gülşah bizim eve inek şart onuncu katta balkonda beslerim artık  :toothy10: :toothy10:

eflinin kilosu nasıl canım benim kız 2 ay geriden gelirdi şimdi yaşıtlarını yakaldı ama alt sınırda  :-\

azra35

azra35

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

tugbacım eflın 9 kılo ıdare eder klılosu cok az degıl fazlada degıl normal  :-\ :-\
azra profıl resmıne de kendı resmını koyabılırsın ıstersen

ertl

gözattan resim resim seç host it yazan yeri tıkla çıkan sayfada forum kodu yazan yeri kopyala yanıt gönderdiğin sayfaya yapıştır olur

βαlκιz

kız ben ciddiyim inek degilde keçi
almak istiyorum
burda herkez besliyo
1 ay sonra eski eve tasıncaz ya bahçeli orası
eşim keçi alim diyo
keçi sagmayı biliyorum sagarım sütü de faydalı oh miss
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

keçi sütü içmedim ama keçi yoğurdu çok ağır geldi yiyemedim

senin öyle bir imkanın varsa beslersin ne güzel olur  bizim yok

burası site alanı 10 katlı 25 tane apartman var her biri 44 dayre

ben 10 katta oturuyorum çooooooook zor

βαlκιz

keçi yogurdu güzel ben beyeniyorum
burda ilçe ya herkez besliyo heryer bahçe
bi bakıyomuşunuz ben inek at keçi horoz beslemeye başlamışım
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: