Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ilbikesultan

NİSAN CANIM SENİNDE ASILAMAN HAYIRLI OLSUN RABBİM GÖNLÜNDEKİNİ VERİR İNŞALLAH TEZ ZAMNDA SENİNDE BİR BEBİŞİN OLUR İNSALLAH SENİNDE İÇİNDE BOL BOL DUA EDİCEM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

mavişim80

Alıntı yapılan: ayy - 04 Nisan , 2012, 12:42:45
Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Nisan , 2012, 09:11:12
inş. bebişin tutunur sana ..ii haberlrle gelirsin geri ..
ben gecen sene catlatma iğnesi oldum tutmadı baska bi doktor buldum 3 ay  yumurta takibi yapıcak sonra rahim filmi cekeriz dedi
özlemcim bence ilk yapacağın sey rahim filmi olsun allah korusun tüplerde bi sorun varsa boşuna takip etmiş olursunuz hem filmden sonra sans da artıyor ama sen bilirsin bu benm fikrim canım inşallah meleğin bekletmez seni :amin: :amin: :amin:

canım bi bakalım bugun iğnemi olucam yeni doktorumda düzenli gidiyor.kafasına göre evrmedi.zaten önceki nasıl verdi anlamadık gitti.doktoruma anlattm adetim gun kala verdi anlamadık ..bu sefer programlı gidiyor inş. bu ay olur.rahim filminden cok korkuyorum cnaım...acı cok yokmus ama ne bilim tedirginim

HASRET!M S@N@

korkacak bişi yok cnm ben cektirdim
5 dk dişini sık geciyor zaten toplam da 10 dk sürmüyor hazılık ve olup bitmesi
bir ilacı verirken sancın oluyor o kadarda olur

mavişim80

ay ay sorma arkadasım düşünüyorum düşünüyorum bi sonuca varamıyorum.bide diyorum bu ay tutmazsa hemen cektirsem mi zaman kaybı olmadan.

HASRET!M S@N@

yani sans dahada artıyor ben 3 ay sonra kendiliğinden hamile kalmıstımmm korkacak biş iyok hemde kafandan kaygısı gider rahatlarsın
ama doktorun tedaviye baslamıs o yönlendirir seni

mavişim80

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Nisan , 2012, 11:15:01
yani sans dahada artıyor ben 3 ay sonra kendiliğinden hamile kalmıstımmm korkacak biş iyok hemde kafandan kaygısı gider rahatlarsın
ama doktorun tedaviye baslamıs o yönlendirir seni

evet ondan sesimi cıkarmadım.bakalım bu doktoruma güveniyorm.yavas yavas ilerliyoıruz.

ilbikesultan

canım rahim filminden korkuyosan anestezili yaptır bende korkuyodum öle yaptırdım ama benim dr da tedaviye baslamadan rahim filmi istedi tüplerin ve kanalların tıkalımı değilmi ona göre baslıcaz demişti çok sükür temiz cıktı çarsamba günüde aşılamam yapıldı rabbim istiyen herkezi evlat sahibi yapsın bizleride onların içinden ayırmasın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mavişim80

bu ay ilk tedavi ayım hayatım.3 ay böyel kontrolle gidiez dedi sonrasında rahim filmi isterim dedi ..benim korkum tek acısından değildi hem acısı hemde allah korusun rahimlerime bi zarar verirmi korkusuydu .beklicem hayatım bi süre daha doktor nezaman ok derse ozaman yapıcam acele etmicem

ilbikesultan

CANM RAHİM FİLMİ RAHİME VE YUMURTALIKLARA ZARAR VERMİYOR İÇİNİ FERAH TUT SIKMA KENDİNİ RABBİM GÖNLÜNDEKİ DUA VERSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

mavişim80

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 10 Nisan , 2012, 14:27:26
CANM RAHİM FİLMİ RAHİME VE YUMURTALIKLARA ZARAR VERMİYOR İÇİNİ FERAH TUT SIKMA KENDİNİ RABBİM GÖNLÜNDEKİ DUA VERSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

amin caNIM bakalım bekliyorum artık hayırlısı rabbimden ..

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 05 Nisan , 2012, 18:29:52
NİSAN CANIM SENİNDE ASILAMAN HAYIRLI OLSUN RABBİM GÖNLÜNDEKİNİ VERİR İNŞALLAH TEZ ZAMNDA SENİNDE BİR BEBİŞİN OLUR İNSALLAH SENİNDE İÇİNDE BOL BOL DUA EDİCEM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:

sagol cnaım bnm inşşş.... :amin:

ilbikesultan

KIZLAR ASILAMA YAPTIRALI BUGUN TAM  BİR HAFTA OLDU BEN AYIN YİRMİSİNE KADAR NASIL SABREDİCEM COK ZOR YA RABBİM TÜM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE VERSİN BENİDE ONLARIN İÇİNDEN EKSİK ETMESİN :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

mavişim80

amin canım allah yardımcıın olsun.bak bir hafta daha sabretmen lazım bişey kalmadı......bol bol oku dua et

nazlıyarim

hayırlısı olsun canım inşallah tutunur bebişin sana :) 11 gün çıkıo sonucu.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 11 Nisan , 2012, 18:51:25
KIZLAR ASILAMA YAPTIRALI BUGUN TAM  BİR HAFTA OLDU BEN AYIN YİRMİSİNE KADAR NASIL SABREDİCEM COK ZOR YA RABBİM TÜM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE VERSİN BENİDE ONLARIN İÇİNDEN EKSİK ETMESİN :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:
inş olumlu sonuc alırsın tatlım