27 Nisan , 2024, 19:23:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ilbikesultan

AŞILAMA YOLU İLE ETRAFINIZDA HAMİLE KALAN VARMI BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ :-\
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

ayy

evet tatlım var sitedede var.seninde aşılaman hayırlı olsun inşallah meleklerin sıkıca tutunur sana tatlım :amin: :amin: :amin:

ilbikesultan

İNŞALLAH CANIM TEK İSTEĞİM BU RABBİM TÜM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE VERSİN  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 29 Mart , 2012, 16:44:42
İNŞALLAH CANIM TEK İSTEĞİM BU RABBİM TÜM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE VERSİN  :amin:
:nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk:

melek100lü

ÇOK VAR CANIM SENİNDE TUTAR İNŞALLAH ÜZÜLME   :y25: :y25: :y25: :y25: ARISÜTÜ POLEN VE BAL MUTLAKA HERKESE TAVSİYE EDİYORUM HEM KENDİM HEM EŞİME YEDİRDİM  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :love9: :love9: :binkybaby: :love9: :love9:

ilbikesultan

teşekkür ederim canım içim simdi dahada çok rahatladı tavsiyelerine uyucam pazartesi günü benim için büyük gün bolbol dua istiyorum :amin:

ilbikesultan

KIZLARRR YARIN HEPİNİZDEN BOL BOL DUA İSTİYORUM AŞILAMA YAPILACAK BANA ÇOK ÇOK DUA EDİNNN  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 03 Nisan , 2012, 22:59:55
KIZLARRR YARIN HEPİNİZDEN BOL BOL DUA İSTİYORUM AŞILAMA YAPILACAK BANA ÇOK ÇOK DUA EDİNNN  :amin:
canım dualrım seninle inşallah meleklerin sana sıkıca tutunur ve bekletmez :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah bebeğin en kısa zamanda gelir ve sağlıkla kucağına alırsın

mavişim80

inş. bebişin tutunur sana ..ii haberlrle gelirsin geri ..
ben gecen sene catlatma iğnesi oldum tutmadı baska bi doktor buldum 3 ay  yumurta takibi yapıcak sonra rahim filmi cekeriz dedi

ayy

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Nisan , 2012, 09:11:12
inş. bebişin tutunur sana ..ii haberlrle gelirsin geri ..
ben gecen sene catlatma iğnesi oldum tutmadı baska bi doktor buldum 3 ay  yumurta takibi yapıcak sonra rahim filmi cekeriz dedi
özlemcim bence ilk yapacağın sey rahim filmi olsun allah korusun tüplerde bi sorun varsa boşuna takip etmiş olursunuz hem filmden sonra sans da artıyor ama sen bilirsin bu benm fikrim canım inşallah meleğin bekletmez seni :amin: :amin: :amin:

serserim

canım dualarımız seninle hayırlı olsun aşılaman bak buda sana moral olsun canım bende mart ayında aşılama yaptırdım şu an 5+5 günlük hamileyim :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: inşallah seninde tutar canım dualarımız seninlee :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ilbikesultan

CANLARIM HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BUGUN AŞILAMAM OLDU AYIN 20'SİNDE BELLİ OLUCAK BAKALIM RABBİM HAYIRLISINI VERSİN TÜM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERİN KUCAGINI DOLDURSUN :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 04 Nisan , 2012, 22:14:04
CANLARIM HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BUGUN AŞILAMAM OLDU AYIN 20'SİNDE BELLİ OLUCAK BAKALIM RABBİM HAYIRLISINI VERSİN TÜM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERİN KUCAGINI DOLDURSUN :amin:
:nazar: :amin:hayırlı olsun tatlımlım meleklerin sıkı sıkı tutunsun inşallah anneciğine :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

nisan rüzgar

canım bnmmm bende cumartsii aşılama oldum inşş hayırlısı olsun hakkımızdaaa  :amin: kısmetimizde varsa olucaktır inşşş fazla takıp yorma kendiniii bnm bu 2 ci aşılamam ilkinde ne çok agladım üzüldümmm  :y25: bu sefer rahattım ve çok iyi gectii işlem sırasında lekem bile olmadı kendimi kasmadıgım için inşş hersey güzl olur senin içinde hepimiz içinde :amin: