Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Aralık , 2009, 20:29:42
Alıntı yapılan: ѕιяιηє - 24 Aralık , 2009, 19:44:47
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 22 Aralık , 2009, 08:18:39
dun aksam kaynanam dıyorkı bır ada aklıma geldı abdul bakı koyun allahın adını :amin:

kadın dıgerlerınde hevesını alamadımı nee sardı bızımkıne :ehi: :ehi:

masaallah cok guzel abdul baki ( baki olanin kulu) baki Allah cc sifatlarindan birisi, bende  ubeydullah istiyordum ama esim abdurrahman olsun diyor erkek olursa manasi ( rahmanin kulu)  onlari bize vermesi bir rahmetti diyor. bakalim hangisi olur ama onu kirmak istemedigim icin herhalde erkege o karar verir kizada ben  ;D  :amin: :amin:

eymen caganda cok guzel masaallah tabiki sonucta insan kendi istedigini koymak istiyor, benim kayinvalidemin ismide hayriye oda kiza hayriye koyun dedide :igrenc: ben begenmiyorum  o ismi  ;D bende dedim ikinci kez insaallah

canım hayırlısı ısmıyel buyuyecek anlamları guzel olsun :Dkaynanam dedı ama bellı bızım oglumuzun ısmı eymen çağan :nazar:

мiŁenα.

yyaa karışmasınlar zaten kaynanam soledı ama sen ıstedıgını koy dedı...

ben karıştırtmm eşimde karıştırtmaz...eşim bana babamın ismini koyamam bilem birşey demiyor bazı adamalrın zoruna gıder ;D

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Allah c.c. kolaylık versin.

Bu uğurda biraz cadı gelin formuna bürünebilirsiniz tecrübeyle sabittir.  :k06:

мiŁenα.

Zeynep_Sena

ben bu konuda sansliydim sanirim esimle beraber bi karar verdik kimse karismadi bize bencede karismasinlar ama illaki su olcak denilince sanirim insanin cinleri tepesinden hic gitmezdi diye dusunuyorum...

gülfercim canim bebis sana benziyo sanirim

мiŁenα.

karısmalarna gerek yok zaten sonucta ıstesem o demmedende koyarım sorar ona...

ben sormadım ..oglumun ısımını ben koycam cunku cok bekeldım herseyını ben yapım ıstıyorum

Balböceği

aaaa ben niye bu sayfayi atladim acep e insanin bebegi olmayinca bakasida gelmiyor  :k06: :k06:

sekerim irmagim cok guzel seyler almissiniz rabbim gule gule kullandirmayi nasip etsin insallah  :amin: :amin:

мiŁenα.

βαlκιz

paşalarımın cicişleriii ..

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

balkız ceketlere bayıldım cok guzeller

βαlκιz

βαlκιz

Alıntı yapılan: eflin - 23 Ocak , 2010, 17:19:24
balkız ceketlere bayıldım cok guzeller
sağol canımm doğum günü hediyem çocuklara  ;D

miray

güle güle giysinler cicişlerini   :k06:  :nazar:  :nazar:

βαlκιz