27 Nisan , 2024, 18:32:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ewet sevılvım mevlut takımı ;D damatlık dıyoruz ..krem rengı aldım pasama ılk onu gıycek pasam...

eklerım mavısım gorursun ;D

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

oğlusumun mevlut takımı tabı ben damatlık olarak dıyorum...ılk gun bunu gıycek bunla merhaba dıyecek herkeze.... :nazar: :nazar:

bunuda babamız begendı aldı ...sapkası cok sekr krem badısı var ıcınden cıkarıp kataldım onu... :D

uyku tulum umuz...

komple esyalrını koydugum yer

SiRiNe

masaaallah Rabbim giydirmeyi nasibb etsinn cnaimm cok sirinlerr,yakisir eymen caganimizaa :love7:

mavişimmm

ayşecimmm çokkkk güzel bunlarrr....gözlerim doluyo bunları görünceee.çokkk şekerrrr maşalahhh.
alışverişi bitirmişin sen nerdeyseeee.ben daha hiç bişey almadımmm....

мiŁenα.

kayınvalıdemın yaptırdıgı battanıyeler gelmedı yastıgı yatagı yorganı falan onalrı bır kadına yaptırıyor...

bırde arka tarafta katladım hep tulumları takımları falan var....

benım  bıttı sadece besık -banyo setı-puset(5 lı set) kaldı okadar tamamız bız :D

mavişimmm

süpersinn canımm yaaa.ben almaya çıkcammm almaya korkuyommm resmennn.mayısa bıraz daha var dıyomm bii.aldıgım zman onla yatıp kalcammm onu bılıyommm.bu sefer hıc gecmıcek gunlerrrr....
1 tane pempe yelegı varrr ona baka baka bı hal oldum zatennn...
o yuzden eşim biraz daha zman gecsınnn hepsini bir alıcazz dıyoooo..
aklı sıra benı durudrmaya çalışıyooooo..... :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

мiŁenα.

bende oleydım ama benı oglusum erken gelcek bıraz sanıorsam...

bırsey kalmadı...

57 gun bugunu saymassak nısan 1 e gelıyor dogumu ama dr beklemıcek okadar psaan dedı...bencede beklemıcek :laughing7:

aa hayırlı vaktınde saglıkla gelsınde  :amin: :amin:

mavişimmm

rabbim sağ salim kurtarsınnnn canımmm.çokk güzel ama aldıklarınnn süper bişey bunlarrrr.
allahım sağlıklı bir şekilde giymeyi nasip etsin inşalalhhhhh... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

amin hepımızınkı saglıkla dogsun hepımız mıs kokularını ıcımıze cekelım pıtırcıkalrımızın :amin: :nazar:

cumbba

AYŞEEEECİMMM O NE YAAA,SÜPER ÖTESİ TATLI BİŞİ BAYILDIM GERÇEKTENNN, ALLAH GÜLE GÜLE GİYMEYİ NASİP ETSİN, BİZDE 40 INDA MEVLÜT OKUNUR O ZAMAN GİYDİRİRİM BENDE, O ZAMANA KADAR KÜÇÜK GELİR SANIRIM BUNLARIN BOYLARI VAR MI Kİ BENDE ALIYIM YAA

arzuhatem

gerçekten gördüm ve ağladım yani okadar duygulandımkii canım allahım sana bağışlasın yavrunu inşallah bende alırım böyle koyarım eve hazırlar giydireceğim günü sabırsızlıkla beklerimm 
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

Demet_dk

Aysecim çok tatlıymış Eymenin kıyafetleri Allah giydirmeyi nasip etsin inşallah  :amin:
ama o kahve filli tulum kadifemi kedifeyse nasıl giycek yaza doğuyo kışa kadar da Eymen büyür

betüs26

ayşecim çok güzel tsun paşanın kıyafetleri maaşallah ya yerim onu mevlüt kıyafetini aynısı gördüm bugün bayıldım kendime değil tabi biliyosun yasak var bide kızlar organik ağız silme mendilleri varmış duydunuz mu ayşee ilk hastanede bunları mı giyicek hastane çıkışı daha rahat olmazmı bunlar burda mevlütte giyiliyo ama sen bilirsin yazık kız o kadar yoldan gelicek tatlışko rahat şeyler giysin

✿sweet_sweet✿

aysecimm cokk guzellerr saglikli gunlerde giydir arkadasimm ayy zaten o damatligina bayildimmmmm cokk seker yaa  :nazar: :nazar: :amin: :amin:

мiŁenα.

sağolun kızlar..

bu mevlut takımının boyutları var beyaz genelde ama beyaz benım hosuma gıtmedı :suclu:

betus bunları gıycek alttan zıbın ustuen badı altına ayaklıklı ustune bunlar annesı yesın oglusunu :nazar:

canım martta dogcak benım evım ole cok sıcak bır ev deıl kalorıfer yok zaten 1 aydan sonra olmaz bunlar :ehi: