Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

almila__

teşekkur ederız teyzelerı  :flowers: :flowers: :love9:

özlem0609

Coook guzeller canim saglikla giysin sipacigin :nazar: :nazar: :nazar:

Aşkk

elifim çok güzeller canım  :nazar:  güle güle kullansın kuzum  :love9: :love9:

iklima

resim yükleyemiyorum telden  :y25:
dün bebeğimin mevlüt kiyafeti geldi ay bakmalara doyamiyorum evet biraz aceleciyim ama herşeyim hazir olsun istiyorum daha 3 ayım var bu arada.ama kış bebegi olucagi için sanki evde mahsur kalicam hiç biyere çıkamiycakmisim gibi geliyor.zaten bebeğimle ilgilenmekten bu tarz şeylere fırsatim kalicagini düşünmuyorum.başkalarinin da mudahil olmasini istemiyorum allah izin verirse herseyimi ayarliycam
ınş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ceylin eslem

iklima arkadaşım senin düşündüklerinin aynısını bende düşünmüştüm oğlumda. doğmadan herşeyi hazır olsun. belki aylarca dışarı çıkamayacağım.bebekle kış günü nasıl çıkacağım diye düşünüyordum ki benimkide şubatta doğacaktı.eşim sonra alırız acelesi ne diyodu.bende sanki hapis hayatı yaşayacakmışım gibi geliyordu.tam kışın ortası bide.hiçte korktuğum gibi olmadı.o kadar güzel çıktıkki dışarı. kıyafetleri büyük geldi gittik 2 hafta sonra yenilerini aldık.hemde sezeryanlıyım.13.günü pastaneye gittik oturduk saatlerce, çarşılarda dolaştık.zaten bebek paso uyuyo 2 saatte bir emzirirsin uygun bir yerde ( olmadı arabanın içinde).kalın bir battaniyeye sar bebek arabasına koy naylonlada üstünü ört tamamdır.evde o kadar insanın canı sıkılıyoki ,yapacak hiç bir iş yok bebek ilgi istemiyo anca fosur fosur uyuyo.biz her hafta sonu mutlaka çıktık.duramadımki evde.birde öyle bir keyifli oluyoki bebeğinle dolaşmak.sanki millet hep sana bakıyo gibi zannediyorsun gurur duyuyorsun :) benden tavsiye kendini öyle şartlama, belliki ilk olacak.