Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bende hamile kalır kalmaz almıştım herşeyi 7.ayımda beşik aldım sadece digerleri 4. ayda bitmiştii  ;D ;D
dün çocukların gardolabını düzenledim 1 haral çuval bile degil haral dolusu küçük kıyafettt çogunu giymediler bile okadar çok almışımkii  :k06: 1 bavul kıyafet birine verdim bebegi oldu durumları iyi değil dahada var vermicem kimseye saklıcam çocuklarım büyüyünce görsün  ;D onlarında çocukları giyer inşallah  ;D çocuklarından önce ben onlarla 5.6 çocuk büyütürüm  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

mınıcodakı oo tulumlara vbıttım bırda damatlık gordum muhtesemdı...

hersey var allahım herseyı alası gelıyor ınsanın :suclu:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

bende saklıyorum kıyafetleriini vermem kimseye
gerçekten de o kadar çok almışız ki giymedikleri bile var  :k06:

minico güzel bi yere benziyo ama anadolu yakasında yok netten baktım

..BahaR●●

ben ikizlerimin alışverişini minicodan düşünüorumm
ama çeşitli yerlerede bakıcam
insanın gördükçe alası gelior...

мiŁenα.

hemde acayıp uygun varya 10 mılyona muhtese takımlar var bırde patıkler 1 lıra yanı hersey ucuz puset anakucagı kanguru bırd tane bırsey daha var 70 mılyon

unicorn

21 Aralık , 2009, 15:23:30 #20 Son düzenlenme: 21 Aralık , 2009, 15:30:56 unicorn
benim de bebeklik yorganım ve  2 e 3 elbisem duruyor dolabına koydum bebişin :)
bu da benim ikram tepsim  :love9:

мiŁenα.

esımın ıclıgı okul onlugu ve sunnetlık kıyafetı duruyor cok kuccuk...

esım ufak tefekmıs...onceden yemzmıs sımdı yıyor kayınvalıdem dıyorkı oncede yememıs ya sımdı hırsını cıkarıyor :ehi: :ehi:

Demet_dk

bizim burda da CİVİL  var ordan yapıyorum genelde alışveriş hem kaliteli hemde uygun şimdide online alışveriş yapıcam bakıyorum bişeyler
dediğim gibi 10 liraya takımlar var
50-60 lira bi takıma vermek pek mantıklı gelmiyo bana

selmay

arkadaslar minico ne bi markami magazami? bayaniz biliyosunuz bahsediyosunuz da sitesi falan  varmi? allah hepimizinkilere böyle cicisleri giydirmek nasip etsinnnn

Demet_dk

selmay

sitesi var mi  ? belki yurt disina da satis yapiolardir bende alirim madem bu kadar uygun..

мiŁenα.

miniço canım magaza cok ıyı hemde uygunnn :icon_thumright:

ırmak184

cok seker canım oglusunun kıyafetleri güle güle giydiririsin inş.  :D  :D

мiŁenα.

daha bırsey almadım ırma teyzesı bunlar  aylıkken olesıne aldıkalrım...

daha yenı baslıcaz ;D

ırmak184

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ MoTHeR ๑۩۞۩๑ - 21 Aralık , 2009, 18:14:43
daha bırsey almadım ırma teyzesı bunlar  aylıkken olesıne aldıkalrım...

daha yenı baslıcaz ;D

cok zevkli oluyor ya bebişlere alışveriş yapmak,ilk torun olacak diye herkes bişey alıyor getiriyor daha şimdiden dolu kıyafeti oldu bebişin  :k06:  :k06: