Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

SiRiNe

yaaaaaaaaaaaa :toothy10: bunlar böyle degil aslinda ama toplu olarak atamadimm ufak tefek besik susleri felanda var ama malesef tek tek koyamadimmm nise olsun  ;D   zeliss canimm cok guzellerr bebislerinin cicileri hayirlii olsun Rabbim saglikli mutlu gunlerde kullanmayi nasib etsinnn  :amin:

мiŁenα.

bebek arabasına bayıldım :k06: :k06: cok dadlu canım gule gule kullan :opucuk:

ben oglusuma dun bır suru sey aldım ama daha eklemıcem :k06: kendıme aldıgım cıcısı eklıcem :ehi: :ehi:

ilk bastakı pembe sabahlıgım....

ılk sıradan ıkıncısının de pembe takım olanını aldım sac bandı falan cok seker duruyor...

bıraz fazla para verıdım ama olsun cok sekerler :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 31 Ocak , 2010, 21:08:32
bebek arabasına bayıldım :k06: :k06: cok dadlu canım gule gule kullan :opucuk:

ben oglusuma dun bır suru sey aldım ama daha eklemıcem :k06: kendıme aldıgım cıcısı eklıcem :ehi: :ehi:

ilk bastakı pembe sabahlıgım....

ılk sıradan ıkıncısının de pembe takım olanını aldım sac bandı falan cok seker duruyor...

bıraz fazla para verıdım ama olsun cok sekerler :k06: :k06:

oy oy oy cokkk sirinlerr cokk begendim canimmm gule gule kullann, :love3: ben daha neden kendime bisi almadim yaaa :-[ hahaha  sutyenler oluyor emzirmek icin pratik dugme veya fermuarli ondan almayi dusundum ama dogum icin ben kendime hazirik yapmamisim valllahi simdi sen banaa hatirlatinnn ayseeee ;D

SiRiNe

sag olasinn teyselerii iste cinsiyetini bilmedigimiz icin tam olarak siyah beyaz cicekli sectik arabayi cunki hem kiza hem erkege gider diye dusundum, ama 20 kg agirliginda bu araba evin kapisindan cikmiyor ancak katlarsak cikiyorrrm, mecburen bu alt katta bodrumda duracak yukari cikarmam imkansiz,

мiŁenα.

bende vardı bır sutyen onden cıtcıtlı gıbı memıslerın arasında n cıtcıtını cıkarıyorum acılıyor :ehi: :ehi: :ehi: bu takımın onden dugmes bıraz uzun emzırmek ıcın cok kullanıslı hem soguk olcak evım usurum dıye kalın sabahlık aldım cok guzell bayıldım ben ..hastanede cekınım resım eklerım rabbım o gunlerı gosterırıse :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 31 Ocak , 2010, 21:20:11
bende vardı bır sutyen onden cıtcıtlı gıbı memıslerın arasında n cıtcıtını cıkarıyorum acılıyor :ehi: :ehi: :ehi: bu takımın onden dugmes bıraz uzun emzırmek ıcın cok kullanıslı hem soguk olcak evım usurum dıye kalın sabahlık aldım cok guzell bayıldım ben ..hastanede cekınım resım eklerım rabbım o gunlerı gosterırıse :amin: :amin: :amin:
ayyy ne guzell masaallahh eymen caganimizin cici annesine yakisir, tabiii cek göster resimlerii insaallahRabbim o gunleri gösterir insaallah, bende bisiler alayim dimi kendime tamamen unuttttum ben  :cildir:

мiŁenα.

benım terlıgıme varana kadar hazır oglumunda hazır...

sadce eksıklerım;

beşik..
5 litakım(puset anakucagı kanguru alt degısme takımı olan set))
banyo takımı(kuvet ve sampuan bakım setı)
oda susu(kapı susu sepet)

baska eksıgım yok onlarda baktık ama erken dıye almadım hepsını bır yaa sıgdırmak ıstemedım...esım begendıgımız ıcın gıdıp alıp gelcek bırsey yok...ben daha ınemıyorum 1 saat zor yuruyorum :icon_pale: :icon_pale:

zelis

aysecim pijamalar bayildim , gule gule giy canim ,
bende iki takim almistim pijama , birde sabahlik , ama pijamanin birini pek begenmiyorum sanirim bi tane daha alacam ,

ben uc gun dogum otelinde yatmayi planladigim icin pijamalarin iyi olmasi lazim , malum gelen giden olur oaraya .....

мiŁenα.

2 gun kalıyorsun burda yeter bana benım var bunu temzılık guzel ılk gun gıyerım dıye aldım...

relax mode netten bak modeller var cok hoşlar :icon_thumright:

zelis

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 31 Ocak , 2010, 21:00:13
yaaaaaaaaaaaa :toothy10: bunlar böyle degil aslinda ama toplu olarak atamadimm ufak tefek besik susleri felanda var ama malesef tek tek koyamadimmm nise olsun  ;D   zeliss canimm cok guzellerr bebislerinin cicileri hayirlii olsun Rabbim saglikli mutlu gunlerde kullanmayi nasib etsinnn  :amin:

dugucum cok sagol canim ,

bende senin bebek arabana bayildim , desenleri cok guzel , siyah beyaz cicekli gercekten hayran kaldim , bebislerin gule gule gunlerde kullansin  :-*

zelis

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 31 Ocak , 2010, 22:11:22
2 gun kalıyorsun burda yeter bana benım var bunu temzılık guzel ılk gun gıyerım dıye aldım...

relax mode netten bak modeller var cok hoşlar :icon_thumright:

aysecim baktim ve bayildim ama hepsi icimde kaldi , ben yurt disinda yasiyorum canim  :'(  o saten olanlar varya onlar cok guzeller , yaza iatanbula falan gelirsek mutlaka ugrarim  ;D

✿sweet_sweet✿