27 Nisan , 2024, 12:48:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

canım bebek yatıyor hem one gerı sallanıyor hafıf hep emnıyetlıde besık tasınmaz ama ona koyar durdurursun..

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

βαlκιz

duygucum bebek arabasına bayıldım harika güle güle kullansın bıdıklarr  :amin: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 31 Ocak , 2010, 22:30:59
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 31 Ocak , 2010, 20:56:59

bunun islevi ne ana kucagimi anlamadimmm:):) ???
bu çok işe yarıyoo misafirliğe gittim yerlere bile götürüyordum ben bebekler uyuduğunda onda yatıyolardı sallayabiliyorsun emniyet kemerli çok çeşitleri var tabii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 31 Ocak , 2010, 23:41:21

bu çok işe yarıyoo misafirliğe gittim yerlere bile götürüyordum ben bebekler uyuduğunda onda yatıyolardı sallayabiliyorsun emniyet kemerli çok çeşitleri var tabii
hımm benımde var bundan 6 aya kadar kullandım guzel bısey hep bunda yatırdım gunduzlerı 6aya kadar kullandım artık durmuyo zıılı uıcınde kayıyo dusuyo  ;)

βαlκιz

bende 7 ay falan kullandım sonrfa birgün eşim içine yatınca biri çöktüüüü  :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 01 Şubat , 2010, 00:04:12
Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 31 Ocak , 2010, 23:41:21

hımm benımde var bundan 6 aya kadar kullandım guzel bısey hep bunda yatırdım gunduzlerı 6aya kadar kullandım artık durmuyo zıılı uıcınde kayıyo dusuyo  ;)

evet babysitter bu yani bebek bakicisi diyebilirz turkceye cevirince,gercekten cogu anneler islerine yaradiklarini söylediler evin icinde bebegi buna yatirip rahatca anne dolasabilir evde akli bebekte kalmadan, benim icin cok gerekli 0 yas 7 aya kadar kullanilir evet, 15 kg agirlik tasir.tavsiye ediyorum , balkiz sag olasin canimm Rabbim o gunleri görmeyi nasib eder insaallah, :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: zelis - 31 Ocak , 2010, 22:13:30
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 31 Ocak , 2010, 21:00:13
yaaaaaaaaaaaa :toothy10: bunlar böyle degil aslinda ama toplu olarak atamadimm ufak tefek besik susleri felanda var ama malesef tek tek koyamadimmm nise olsun  ;D   zeliss canimm cok guzellerr bebislerinin cicileri hayirlii olsun Rabbim saglikli mutlu gunlerde kullanmayi nasib etsinnn  :amin:

dugucum cok sagol canim ,

bende senin bebek arabana bayildim , desenleri cok guzel , siyah beyaz cicekli gercekten hayran kaldim , bebislerin gule gule gunlerde kullansin  :-*

zeliss sag olasin cnm  :flowers:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 31 Ocak , 2010, 21:08:32
bebek arabasına bayıldım :k06: :k06: cok dadlu canım gule gule kullan :opucuk:

ben oglusuma dun bır suru sey aldım ama daha eklemıcem :k06: kendıme aldıgım cıcısı eklıcem :ehi: :ehi:

ilk bastakı pembe sabahlıgım....

ılk sıradan ıkıncısının de pembe takım olanını aldım sac bandı falan cok seker duruyor...

bıraz fazla para verıdım ama olsun cok sekerler :k06: :k06:

cok tatlılar gercekten bebıslerden bıze sıra gelmıyor kı...
aysecım nıye oglusunun cıcıslerını koymıcaksn daha onlarıda koy mınacık kıyafetlerıde görelım  :D

мiŁenα.

yarın koyucam bır kac bırseyını daha damatlıgını koyucam gorun oglumun damatlıgını :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

damatlik dedigin mevlüt takimi diye satilan takimlari mi diyorsun aysecim ???

mavişimmm

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 01 Şubat , 2010, 17:11:47
yarın koyucam bır kac bırseyını daha damatlıgını koyucam gorun oglumun damatlıgını :ehi: :ehi:

merakla beklıyorum canımm.gecen gun sen damatlık deyınce cok merak ettımmm.sanada bısey dıyemeımm.cokkk sevındım koyucak olmanaaa.... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bir türlü resim eklemesini beceremedim yaaaa

offfffffff :BangHead: