27 Nisan , 2024, 02:28:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çalışan Anneler Buraya

Başlatan azra35, 18 Aralık , 2009, 14:42:25

« önceki - sonraki »

isome

aahhhh bende yeni başladım çalışmaya kızım yaklaşık 3aylık çoook zor benimde bakıcım var şimdilik,bende biraz büyüyünce kreş düşünüyorum,çalışmak çok zor hakkaten yani çocuk olunca çok zor Allah yardımcımız olsun...

arzuderelli

Alıntı yapılan: isome - 01 Nisan , 2010, 10:28:01
aahhhh bende yeni başladım çalışmaya kızım yaklaşık 3aylık çoook zor benimde bakıcım var şimdilik,bende biraz büyüyünce kreş düşünüyorum,çalışmak çok zor hakkaten yani çocuk olunca çok zor Allah yardımcımız olsun...

Amin canım, düşünüyorum da akşama ne kadar ne şirinlikler yapıyorlardır ama biz hepdinden mahrum kalıyoruz. Canları sağolsun, sağlıklı ve mutlu olsunlar da bizde akşam uykuda sevmekle yetiinelim...

isome

ewt akşama kadarki şirinliklerini göremiyoruz napalım onlar için çaılışıyoruz bizde  :dontknow:

{safişim}

canım hiç üzülme lütfen demesi kolay ama allh yardım eder mutlaka bir kapı açacaktır bebişinide kendinide üzme lütfen

neslihan

canım her istediğini almak çokta önemli değil.önemli olan eğer emanet edeceğin güvenli biri yoksa senin onun yanında kalman.Çocuğun ne kadar herşeyi tam olursa olsun.Hiçbir oyuncak hiçbir giysi yiycek dede nene annenin yerine geçmez.

Aklın bebeğinde kalacağına çok yüksek bir maaşlada çalışmıyormuşsun.Yavrunla kal.Bence en güzeli bu.

Türkiye de 600 tlyle mucize yaratan insanlar var.

❤ հმzεlἶო ❤

evet ama burda olmuyo o mucize. ev kirasi bile 1000 dolar. hayat cok  pahali. esimin iside part time gibi tam maas deil.
nasil olcak bilmiyorum ama bakalim... insallah bi cozum bulucaz..yinede bu stres insani yiyip bitiriyo  :icon_pale:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

arkadaşlar size ahmet günbay yıldızın ''sokağa açılan kapı'' isimli kitabını tavsiye ediyorum
şartlar ne olursa olsun onu okuyunca bir ömür çalışmak istemiyeceksiniz

neslihan

ben zaten bir ömür çalışmak istemiyorum.ama mecburen hergün çocuğumu bırakıp giderken ölüyorum gibi geliyor.Ama çalışmadığımda da onu mahrum edeceğim çok şey var.5-6 yıl kadar daha çalışıp aklının erdiği dönemlerde işi bırakmayı düşünüyorum.Okulunda derslerinde özel hayatında arkadaşı olucam.tüm işim kuzum olacak inşallah.Hayatım o benim herşey onun için.Şuan bile kazandığım paranın % 80 ni onu için gidiyor.Maması bezi meyvesi sebzesi.Canı saolsun mutlu olsun o yeterki.

❤ հმzεlἶო ❤

bebek yetistirmek o kadar pahalimi ??? bilmiyordum
bizde bir mamasi bezi olur pek yuk olmaz baslarda diyorduk  :icon_scratch:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

arzuhatem

bende henüz hamileyim doğuma allah nasip ederse 4 ay var şimdiden kara kara düşünüyorum bebeğimle en fazla 3 ay zaman geçiricem buda beni korkutuyor acaba nasıl ayrılıcam nasıl güvenicem bırakırken bilmiyorumm birde okadar çok hasretini çekerken ama bende onun için devam edicem işime geleceği için eşimartık şartlar öyle bi oldki tek kişi ev geçindirmesi imkansızolduu allahım inş.sabrını verir amin.
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

arzuderelli

İlk başlarda ayrılmak inan çok zor gelecek. ben ilk ayrıldığımda ağlamıştım.Şimdi hafta sonunu iple çekiyorum bebeğimle vakt geçirebilmek için. Fakat çalışlmaya başlayalı 3 ay oldu. Oğlum bakıcısına o kadar alıştı ki. İşten geldiğimde onu kucağıma aldığımda gözü hala bakıcısında oluyor. Bu beni gerçekten çok üzüyor.Aklı erdiğinde düzelir mi bu durum bilmiyorum. Çocuğunu baktıran arkadaşlar sizde bu sorunla karşılaşıyormusunuz yoksa benim oğan beni sevmiyor mu  :'(

tweety0555

off off yazılanları okuyunca delı oluyorum..ben ogretmenım bır cok tam gun calısanlara gore cook ıyı sartlarım var helede branscı olunca daha ıyı...benım yerıme gelen ogretemn gıtmek ıstıyor benı dort gozle beklıyor mudurumde oyle hatta bu ptesı baslamam gerekıyordu 5 gunluk rapor aldım..mudurum sen nasıl program ıstersen yaparım oglene kadar gelır gıdersın dedı..ama cocugun daha onemlı bırakamam dersen saygıyla karsılarım dedı...allah razı olsun...sımdılık 5 5 rapor alıp kırk gunu tamamlayıp hazıran bır de baslamayı dusunuyorum ondan sorada ders olmaz zaten...ılk oglumda evde bunalıp 3 ay bıtımıne baslamıstım ma sımdı ıkıncı bır baska oldu bana daha anlıyarak buyutuyor ve sevıyor ınsan...hıc cıkmak ıstemıyorum evden...benım ust komsum bakacak sagolsun suan bıle herseyım elım ayagım ...gozum aerkada asla olmayacak..ama bızler onlar ıcın calsırıyoruz yarın bızden markalı kıyafet ısterken neden bızı bıraktınız demıcekler..ben bırde calısan annenın cocgu daha sosyal ve kendı ısını halleder ozguvenı yuksek cocuklar olarak goruyorum en azından benım oglum yıgıt oyle... ;)

DİLVİN

benım bebeğimde 4.ayına girdi
ve bugün işe başladım
bebeğe şimdilik kayınvaldem bakıyor emin ellerde diyebiliriz
ama yınede hiç kımse benım oğluma benım gibi bakamazzz
bugün ilk gün olduğundanmıdır bilmıyorum ama çokkkkk kötü geçti
hep aklım bebeğimdeydı
acaba ağladımı altını temızledılermıı vs.vs
dahailk gün olmasına rağmen hafta sonunu iple çekıyorum
çokkkkk özlüyorum bebeğimi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

unicornn

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 02 Nisan , 2010, 13:16:45
arkadaşlar size ahmet günbay yıldızın ''sokağa açılan kapı'' isimli kitabını tavsiye ediyorum

merak ettim bu kitabı biraz bahsedermisin

Demet_dk

Alıntı yapılan: unicornn - 10 Mayıs , 2010, 22:40:15
Alıntı yapılan: **gültanesii** - 02 Nisan , 2010, 13:16:45

merak ettim bu kitabı biraz bahsedermisin

BENDE MERAK ETTİM NE ZAMAN ÇALIŞMAYI DÜŞÜNSEM AKLIMA GELİYO  :y25: