29 Mart , 2024, 16:07:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çalışan Anneler Buraya

Başlatan azra35, 18 Aralık , 2009, 14:42:25

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım akşam yatıyor bir yanda da karnımı seviyor, tatlı kardeşim diye.. inşallah doğunca da böyle olur

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Eylül , 2013, 10:03:33
canım akşam yatıyor bir yanda da karnımı seviyor, tatlı kardeşim diye.. inşallah doğunca da böyle olur

Öyle olur insallah canım çünkü yası büyük kıskançlık yapacağını sanmıyorum bi yönden arada fark olmasıda bu yönden iyi olur  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet bir de onun bakıma ihtiyacı yok, o da iyi olacak... kıskançlığı yapacak olan hamileyken de yapıyor.. işyerinde arkadaşımın oğlu 11 yaşında ve daha hamileyken kıskanıyordu

CAN TANEM

Doğrudur canım ama Maşallah senin oğlun uysal akıllı bi çocuğa benziyor  :nazar:

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım arada isyan bayraklarını assa da uysaldır... kardeşi de onun gibi olsun sureleri bebişimle birlikte dinliyoruz

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Eylül , 2013, 10:24:46
evet canım arada isyan bayraklarını assa da uysaldır... kardeşi de onun gibi olsun sureleri bebişimle birlikte dinliyoruz

Canım sen oğlunda sesli mi dinliyordun is yerinde kulaklıkla da dinlesem olurmu  :opucuk:

CAN TANEM

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 27 Eylül , 2013, 10:28:55

Canım sen oğlunda sesli mi dinliyordun is yerinde kulaklıkla da dinlesem olurmu  :opucuk:
oğlumda genelde sesli dinliyordum... bu defa da çoğunlukla telefondan kulaklıkla dinliyorum, kulaklığın birini de karnıma sabitliyorum oğluşum da dinlesin diye  :ehi: :ehi:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Eylül , 2013, 10:37:35
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 27 Eylül , 2013, 10:28:55

oğlumda genelde sesli dinliyordum... bu defa da çoğunlukla telefondan kulaklıkla dinliyorum, kulaklığın birini de karnıma sabitliyorum oğluşum da dinlesin diye  :ehi: :ehi:

İyide duyamaz ki öyle  :k06: :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün internetten baktım doktorlar duyar  demiş

CAN TANEM

O kadar hassas duyabiliyorlarmıymıs  :-ooo

nelss

benim doğumuma 1 ay kaldı bu tasa bendede olmaya basladı smdiden yeni yasayı 4 gözle bekliyorum  :-ooo :-ooo

ponçik

Ben doğum iznim bittikten sonra işten ayrılmayı düşünüyorum  :amin:
3600 gün 15 yıl hakkımı kullanarak istifa edeceğim, en azından tazminatımı kurtarayım  ::)

Bilginiz var mı, doğum borçlanması yapabilmek için doğumdan hemen sonra mı çalışmayı bırakmak gerekiyor, yoksa birkaç ay çalışıp çıksam yine aynı şekilde borçlanma yapılabiliyor mu  :-\