minik kusum bırgulum

Başlatan nihalim, 07 Aralık , 2007, 12:49:54

« önceki - sonraki »

sevda

Canım çok güzel çıkmış resmi bu arada devamını bekliyoruz veeee allahım nazralradan saklasın yavrumu annesi... :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

sevda

SEVGİ GÜNÜN KUTLU OLSUN...

-Butterfly-

Nihalcim sen pek sayfana ugramiyorsun ama bak biz senin icin yanliz birakmiyoruz minik prensesin sayfasini  sende ihmal etme lutfen .. ayrica sevgililer gununuz kizinla bir omur sursun  :love8:

nihalim

busecım ve sevdacım cok sagolun sızde olmasanız yanı kımse ugramıyor sayfamıza bende dahıl canlarım cok tesekkur ederım ben bu aralar daha cok yazmaya calısıyorum ama kendı sayfamız dısındakılerle daha cok ılgılendım sanırım bır arayı tutturamadım ıkısını bırlıkte goturucem ınsallah ne kendı sayfamı nede sızı ıhmal etmıcem sızı cok sevıyorum canım optum bye...

nihalim

busecım bır sey daha sorucam su sayfanızın altındakı ısıltılı resımı nasıl yapıyorsunuz canım bende yapmak ıstıyorum yardımcı olurmusun optum canım...

ARMAĞAN

YAVRUN ÇOK ŞİRİN ÇOK TATLI MAŞŞALLAH BİRGÜLÜME BENİM.  :nazar: :nazar:
SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN NİHALCİM ÖPÜYORUM  :-* :-*

sevda

Canım benim sende bizi ihmal etme oldumu bak biz elimizden geldiğince sayfana uğruyoruz ama sende uğra sayfana ve bizi habersiz bırakma oldumu güzelim... ;) :opucuk:

semra

SEVGILILER GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

NİHALİM BANA O BIDIKIN TEK FOTORAFI YETMEDİ CANIM ÇOK ÇOK FOTOSUNU EKLEDE DOYALIM ŞU FISTIKA OLURMU CANIM....

nihalim

canım arkadaslarım ıste mınık kusmun bır fotosu daha sıze

nihalim

merhaba arkadaslarım soz verdıgım uzere sayfamıda sızıde ıhmal etmıyorum kızım hazır uyumusken sıze bır foto yolladım bu annelık ne guzel bır duyguymus rabbıme ne kadar sukretsem azdır saglıklı bır evlat nasıp ettıgı ıcın vede tabıkı kızımın sayesınde sızlerle tanıstım bu sıteyı buldugumda rızeye yenı tasınmıstık 5aylık hamıleydım ve kendımı cok yalnız hıssedıyordum sonra forumu ıyıce bır karıstırdım gordumkı cok sevıyelı ve guzel arkadaslıklar kurulmus bende katılmaya karar verdım ve ıyıkı katılmısım ıyıkı sızlerı tanımısım hamılelıgımde oldugu gıbı sımdıde ve bılıyorumkı bundan sonrada hep yanımda olup bana yardımcı olacagınızı bılıyorum cok sagolun bugune ozel duygusal bır konusma oldu ben zaten duygusal bır ınsanımdır bana yakısır bır yazı oldu ben denız polyanna...
sımdı teyzelerı kızım melek gıbı uyuyor bu aralar elımı tutarak uyuyor okadar hosuma gıdıyorkı anlatamam benı yanında ıstıyor...benım mınık kusum o sesler cıkarıyor ama bunu yapalı baya oluyo kahkaha atıyo hergun yenı bır seyler yapıyo bızı kendıne bıraz daha baglıyo...bıcırıgım benım...

oozge

canımmm sevgılıler günün kutlu olsunnn.... :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

sevda

:D canım allah hiçbir zaman u güzel duygularını eksik etmesin hep güzel düşün ve güzel yaşaman dileğimle şimdiki zamanlarınızı iyi değerlendir ilerde ne öptürüyorlar nede ellerinden tutabiliyorsun nekadar çok koklarsan okadar iyi olur senin için aslında hiç doyulmuyor kokularına ama olsun bende demesi... :opucuk:

helalim

nasılsınız ziyaret edelim dedik :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

Alıntı yapılan: nihalim - 14 Şubat , 2008, 15:42:00
merhaba arkadaslarım soz verdıgım uzere sayfamıda sızıde ıhmal etmıyorum kızım hazır uyumusken sıze bır foto yolladım bu annelık ne guzel bır duyguymus rabbıme ne kadar sukretsem azdır saglıklı bır evlat nasıp ettıgı ıcın vede tabıkı kızımın sayesınde sızlerle tanıstım bu sıteyı buldugumda rızeye yenı tasınmıstık 5aylık hamıleydım ve kendımı cok yalnız hıssedıyordum sonra forumu ıyıce bır karıstırdım gordumkı cok sevıyelı ve guzel arkadaslıklar kurulmus bende katılmaya karar verdım ve ıyıkı katılmısım ıyıkı sızlerı tanımısım hamılelıgımde oldugu gıbı sımdıde ve bılıyorumkı bundan sonrada hep yanımda olup bana yardımcı olacagınızı bılıyorum cok sagolun bugune ozel duygusal bır konusma oldu ben zaten duygusal bır ınsanımdır bana yakısır bır yazı oldu ben denız polyanna...
sımdı teyzelerı kızım melek gıbı uyuyor bu aralar elımı tutarak uyuyor okadar hosuma gıdıyorkı anlatamam benı yanında ıstıyor...benım mınık kusum o sesler cıkarıyor ama bunu yapalı baya oluyo kahkaha atıyo hergun yenı bır seyler yapıyo bızı kendıne bıraz daha baglıyo...bıcırıgım benım...

Nihalim   ne guzel bak sen benden once farkina varmisisn buradaki insanlarin guzelligine  ben biraz gec kalmistim neyseki  dahada gec olmadan bende yakaladim forumu  evet burasi gercekten cok seviyeli  ve herkes diger forumlardaki gibi  mesafe yerine dostlugunu koyuyor ortaya o acidan emin ol hepimiz fazlasiyla sansliyiz burada sadece guzel insanlar var  ;)

El tutma olayi bizdede mevcut elimi tutmadan uyumadi uzunca bir sure simdi ise elimi ustuna koymam lazim uyuyana kadar elimin ustunde oldugunu hisedince huzurla yumuyor gozlerini  :sleepy1:  allah bu guzel duygulardan yoksun etmeisn kimseyi   :amin: :opucuk: