28 Nisan , 2024, 20:48:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

minik kusum bırgulum

Başlatan nihalim, 07 Aralık , 2007, 12:49:54

« önceki - sonraki »

oozge

sabırsızlıkla beklıyorum fotoları canımmm :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

sevda

Evet yaa çekte görelim bu dünya güzelini bu arada bazen diş kaşıyıcıları onlara yetmiyor çünkü başka şeylerle kaşımak onların daha çok hoşuna gidiyor bende aldım türlü türlü ama o gitti ya başka bir oyuncağının kulağıyla yada başka bir şeyin çıkıntısıyla dişlerini kaşıma ama olsun her çocuk bir değil hep bunu dile getiriyorum ve dene bakalım ama şunu bilki senin yada kendi parmağı galip gelicek... ;) :opucuk:

-Butterfly-

Nihalimmm

Sabirsizlikla bekliyorum guzel kizmizi gormek icin  :muzz: Birde  kendi resminide kelmeyi unutma olurmu  sekerim.  :opucuk: :opucuk:

nihalim

arkadaslar bu alttakı resım neden buyuk cıktı anlamadım :caca:

nihalim

yuppppppııııııııı :muzz: yaptım duzelttım...

sevda

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Hayatım maşşalahhh ne güzelsinizzz öyle yaaa maşşallahhh tebareke allahh yarabbim bune güzellik nasıl şirinlik hel tokasına ben mest olmuş durumdayımm hay allaj-hım yaa bir melek bukadarmı güzel olurrr...

Bu arada ben seni ilk defa görüyorum hiçde yeni doğum yapmış bir hatun gibi görünmüyorsun şeker şeyyy... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sevda

-Butterfly-

Nilosuummmm masallahhhh   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bol bol  koyalim boncuklarii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canim ne guzelsiniz siz oyleee, anali -kizli  bayidim ayoll  :tongue3: cok tatlisin  sekerlerimmm.. Ayricaaa presesime dahada cok bayildimmm  cok seker yavrum yaaaaa  :hungry: :hungry: pamuk helvasi  canim cekti valla  bir isirik aliyorum annesi izninle :hungry: :hungry: :hungry:

nihalim

tesekkur ederım sevdacım sagol canım ıltıfatların ıcın  :flowers:
busecım nedemek tabıkı ısırabılırsın etı senın kemıgı benım  :hungry: sagol canım ayrıca ıltıfatların ıcın... :flowers: öptum canlarım bye...

-Butterfly-

Canim benim sagoll.Ben bu seker seyi  yemekten sonra,tatli niyetine  yerim  beeee :hungry: :hungry:  Cok tatli bir sey bu yaaaaaa masallah masalllahhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love7:

oozge

ayyyyyyyyyyyy maşallah yaaaaaaaaaaaaaaaaa
çok tatlısınız 2nızde o bebişin  zeytın gozlerını yerım benn maşallahhhhhhhhhh ALLH NAZARLARDAN KORUSUNNNN CNMMMMMM

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nihalim

tesekkur ederım canım benım darısı senın basına senınde bır gun oyle zeytın gozlu bır mınıgın olur ınsallah :amin: :amin:

sevda

Ama ben gerçekleri süledimm nihalcim yaa gerçekten baakkk.. ;) :opucuk: :flowers:

pelinim

Nihalcim maşallah ya ne kadar güzelsiniz ana-kız. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Birgül çok tatlı,tokalar da pek yakışmış güzel kızıma. :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:Allah nazardan saklasın sizi.

-Butterfly-

Nilosumm ara verme artik olurmu.Sik sik gorelim bu iki guzelligin resmini  :love7: