27 Nisan , 2024, 16:56:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

asya81

hep burdayım ben canım kısmetse  :icon_thumright: bizde daha tecrübeli annelerin bilgilerinden faydalanıyoruz sende arkandan gelenlere. böle yardımlaşcas :muzz: :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 11:15:34
hep burdayım ben canım kısmetse  :icon_thumright: bizde daha tecrübeli annelerin bilgilerinden faydalanıyoruz sende arkandan gelenlere. böle yardımlaşcas :muzz: :muzz:
Allah razı olsun hepinizden  :amin: öyle tabi hep buralarda olalım güzel paylaşımlarla  :flowers: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 11:10:20
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 11:07:50
Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 11:04:35
hanımlar ne tatlı göbüşler bunlar göbek kadına anca bu dönem yakışıyor sanırım  :nazar: :nazar: :nazar: :suclu: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz:
:opucuk: bu arad asyacım masallah senin göbüşte pek tatlı  :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk: :nazar:
saol kevsercim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: akşamları nedense daha bi şişiyr taş gibi.sanırım herkesin öyle oluyordur
:opucuk: :opucuk: evet canım benimkide aksam sert oluyo  :icon_thumright: sabah yumusak

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

suzannn

MAŞALLAH SİZLERE BENDE İSTİYORUM BU GÖBÜŞLERDEN AMA İÇİ DOLU OLANLARDAN ZİRA BENDEDE VAR AMA İÇİ BOŞ

keyameya

ayyy maşallah böbüşler ve bebişler çok güzel görünüyolar. :love9: kocaman bi göbüş görmek bana ne zaman nasip olucak acaba? :dontknow: Allah hayırlısıyla kucağınıza alabilmeyi de nasip etsin inş.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 23 Haziran , 2011, 11:38:36
MAŞALLAH SİZLERE BENDE İSTİYORUM BU GÖBÜŞLERDEN AMA İÇİ DOLU OLANLARDAN ZİRA BENDEDE VAR AMA İÇİ BOŞ
:opucuk: canlarım inşallah rabbim sizede nasip eder bende sizin gibi dyordum  :opucuk: :opucuk:
Alıntı yapılan: keyameya - 23 Haziran , 2011, 11:44:25
ayyy maşallah böbüşler ve bebişler çok güzel görünüyolar. :love9: kocaman bi göbüş görmek bana ne zaman nasip olucak acaba? :dontknow: Allah hayırlısıyla kucağınıza alabilmeyi de nasip etsin inş.
rabbim sanada nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kevserrr göbüşün benimki kadar olmuş kızz ama söyleyim son zamanlarda çok zorluyo haberin olsun  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Haziran , 2011, 11:49:58
kevserrr göbüşün benimki kadar olmuş kızz ama söyleyim son zamanlarda çok zorluyo haberin olsun  :ehi:
:opucuk: :hello2: :hello2: EVET NURUM KIZIM BUYUYO MASALLAH ONA  :opucuk: :opucuk: DOĞRUDUR SON ZAMANLARDA BEL AĞRISIDA OLUR SANIRIM

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar çok şekersiniz. ben de inşl. hamile kalırım ve boy boy resimlerimi eklerim :occasion5:

Balböceği

Masallah askimcim cok guzel gobusun var  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: happines - 23 Haziran , 2011, 14:07:45
kızlar çok şekersiniz. ben de inşl. hamile kalırım ve boy boy resimlerimi eklerim :occasion5:
SAGOL CANIM BENİM İNŞALLAHHH
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Haziran , 2011, 14:10:42
Masallah askimcim cok guzel gobusun var  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:flowers: TESEKKÜRLER EDA SAGOL  :opucuk:

elif35

hamileyken bana derlerdi çok sinir olurdum bende seni biraz sinir ederim ayyyy aynı erkek karnı baksanıza sipsivri kızın olmucak boşa bekleme sen oğlan karnı bu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: elif35 - 23 Haziran , 2011, 14:13:20
hamileyken bana derlerdi çok sinir olurdum bende seni biraz sinir ederim ayyyy aynı erkek karnı baksanıza sipsivri kızın olmucak boşa bekleme sen oğlan karnı bu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: CANIM BENİM YA AYNEN ÖLE DİYOLAR BANA  :cildir: :cildir:  :ehi: :ehi: :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 14:14:05
Alıntı yapılan: elif35 - 23 Haziran , 2011, 14:13:20
:ehi: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: CANIM BENİM YA AYNEN ÖLE DİYOLAR BANA  :cildir: :cildir:  :ehi: :ehi: :ehi:

yani bende o kadar etkilenmişimki doğurdum o ağrının arasında kolumdaki bilekliğe baktım ilk önce manyak karılar psikolojimi bozdular benim  :toothy10: :toothy10: