HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 10:54:52
oyy cansucum yeyim ben onu masallahhh size masallahhhhhhhh  :hello2: :hello2: :hello2:
nasıl büyümüş mü göbüş eşim inatla göbektir o diyordu bugün sabah biraz ikna oldu   :ehi: :ehi: :nazar: ama kilo almadım ben hatta 4 kilo vermiş halim bu

ORNA

cansucum maşallah çok tatlı göbüşün var  :nazar: :nazar: :nazar: ayyy darısı benim başıma inşallah bende böyle fotolar eklerim size  :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Haziran , 2011, 10:56:07
Cansucum sizede maşallah çok tatlısınız miniğinle, Allah tamamına erdirsin  :opucuk:
AMİNNNNN CÜMLEMİZİ  :amin: :amin: sizinde az kalmış maşaallah oyyy ya kurban olurum onları veren Allah a  :amin: sağlıcakla kucağına da alırsın inşaallah  :amin: :amin: :nazar:

EnDuruYanım

ne güsel şişmiş göbişleriniz, Hayırlısı ile dogurmak nasıp etsın Allah :nazar: :nazar:

özgemm

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Haziran , 2011, 10:58:26
cansucum maşallah çok tatlı göbüşün var  :nazar: :nazar: :nazar: ayyy darısı benim başıma inşallah bende böyle fotolar eklerim size  :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah orna inşallah

cansucum bu arada  :nazar: :nazar: :nazar:

özgemm

Alıntı yapılan: Pınar. - 23 Haziran , 2011, 10:59:36
ne güsel şişmiş göbişleriniz, Hayırlısı ile dogurmak nasıp etsın Allah :nazar: :nazar:

amin pınarcım sanada inşallah

xxcansuxx

tşk ederiz canım...inşaallah canım darısı sana, tüm isteyenlere :amin:  ismini bilmiyorum isimler birbirine giriyor burada ama inan dualarımda sende varsın her ezan okunuşunda sıralıyorum burada çok isteyipde gözüme çarpan arkadaşlarıma bebeğimle dua ediyoruz  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Haziran , 2011, 10:55:37
Kevsercim çok tatlı olmuşsun maşallah, zaten güzeldin ama kızında ayrıca bir güzellik katmış sana  :nazar: :nazar: Ama biraz daha beslenmene dikkat et 21 haftada 9 kilo almışsın doğuma kadar 20 kilo olur sanırım, kilo alman problem değilde hep zayıf olup sonradan aniden kilo alınca belde maalesef kalıcı hasarlar olabiliyor dikkatli ol canım  :opucuk: :opucuk:
sagol canım evet doğru sölüyosun ama  :-\ :-\ inşallah fazla almam

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

çok sağolun pınar ve özgemmm arkadaşlarımıza... inşaallah kolay doğumlar görürüz ben korkuyorum doğumdan düşünmek bile istemiyorum  :-ooo :-ooo

ORNA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Haziran , 2011, 11:01:25
tşk ederiz canım...inşaallah canım darısı sana, tüm isteyenlere :amin:  ismini bilmiyorum isimler birbirine giriyor burada ama inan dualarımda sende varsın her ezan okunuşunda sıralıyorum burada çok isteyipde gözüme çarpan arkadaşlarıma bebeğimle dua ediyoruz  :amin: :amin:

saol canım dualrın için ismim ( nagihan )  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

asya81

hanımlar ne tatlı göbüşler bunlar göbek kadına anca bu dönem yakışıyor sanırım  :nazar: :nazar: :nazar: :suclu: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 11:04:35
hanımlar ne tatlı göbüşler bunlar göbek kadına anca bu dönem yakışıyor sanırım  :nazar: :nazar: :nazar: :suclu: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz:
aynennnn başka zaman göbüş çıktı diye saklarız yaz yaz  :ehi: :ehi: şimdi göbüş yarıştıracak kadar büyüsün diye bakıyoruz  :toothy10: :toothy10: içleri bebekle dolunca böyle güzel göbüşler oluyor Allah vergisi işte   :nazar: :nazar: :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: bu arad asyacım masallah senin göbüşte pek tatlı  :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 11:07:50
:opucuk: bu arad asyacım masallah senin göbüşte pek tatlı  :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk: :nazar:
saol kevsercim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: akşamları nedense daha bi şişiyr taş gibi.sanırım herkesin öyle oluyordur

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 11:10:20
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 11:07:50
saol kevsercim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: akşamları nedense daha bi şişiyr taş gibi.sanırım herkesin öyle oluyordur
yaaa hepinizi geriden takip ediyorum sizler bebişlerinizle uğraşırken ben burada napacağım son haftalarımda... siteyi boşlamayın kızlar şimdiden söyleyeyim sizlerin tecrübesinden faydalanalım  :flowers: :opucuk: