28 Nisan , 2024, 00:19:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Rabis

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 31 Temmuz , 2010, 12:20:28
1
Alıntı yapılan: Rabis - 30 Temmuz , 2010, 23:24:25
kızlar yardım edın  benım gobeyım hıc cıkmadı dıye bılırım sızce normalmı?

OHOOO süper hem de, en başta hevesle çıksın istiyoruz ama son haftaları düşünen yok tabi, şimdi o göbeği nereye koyacağımızı, ne yana yatacağımızı şaşırmış durumdayız.  :dontknow: :dontknow:
gercektenmı?ınşallah dedıynız gıbıdır
:)

gülfer

Alıntı yapılan: Rabis - 01 Ağustos , 2010, 13:33:24
1

OHOOO süper hem de, en başta hevesle çıksın istiyoruz ama son haftaları düşünen yok tabi, şimdi o göbeği nereye koyacağımızı, ne yana yatacağımızı şaşırmış durumdayız.  :dontknow: :dontknow:
gercektenmı?ınşallah dedıynız gıbıdır

Evet canım çok zor oluyo son aylarda ilk başta niye karnım çıkmıyo diye üzülüyoruz ama şimdi

sen bizim yerimizde olsan allahım hayırlısıyla bebeğimi doğurayımda hafifleyim diyeceksin nefes alamıyosun

sağa veya sola dönerken zorlanıyosun

tabi karnının çıkmasını istersin yanlış anlama söylediklerimi tatlım  :opucuk:

Rabis

anlıyorum gulfer ben karnım cıksın dıye heves etmoyorum sadece acaba bebeyıme bı seymı oldu dıye endişe benımki.yarın herşey belli olacak.cınsıyyetını oyrenırım dımı yarın?

♥ღвüşяαღ♥

haydibebeğim

1

oluşan çatlaklarda cabası :suclu:

❤ հმzεlἶო ❤

rabiscim benim 24 haftam bitti halen hamile oldugum anlasilmiyor diyebilirim. dar bisey giyersem az belli oluyor :D
dr normal dedi. ilk gebelikte fazla cikmiyormus arti ic karnim genis oldugu icin saklaniyormus :D
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Rabis

Alıntı yapılan: Cigdem (>.<) Melissa - 01 Ağustos , 2010, 18:17:54
rabiscim benim 24 haftam bitti halen hamile oldugum anlasilmiyor diyebilirim. dar bisey giyersem az belli oluyor :D
dr normal dedi. ilk gebelikte fazla cikmiyormus arti ic karnim genis oldugu icin saklaniyormus :D
içime su serptın :icon_thumright:

Rabis

saide_melek

Uploaded with ImageShack.us

safak 18 kilo almaya devam deliricem :D

cunfer_u

günaydınn :)  delirmeeee  ne güzel işte yakışıyor sana :) sağlıkla kucağına alırsın inşallah :)  :nazar: :amin:

Rabis

saide_melek

TESEKKURLER CANLARIM YAKISIYOR AMA ARTIK SABIRSIZLANIYORUM DISARI CIKSIN DA GOREYIM DIYORUM BIR AN ONCE BEBISIMI  :love7: :love7: :love7:

elif35

dün de eşim bana aynısını dedi çıkar bakalım da neye benziyormuş diyo  :ehi: :ehi:

cunfer_u

oyy maşallahhh... bak şimdi bende özendim... yarın bende eklicem fotomu...  :)

♥ღвüşяαღ♥

maşşallah çiğdemcimm sennde göbiş fasla yokk