28 Nisan , 2024, 01:01:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

SiRiNe

elif35

kız gülçin senin göbüş büyük kız daha 5 haftan var biraz daha çıkıcak o göbek benim çok fazla yok gerçekten dediğin gibi bende salı günü nst ye bir girdim yanımda bir kadın vardı abooo dedim o nee heralde bunun üçüz falan o kadar büyüktü yani kendi karnıma bakınca dedim heralde ben kedi enciği doğurcam  :k06: :k06:  içim geniş heralde benim içi geniş olanların doğumu kolay olur derler inşallah doğrudur  :amin:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 29 Temmuz , 2010, 12:16:03
kız gülçin senin göbüş büyük kız daha 5 haftan var biraz daha çıkıcak o göbek benim çok fazla yok gerçekten dediğin gibi bende salı günü nst ye bir girdim yanımda bir kadın vardı abooo dedim o nee heralde bunun üçüz falan o kadar büyüktü yani kendi karnıma bakınca dedim heralde ben kedi enciği doğurcam  :k06: :k06:  içim geniş heralde benim içi geniş olanların doğumu kolay olur derler inşallah doğrudur  :amin:

ayy yok aslında o kadar büyük değil :y25: :ehi: az büyük :ehi:
benim dışım geniş ben doğuramıycam mı :y25: :ehi:

CeRoXiMo

Bir zamanlar minik bir göbüşüm ve +2 kilom vardı, şimdi önde bir basket topu ve +12 kilo :)

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Hamile kadınlar belirtileri neydi sizlerden duyalım maşllh hepinin çok tatlısınız.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

elif35

belirtiler kişiden kişiye değişir ben mesela belirti yaşamadan adetime 3 gün falan vardı test yaptım çıktı üste gördüm ben tek belirtim oydu onun haricinde başkada birşey yoktu sonradan bulantı uyku hali iştah açıklığı başladı

CeRoXiMo

29 Temmuz , 2010, 14:33:17 #891 Son düzenlenme: 29 Temmuz , 2010, 14:34:56 CeRoXiMo
Hamilelik belirtilerinin hepsi fazla yemek yediğimde ya da soğuk algınlığına yakalanacaksam olanların aynısı - şişkinlik, bulantı, sıkıntı ya da yorgunluk vs gibi.  

En sevdiğim, bayıldığım , her bölümünün gelmesini beklediğim dizimi seyrederken uyuyakalınca pes dedim. Soluğu eczanede aldım. :laughing7: Adetim gecikti mi bilmiyordum çünkü ajandamı kaybetmiştim, 1 ay sonra buldum son adet tarihimi  :)

gülfer

çok güzel çıkmışsınız maşallah size  :nazar: :nazar:

****SeRaP-27****

eylül ve annesine kocamaaannn bi maşallahh  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :hello2:  :hello2:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Rabis

kızlar yardım edın  benım gobeyım hıc cıkmadı dıye bılırım sızce normalmı?
:)

elif35

kız dur daha 14 haftalıksın hele bir 20-25 ol bak nasıl çıkıyor ondan sonrada durmadan büyüyor sonra dersin ama ayyy keşke bu kadar büyümeseydi  diye ağırlaşıp işlerini yapamayınca :k06:

CeRoXiMo

1
Alıntı yapılan: Rabis - 30 Temmuz , 2010, 23:24:25
kızlar yardım edın  benım gobeyım hıc cıkmadı dıye bılırım sızce normalmı?

OHOOO süper hem de, en başta hevesle çıksın istiyoruz ama son haftaları düşünen yok tabi, şimdi o göbeği nereye koyacağımızı, ne yana yatacağımızı şaşırmış durumdayız.  :dontknow: :dontknow:

Rabis

Alıntı yapılan: elif35 - 31 Temmuz , 2010, 10:43:34
kız dur daha 14 haftalıksın hele bir 20-25 ol bak nasıl çıkıyor ondan sonrada durmadan büyüyor sonra dersin ama ayyy keşke bu kadar büyümeseydi  diye ağırlaşıp işlerini yapamayınca :k06:
ınsan tedırgın oluyo ışte yarın doktora gıdıcem
:)