27 Nisan , 2024, 17:32:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

kelebegimm

valla tam dehsetul vahset ben kendimi dusunemiyomm  :ehi: :ehi: :ehi:

]

Balböceği

Nükü gene iyi ya burda herşey meydan da  :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Ağustos , 2012, 16:38:56
fotoları görünce gaza geldi tekrar anne olasım geldi  :ehi:

yalnız üçüz istemem baştan diyim bana dua edene beşiz için ederim uyarmadı demeyin  :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hahah neyse bu yazilari gormedik duymadik bilmiyoruzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

]

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: betül yandın sen

buarada hakikatten kocaya küfür ediyormuşum gibi çıkmışım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: deliler dehşetül vahşet derken :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

betül koptummmm ALLAH seni ne etmesinnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman yok ben ne dua isterim ne dua edeyim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kısaca almayayım alanada mani olmayayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nazooooo sen koy resmini maşallahhh sizde kocaman oldunuz zaten ayşenur aklıma gelince sende geliyorsun aranızda 2 hafta var aklımdasınız yani :love9:

Balböceği

Ikinciyi hep beraber yapacağız ona göre.  :ehi:

nazo-58

memleketimdeyım canım kardeşime bi afilli foto cektirem şöyle koca göbüşümle sonra atarım. :k06: :k06: :k06: ..evet aysenurla beraber dogurcaz bizz...kırkımız karışcak inş.. :amin:

bu arada RABBIM tüm isteyenlere versin üçüz beşiz altızzzzzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

valla siz ikincileri hepberaber yapinnn
sonra biz tekrar ikincilere doneriz bole giderrrrr

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 06 Ağustos , 2012, 16:46:51
memleketimdeyım canım kardeşime bi afilli foto cektirem şöyle koca göbüşümle sonra atarım. :k06: :k06: :k06: ..evet aysenurla beraber dogurcaz bizz...kırkımız karışcak inş.. :amin:

bu arada RABBIM tüm isteyenlere versin üçüz beşiz altızzzzzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

anam kuzum pasalarimiz arkadas olcak bizimm :love9: :love9: :love9:
evet sene koyda gorelim

]

Balböceği

Dogurun ondan sonra daha gelmeyin.    :ehi:

Doğuran kaçıyor anam  :ehi:

Sizde kacarsinuz belki  :suclu:

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ağustos , 2012, 16:48:55
Alıntı yapılan: nazo-58 - 06 Ağustos , 2012, 16:46:51

anam kuzum pasalarimiz arkadas olcak bizimm :love9: :love9: :love9:
evet sene koyda gorelim

inş canım..yerim ben onların dötünü :k06: ..hayırlısıyla bi alsaydık kucagımıza... :amin:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Ağustos , 2012, 16:51:07
Dogurun ondan sonra daha gelmeyin.    :ehi:

Doğuran kaçıyor anam  :ehi:

Sizde kacarsinuz belki  :suclu:

benden kaçış yok suan memlekettetım kardeşten fırsat buldukca gırıyorum ama evime gidince burdayım hep tabi oglustan fırsat buldukca :k06: :k06: :k06: :k06:

burcum

siz önden yapın hele 2.cileri ben bi bakayım nasıl güzel mi bana fikir verirsiniz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
vallahi ben doğurup dönen az gördüm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim acil sezeryan olmasaydı hastaneye laptopumu da götürücektim sancılarımı birlikte çekicektik cam bağlantıları yapıcaktım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama kontrole diye gidip acile sezeryan kararı alınınca eşim eve tek başına gitti ve laptop u almadan gelmiş :honk: 2 gün hastanede yattım hiç uyumadım :ehi: :ehi: kuzumu seyrettim :love9: :love9:
eve gelir gelmez bağlandım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:BangHead: :BangHead: YA KIZLARR FOTOLARI BEN GÖREMİYORUM BAK ŞİMDİ ÇOK MERAK ETTİM  :BangHead: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

nükü çöööş canım ben doğum sancısını naklen izletsem 15 saat gına gelirdi size  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

aaaaa ben usanmadan seyrederdim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: seninle birlikte ho ho nefes al nefes ver yapardım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği