28 Nisan , 2024, 00:22:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Balböceği

anam sana yakışıyor böyle hadi darisi ikinciye.   
:opucuk:

Sağolun kızlar anca bu kadar yazıyorum. :k06:   

burcum

hişttt ağzınızdan yel alsın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben o kiloları veresiye kadar ne çektim :ehi: :ehi: :ehi:
şuan itibariyle 51 kiloyum 73 ile doğuma girdim :ehi: :ehi:

muhribe

ben de 61'im ne var seneye yine istiyorum bebek  :ehi: kilolardan mı korkcam  :ehi:

76'ydım doğumda  :occasion14:

burcum

yok anacım yok kilodan korkan yok da ben de sabır da yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: uslu bebe de yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

Balböceği

burcum

betülllllll getirtme beni yanına :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: vallahi salavat-ı tefriciye okuturum senin adına üçüz beben olsun diye ona göre :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
buarada şaka bir yana ben hamileliği çok seviyorum ama bebe uslu gelmedi :ehi: :ehi: :ehi: ve ben hamile kalmadan önce ve hamileyken doğum yapayım 1 yaşındayken tekrar hamile kalırım 9 ay sonra doğururum falan diye plan yapıyordum :ehi: :ehi: :ehi: gördüm ebeminkini :ehi: :ehi: :ehi:
size 2 resim daha koyucam çok koyasım gelmiş :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

nazo-58

Kızlar hepinize kocaman MAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: ..RABBİM hayırlısıyla kucagınıza aldıgınız günleride göstersin inş...
bizde 33 olduk oglusumla tosun gibi olduk MAŞALLAH :k06: :k06: :k06: :k06:

inş en kısa sürede bende atarım tosuncuk halımı..şimdiden 80 kilo olduk...16 kılo aldık..inş dahada almayız :k06: :k06: :k06: :k06:

muhribe

nükü, bu fotoda eşine saydırıyon gibi görünüyosun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

hahahha nukett allahim ya betull salati tefriciye okutcak bak sana 3üz gelsin die bende yardim ederim heee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

]

nazo-58

Maşallah bacuuu resimler dehşetül vahşet..cok seksiii cıkmıssın gıııı..bakalım biz dogumdan sonra ne halde olucazzzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Nükü içim siZladi ha.     :icon_pale:

Koy koy namahrem y:k.    :ehi:

Harika duygu ya anne olmak doğum yapmak  :love9:

Anam ayarlayalım hep beraber doguralim. 
:ehi:

muhribe

fotoları görünce gaza geldi tekrar anne olasım geldi  :ehi:

yalnız üçüz istemem baştan diyim bana dua edene beşiz için ederim uyarmadı demeyin  :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: