28 Nisan , 2024, 02:59:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar Ağrıya Dayanamıyorum

Başlatan azra35, 19 Kasım , 2009, 13:55:23

« önceki - sonraki »

azra35

19 Kasım , 2009, 13:55:23 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 18:21:14 g10ca
arkadaşlar bende hemoroit var ağrısı çok şiddetleniyo dayanamıyorum çare bilen varsa yardım etsin

мiŁenα.

canım dr ılac veıryor gıtseydın sorsaydın yaa..

veırı ılac ıyı olursun ıns

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

bir dr gitsen daha iyi olur
Allah acil şiflar versin.......

Balböceği

ѕєν∂α¢αη

bool su iç canım. bi de mükünse içeri ittir onu. rahatlıosun biraz.

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

ѕєν∂α¢αη

noldu şekerim çıldırmışsın =))

мiŁenα.

ıttır yazmıssın kız cok canı yanar :cildir:

ѕєν∂α¢αη

hahaha sen mi ittircen bırak o çıldırsın =))) şaka şaka benim yeğenimde var da ordan biliom kız ateşler içinde kalıo çıkınca dr.un vermedği ilaç kalmadı ama itikle diyodu. bi iki kere öle rahatladığını biliorum

Demet_dk

aynı sorun babamda da var ısırgan otu nu demleyip içmişti biraz iyi gelmişti
şimdi aktracıdan ilaç aldı ama fayda etmedi ameliyat olacak  :'(
çok zor bide kanaması falan varsa daha zor sulu gıdalar ye
aç karnına dereotu yemeyi dene acil şifalar :amin:

azra35

herkese teşekkürler arkadaşlar aslında kabız olmadığımda ağrımıyo ama kabızlığı engelleyemiyorum

мiŁenα.

canuım saba kalkınca ılık su ve kayısı ye

azra35

kram de kullanıyorum ama afedersin yaparken sanki doğum yapıyomuşum sanıyorum çok kötü oluyo

мiŁenα.

tamam benımde oluyordu....

yemek yemele alkalı dıl bunyemle alakalıydıi..

ılık su sabahalrı ac karnına kayısı bellı zamn sonra vucut alısıyor

ester

Gecmis olsun canim ..

Bu hemoroid illeti cok zor bilirim ozellikle sitresli zamanlarda artar vede beslenme ile , buldugun cozumler kisa sureli rahatlama saglar ama hic yokdan iyidir uzun yillar cekdim ama cok sukur simdi arada bir oluyor :nazar: edindigim tecrubeler ve dr. tavsiyesine gore boyle zamanlarda gidana cok dikkat etmelisin domatez, tursu , acili seyler yemekden kacin sana tavsiyem; Sicak oturma banyosu iyilesmeni hizlandiracakdir bunu agriyi azaltmak ve mekanik temizlik saglamak amaciyla yapabilirsin. Cildini yakmayacak sicakliktaki suyu bir kaba koyup hemoroidin tamamen suya girecek sekilde otur. Suya oturma süresi 10-15 dakikadir. (su ilinincaya kadar) Oturma banyosu yapabilir , çömelme pozisyonunda dus fiskiyesinin bölgeye tutulmasi da ayni islevi gorur daha sonra uzerine  hemoroid merhemi surmelisin, ayrica bu sicak su olayinin yaninda sicak su torbasinin uzerine oturmak da olabilir canim  .

Isde boyle tatlim okadar cok sey denedimki en iyi yontem olarak bunlari buldum birde Sekerimin dedigi gibi ilik su ve kayisi uygula gercekden kabiz olmaman gerekli .

Tekrar gecmis olsun allahim sana acil sifalar versin insallah :amin: :amin: