28 Nisan , 2024, 08:54:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar Ağrıya Dayanamıyorum

Başlatan azra35, 19 Kasım , 2009, 13:55:23

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

malesef benimde eşimde var ameliyat oldu ama yine oluyor  :cildir:
ablamda doğumdan sonra oldu krem vs. kullandı hiçbiri iyi gelmedi pembe kantron yağını bir pamuğa döküp onun üzerine koymuş ve yok oldu birdaha ağrı sızı olmadı diyor  :dontknow:
bende sipariş verdim hem göğüs ucu çatlağınada çok iyi geliyormuş bu yağ doğumdan sonra inş. olmaz bu gibi sıkıntılarım olursa bunu kesinlikle deniycem
hem eşimede iyi gelir inş.

мiŁenα.

gecmıs olsun cnaım

dogumdan sonra veya hamıeleıkte olmayandada oluyormus bende yok ıns olmaz :cildir:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

[bsağol canım...]inş. ayşecim şimdilik bendede yok ama doğumda ıkınmaktan filan olabiliyormuş  :dontknow:
kayınvaldem gelirken getirecek bakalım hem eşimde kullanacak oda faydasını görürse yazarım sizede inş. iyi gelir [/b]

мiŁenα.

ıns canım eltımden bılıyroum cok felaket bırseymıs

ester

Alıntı yapılan: ezoo - 24 Kasım , 2009, 10:49:53
malesef benimde eşimde var ameliyat oldu ama yine oluyor  :cildir:
ablamda doğumdan sonra oldu krem vs. kullandı hiçbiri iyi gelmedi pembe kantron yağını bir pamuğa döküp onun üzerine koymuş ve yok oldu birdaha ağrı sızı olmadı diyor  :dontknow:
bende sipariş verdim hem göğüs ucu çatlağınada çok iyi geliyormuş bu yağ doğumdan sonra inş. olmaz bu gibi sıkıntılarım olursa bunu kesinlikle deniycem
hem eşimede iyi gelir inş.

Gecmis olsun canim ..
Pembe kantron yagi mi ? hic duymamisdim demek iyi geldi cok iyi boyle durumlarda insan herseyi deniyor ,bu sene benim esimdede oldu ameliyat dediler dikkat ediyor fakat ne kadar dikkat etsede tekrarlayan bir illet bu ustelik ameliyat harici gecmeside sansa kalmis birsey dedim ya her cozum kisa sureli sadece ,bende turkiyeden siparis vereyim gondersinler birde onu deneyelim bakalim allah herkeze acil sifalar versin berbat birsey bu .

Tesekkurler . :opucuk:

< ESLAL >

sağol canım sizede çok geçmiş olsun.. gerçekten çok kötü bi illat Allah kolaylık versin olanlara ameliyatta kesin çözüm değilki canım benim eşim oldu uzun süre yoktu şimdi yine oluyo  :cildir: :cildir:

valla ablamda doğumdan sonra çok ağrı çekmiş bunun yüzünden doğumdan daha kötü diodu ve bu yağı kullandım rahatladım hemen geçti bidahada olmadı diyo bebeği 9 aylık oldu  :nazar: göğüs çatlaklarınada onu kullanmış çok memnun kaldı banada gönderiyo işte inş. sizlerde şifa bulursunuz  :amin:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bu hastalık kabızlık oldumu daha fazla sancı agrı yapıyor aktarlarda kabızlıgı ğidermek için bi ilaç var sinem iki falan var içinde haftada 1kere içmen yerli olur ben arada kullanıyorum kabızlık çekmim diye bu ilaçı alıp kullandım ve halan kullanıyorum ve çok memnunum sorun yaşamıyorum

ester

Alıntı yapılan: ezoo - 24 Kasım , 2009, 19:08:48
sağol canım sizede çok geçmiş olsun.. gerçekten çok kötü bi illat Allah kolaylık versin olanlara ameliyatta kesin çözüm değilki canım benim eşim oldu uzun süre yoktu şimdi yine oluyo  :cildir: :cildir:

valla ablamda doğumdan sonra çok ağrı çekmiş bunun yüzünden doğumdan daha kötü diodu ve bu yağı kullandım rahatladım hemen geçti bidahada olmadı diyo bebeği 9 aylık oldu  :nazar: göğüs çatlaklarınada onu kullanmış çok memnun kaldı banada gönderiyo işte inş. sizlerde şifa bulursunuz  :amin:

Tesekkurederim canim.. :opucuk:

Dedigin gibi ameliyatda cozum degil ama cok ilerleyince mecbur aliyorlar allah kimseye vermesin cok zor hep dikkat etmek zorundasin gidana ,kabizliga vs. birde biraz uzul yada sitrese gir hemen cikiyor yani anlayacagin hersey etkiliyor kimi geciyor zamanla kimide daha beter oluyor allah bir an once sifa versin insallah :amin: ama bu yagi denemek de fayda var gogus icinde tabi dogal olmasi gayet iyi . tekrar tesekkurler canim  :flowers:

ester

Alıntı yapılan: ♥ღYELİZ♥ღ - 25 Kasım , 2009, 01:48:12
bu hastalık kabızlık oldumu daha fazla sancı agrı yapıyor aktarlarda kabızlıgı ğidermek için bi ilaç var sinem iki falan var içinde haftada 1kere içmen yerli olur ben arada kullanıyorum kabızlık çekmim diye bu ilaçı alıp kullandım ve halan kullanıyorum ve çok memnunum sorun yaşamıyorum

Evet canim  kabizlik cekince malesef dahada kotulesiyor  :y25: ama uzun sureli bagirsak yumsatici seyler kullanmanin da yan etkileri oluyor ,mesela bagirsak tembelligi olusuyor, extra bir sey kullanmadiginda hemen tekrar kabiz oluyor insan ,sinamekiyi duymusdum oda iyi ama uzun kullanmamak gerekli en guzeli gunde bir kac kez ilik sut yada su ve kayisi gibi  seyler :icon_thumright: bence sende uzun sure kullanmasan iyi olur bagirsak tembelligide cok kotu birsey cunku , iki sene bunun uzerinde calisdim eczanelere ilac olarak bu tarz seyler veriyorduk acil durumlar icin iyi ama surekli kullanim hic iyi degil kotu sonuclar doguruyor   :-\
Sanada cok gecmis olsun canim   :opucuk:

azra35

canım allah razı olsun işini rast getirsin verdiğin bilgiler için işe yarıyo tekrar teşekkürler...

ester

Alıntı yapılan: azra35 - 25 Kasım , 2009, 13:00:14
canım allah razı olsun işini rast getirsin verdiğin bilgiler için işe yarıyo tekrar teşekkürler...

Rica ederim birtanem nedemek  cok sevindim  :basardim: allah seninde isini rast getirsin insallah  :amin: bir an once iyilesmeni dilerim umarim birdaha yasamazsin    :amin: :amin:   :opucuk:

remoş

3 4 patlıcanın saplarını kaynat suyunu iç çok iyi geliyor.

azra35

ya bu basur ne fena şeymiş kabız oldukça başlıyo tam bitti dedim yine kabız oldum yine ağrılarım başladı :( :( :( :(

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

sabah öle akşam kaşıkla zeytin yaf iç

мiŁenα.

azra sanırsam aynı dertten muzdarıbız....

bende basur cıktı yoktu bu ayda cıktı netten arastırdım bu ayda cıkıyormus anne adayalrında ayakta fazla kalan ve cok haraketlı olan anne adayalrında :y25: