ArKaDaŞlaR 2009 YıLın En PoPİlEr iSmİNe AcAba??

Başlatan ĸﻪгﻪოεl, 18 Kasım , 2009, 13:04:16

« önceki - sonraki »

ĸﻪгﻪოεl

Bebeğinize koyacağınız isim, hayatının sonuna kadar onu etkileyecek. Eğer hala ne isim koyacağınıza karar veremediyseniz, 2009 yılının en popüler 100 ismine bir göz gezdirin. Kim bilir belki aradığınız ismi bu listede bulursunuz! Hamilesiniz, doğuma da fazla bir şey kalmadı. Artık yeni doğacak bebeğiniz için bir isim düşünmeye başladınız. Bir ihtimal aile büyüklerinin ismi düşünülecek ama bu 'aile baskısı'nı kavgasız gürültüsüz atlatabilen şanslı çiftlerdenseniz, o zaman bebek isimlerini konu alan kitapları karıştırmaya başlayacaksınız. Gerçi bir önerim de mezarlık ziyareti. Yani sağınıza solunuza baktığınızda, isimlerin taşlardan fışkırdığı başka neresi var ki? Eğer bu seçeneği de beğenmediyseniz, ya da mezarlıklar sizi ürkütüyor, kitaplara bakmak sıkıcı geliyorsa, o zaman bebek.com sitesinin derlediği 2006'nın en popüler isimlerine bir göz atmanızı öneririz.

İsim, insan hayatının önemli unsurlarından ve her anne baba çocuğuna güzel bir isim bulmak için çaba gösterir. Ancak anlaşılan o ki, 2009'un en beğenilen isimleri televizyonlarda yayınlanan dizilerdeki karakterlerden. Ayrıca erkek çocuklarda eski Türk isimleri son derece popüler. Bir de tabii Kağan, Mert, Zeynep, Ece gibi isimler giderek klasikleşiyor.

Peki 2009,un en popüler isimleri hangileri? Buyrun okuyun!

KIZ İSİMLERİ
ceren-ece -naz-su-melis
talya-yaren-duru-ela-zeynep
berra-ecem-sena-azra-irem
dilay-idil-ipek-nazlı-eylül
kayra-begüm-ilkin-tuana-beril
ilgi-pelin-simay-beren-mira
yazmira-selin-simge-bade-rana
şimal-damla-melike-pına-başak
özüm-ilayda-elçin-minel-arzum

ERKEK İSİMLERİ
emir-ege-cem-çagan-sarp
kerem-yagız-yigit-deniz-emre
kaan-görkem-meriç-burak-mert
berke-kutay-baran-efe
onur-doruk-bortu-emirhan
derin-dağhan-toprak-arın
aşkın-çınar-arhan-bora-canberk
atakan-berk-alı-polat-göktürk
serhan utku-berkay-güney-özat,

:muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :love9: :love7: :occasion14: :occasion5: :hello:
:honk: :icon_thumright: :basardim: :-ooo :aferin: :sunny: :director:
:k06: :ehi: :toothy10: :muzz: :occasion5: :occasion14: :flowers: :love7: :love7:

..BahaR●●

bazıları hiç hoş değil........

paylaştığın için saol cnm.....

ĸﻪгﻪოεl

ewt banada bazılara tuhaf geldı senın bebegın ne kız erkek ne dusunuyosun  :icon_scratch:

..BahaR●●

daha cinsiyetleri belli değil
benim bebişlerim ikiz  :nazar:
bir kızım bir oğlum olsa çok sevinirim ..... :D

ѕєν∂α¢αη

ben sevmedim bunların çoğunu =)

benim kız olursa Nisa
erkek olursa Mustafa olacak inşallah...

Uploaded with ImageShack.us

ĸﻪгﻪოεl

sarisinn

BENİM BEBİŞİMİN İSMİ DAHA DOĞMADAN HAZIRDI.HİÇ ARAŞTIRMA GEREĞİ DUYMADIM.. :D

ĸﻪгﻪოεl

KEŞKE BENDE SENIN GIBI OLSAM YA BEN DÜŞÜNÜYORUM HALA
:icon_scratch: :icon_scratch:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bızımde bebıs ısımlerı hazır ama bebıs yok ortada :'( :'(
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ĸﻪгﻪოεl

benim 4 ayım ondan babası cok erkk istedı bende ona bırakıyorum oda adını cabbar koycakmış yaa benle dalga geciyolar cabbarrrr dıye ama ben ne koysam bana bılgı verın ısım hakkında canlarım ya nolurrrrrr   :opucuk: :hieyt: :occasion5: :occasion14:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bence ısmın anlamı önemlı önce ben ona göre secım yaptım baskalarını bılemem ;) ;)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ĸﻪгﻪოεl

haklısın bende kayra koyayım dıyorum ama anlamı guzel kızada koyuyolar onu :crybaby2:

Demet_dk

bortu yu hiç duymamıştım acayip geldi tortu gibi  :k06:

isim seçmek zor anlamlı olmasıda bi o kadar önemli

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benimm bebişlerin isimleri de hazırr ama bebek yokkk
oglum olursa musab umeyr yada ali ekrem
kzım olursa zehra istiyorum
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ĸﻪгﻪოεl

allah insallah sanada nasıp eder en kısa zamanda olur insallah :amin: duvam ınan senınle