ArKaDaŞlaR 2009 YıLın En PoPİlEr iSmİNe AcAba??

Başlatan ĸﻪгﻪოεl, 18 Kasım , 2009, 13:04:16

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

benımde erkek olursa ismi belli :amin:ama bebek yok henüz :k06:

βαlκιz

KIZLARDA ECRİNDE MODA bende kızım olursa ilerde ecrin koymayı düşünüyorum  :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

eymen çağan oğlusumun adı...

cagan 2010 populer ısmı :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ĸﻪгﻪოεl

benımkıde erkek emir kayra nasıl  ben bıde berk adını sevıyorum  acaba ünlülerim bebek isminimi koysa  atlas-kuzey-falan butarz :icon_scratch: kafam karıştı :k06:

мiŁenα.

ısımlerden bırı barı kuranı ekrımde gecen olsu ısmıyle buyusun yavrun

ѕєν∂α¢αη

yahu bi insan kızına Börte ismini nasıl koyar yahu. Arkadaşın davetiyesi geldi de eşinin adı Börteymiş töbee

Uploaded with ImageShack.us

ĸﻪгﻪოεl

:love9:hadiya börtüde neymiş arkadasım dogum yaptı 2 .3 gun oldu kızının adı nar koydu  oglun olursa kivi koy barı dedım
nekadarda tuhaf isimler var ya yosun -toparak -kaya -demir- tufan- acayıp  :k06: ama bazılarına cok hoş gelıyor

мiŁenα.

sevda ole deme esımın kuzenıde borte ıstıyor daha 17 yasıdna ama ole dıyor banada demıstı koy dıye

ѕєν∂α¢αη

alla alla etik bi isim tabe =) ilk duyduğumda çok garipsedim ben. yani anlamı güzel aslında (gökyüzünün sonsuz maviliği anlamına gelen isim) of şekercim nie öle dedin şimdi bana   :crybaby2:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

sana bırseydemedım bıtanemm

ama bencede garıp bır ısım ama az kısı koyar bortu bocegı dıye dalga gecerler cocoukla :ehi: :ehi: :ehi:

ĸﻪгﻪოεl

vadi= muge & melis

19 Kasım , 2009, 11:07:15 #26 Son düzenlenme: 19 Kasım , 2009, 11:10:24 VADİ
bu sene ecrin ceylin ve eymen senesi bayaaa popüler ama ben kız olursa bahar koymayı düşünüyorum erkek de belli değil belki alper nasıl sizce bir de ben tek isim koymayı düşünüyorum erkek ismi bulmak cok zor haa bu arada börte neymiş yaaa acayip acayip isimler cocugun gelecegını de dusunmek lazım

мiŁenα.

belkıde.....

vadıcım benım ıkı sıım koymamaın anlamı cagan kullanılabılr ama eymen degısık..oglum hanıgısını ısterse onu kullanır

vadi= muge & melis

yaa tabi sen nasıl ıstersen ooyle olur bebısım ister tek ister iki  :flowers: ben hep tek düşünmüştüm biliyormusun eşim de tek istiyor o yuzden yanii bizim koydugumuz ısme mecbur  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: VADİ - 19 Kasım , 2009, 11:47:12
yaa tabi sen nasıl ıstersen ooyle olur bebısım ister tek ister iki  :flowers: ben hep tek düşünmüştüm biliyormusun eşim de tek istiyor o yuzden yanii bizim koydugumuz ısme mecbur  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sımdı yegenıme danısmadan olurmuuu :k06: :k06:

bıraz buyusun tekmelemeye baslasın sorun onada :k06: