27 Nisan , 2024, 13:43:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 16 Aralık , 2007, 08:28:40
karkopcum senin ismini bilmiyorum balim oglunun isminide!!

bizdede her ay 1 hafta bir duzensizlik oluyor  sakin sikma canini sonrasinda yine duzene giriyorlar . simdi nasil balimin uyku hali normale ondumu.. :opucuk:

canım benim ismim yeliz oğlumunda osman burak cuma günü aşımızı yaptık ve cumadan beri mahvolduk uyku yok mız mız  :cildir: bugünde  banyo yaptı belki azda olsa rahatlarada uyur tabi bende 4 saatlik uykuyla duruyom.

banyo yapmaya hazırlanırken

bengü

canim yazik sana ama bu asi cocuklarin dengelerini gercekten etkiliyo hele disler gelirken gör 4 saatlik uykuyu bile ariyo insan allah yardimcin olsun gecer gider sonra bu günleri hatirlamiyo bile insan cin gibi bakiyo valla hic uyucak göz yok burak ta insallah uyumusturda sende biraz dinlenmisindir
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim ya insallah en kisa zamanda gecer :amin: evet gercektende gozler cin gibi ya massallah cokta tatli annecigi ama sen uzulme bak gor nasil gecicek bu gunler benim kizimda 3 ay kolikti dogduktan bir hafta sonra devamli aglmaya baslamisti hic susmazdi dr a gittim 3 ay kolik dedi 3 ay boyle aglicak yapilacak birsey yok digine kafayi yemistim bu 3 ay nasil gecicek diye ve yeminler ederdim birdaha cocuk yapmicam diye ama simdi nasil unuttum o gunleri simdi sorsalar bana belki evet ikinciyi de dusunuyorum derim :k06: :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

yeliz&osman

teşekkürler arkadaşlar yazılarınızla içimi rahatlattınız çok şükür oğluşum bugün biraz daha iyi gece yine uyumadı ama gündüz uyuyo  sizi ve kuzularınızı oğluşumla  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

YELİZCİM CANIM ÇOOOOKKK GEÇMİŞ OLSUN YAA OSMAN BURAĞIMA İYİ OLDUĞUNA SEVİNDİM GÜZELİM AMA BU AŞILAR BÖYLE YAPIYO İŞTEEE NAPALIM DAYANCAZZ... ;)

SENİ VEE YAKIŞIKLIMI ÖPÜYORUM.... :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

saol sevdacım bizde seni ve paşmı  :opucuk:

pelinim

Osman Burak nasıl oldu annesi?geçmiş olsun aşılar yapıyor huzursuzluk..oğlun Ayberkle aynı galiba..bizde ayın 20 sinde 4 ayımıza gireceğiz.

-Butterfly-

:hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

cok seker bu resimlerrrrr masallahhh kuzuma buda bizim gibi tombis tombiss tam yemelik  :hungry:  :nazar: :nazar:

canim asilardan sonra oluyor iste kolay degil vucutlarina mikrop veriyorlar  malum ates yapiyor bunlarda ama gecicek insallah sira bize geliyor bizimde bu ay asilarimiz var bakalim bizi nasil bir macera bekliyor...

bengü

bhizimki bayramin birinci günü  :y25:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: pelinim - 17 Aralık , 2007, 17:15:32
Osman Burak nasıl oldu annesi?geçmiş olsun aşılar yapıyor huzursuzluk..oğlun Ayberkle aynı galiba..bizde ayın 20 sinde 4 ayımıza gireceğiz.

daha iyi pelinim şükürler olsun canım bizim 4. ayımız bitti 5. aydan 11 gün aldık seni ve ayberkimi  :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 18 Aralık , 2007, 03:33:53
:hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

cok seker bu resimlerrrrr masallahhh kuzuma buda bizim gibi tombis tombiss tam yemelik  :hungry:  :nazar: :nazar:

canim asilardan sonra oluyor iste kolay degil vucutlarina mikrop veriyorlar  malum ates yapiyor bunlarda ama gecicek insallah sira bize geliyor bizimde bu ay asilarimiz var bakalim bizi nasil bir macera bekliyor...

evet canım aşılardan sonra cok huysuzlaşıyorlar ALLAH yardımcımız olsun  :amin:

sevda

Ama herşey onların sağlığı için bitanem olsun en kısa zamanda atlatıyorlar tek tesellimiz bu sanırım... ;) :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: sevda - 18 Aralık , 2007, 18:35:56
Ama herşey onların sağlığı için bitanem olsun en kısa zamanda atlatıyorlar tek tesellimiz bu sanırım... ;) :opucuk:

evet canım haklısın aşılar ne zaman bitiyo sevda

bengü

sanirim iki yasina kadar sürüyo ondan sonra 4 yasindaydi heralde.