Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

duru boncuk

meraba yelizcim burak ın diş çalışmaları ne durumdaa varmı bi gelişme  ???
hem nerde bakalım resimler buraağın güzel yüzünü göremedik henüz annesi olmuyo ama böylee :director:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: özgül-duru - 04 Aralık , 2007, 17:27:29
meraba yelizcim burak ın diş çalışmaları ne durumdaa varmı bi gelişme  ???
hem nerde bakalım resimler buraağın güzel yüzünü göremedik henüz annesi olmuyo ama böylee :director:

canım resim eklemeyi bilmiyorum o yüzden  diş calışmalarıda aynı hızla devam ediyo salyaları akıyo eline ne alsa agzına götürüyo kucagımıza aldıkmı omuzumuzu ısırmaya calışıyo ama uclanma yok dişlerde zaten sanırım uclanma için daha cok erken

duru boncuk

3 aylıkmıydı burakk  ???

yeliz&osman

Alıntı yapılan: özgül-duru - 04 Aralık , 2007, 17:33:06
3 aylıkmıydı burakk  ???

3 gün sonra yani ayın yedisinde 4 bitiyo

sevda

Canım evet sağlıklı olsunlarrr yeter siz nasılsınız bakalımmm balım nasılll..... ;) :opucuk:

-Butterfly-

heralde artik 2 gunu kaldi balinin 4. ayina :)) resim eklemek cok kolay istersen yardimci olabilirim..  :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 05 Aralık , 2007, 09:50:04
heralde artik 2 gunu kaldi balinin 4. ayina :)) resim eklemek cok kolay istersen yardimci olabilirim..  :opucuk:

Evet canım 2 günümüz kaldı 4. ayın bitmesine resim eklememde yardımcı olursan inan cok sevinirim  :flowers:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

en kisa zamanda bekliyoruz bu sirin suratin resimlerini :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: sevda - 05 Aralık , 2007, 01:45:34
Canım evet sağlıklı olsunlarrr yeter siz nasılsınız bakalımmm balım nasılll..... ;) :opucuk:

iyiyiz hamd olsun sevdacım ama oğluş bugün uyumamak için inat ediyo bende inatla uyutmaya calışıyorum bakalım hangimiz kazancaz   :dontknow:

yeliz&osman

bengü

bebegin cok tatli masallah hemserim.kücük burak a :opucuk:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

yeliz&osman

06 Aralık , 2007, 00:20:33 #41 Son düzenlenme: 06 Aralık , 2007, 00:22:10 karkop
teşekkürler bengü bizde seni ve meleklerini kocaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:nazar değmesin burak paşaya ne tatlı canım bu yaaa eee öğrendiğine göre artık bol bol resim eklersin özletmezsin bu paşayı dimi yelizcimm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ARMAĞAN

MERHABA YELİZCİM. OĞLUŞUN ÇOK TATLI MAŞŞALLAH. :nazar: :nazar: :nazar: EE NELER YAPIYORSUNUZ NASILSINIZ.
BOL BOL RESİMLERİNİZİ BEKLİYORUM.   :opucuk: :opucuk:

semra

merhaba canim sayfaniz hayirli olsun  :flowers:.en gec ben görmüsüm bu sayfayi  :suclu:masallah cok tatli kuzun :-*