27 Nisan , 2024, 15:48:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balım Oğlum

Başlatan yeliz&osman, 24 Kasım , 2007, 02:32:30

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

merhaba canım iyiyiz demeyi o kadar cok isterdim ki ama malesef oğluşum ve ben hastayız  ortalıkta bir salgın var aman dikkat edin ama bunada şükür allah bundan kötü etmesin sizler nasılsınız ?

sevda

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SİZE DEDİĞİN GİBİ SANIRIM BİR SALGIN SÖZ KONUSU ÇEVREMDEKİ HERKES HASTA BU ARADA BİZDEDE UFAKTAN UFAKTAN VAR BİŞEYLER AMA AYAKTA ATLATIYORUZZ...

yeliz&osman

Alıntı yapılan: sevda - 10 Ocak , 2008, 00:13:35
CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SİZE DEDİĞİN GİBİ SANIRIM BİR SALGIN SÖZ KONUSU ÇEVREMDEKİ HERKES HASTA BU ARADA BİZDEDE UFAKTAN UFAKTAN VAR BİŞEYLER AMA AYAKTA ATLATIYORUZZ...

saol canım aman dikkat edin valla beter bişi bu ya  :(

duru boncuk

daka iyimisin canım sen ve oğlun umarım atlatırsınız çabucak yaa  :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

Valla özgülcüm ne ilerliyo ne geriliyor olduğu yerde sayıyor iyi olamıyorum ama cok şükür oğluşum birazdaha iyi bugün gülümsemeler  başladı aman o iyi olsunda ben öyle böyl atlatrım diyorum birde benden tekrar ona bulaşırsa n yaparım diy düşünüyorum  :BangHead:

duru boncuk

çok şükür canım en azından biriniz iyi olun inşallah sende atlatırsın biran önce  :amin:ama ikiniz birlikte hastalandığınız için tekrar ona geçeceğini sanmam canım sıkma kendini sen :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: özgül-duru - 10 Ocak , 2008, 23:13:09
çok şükür canım en azından biriniz iyi olun inşallah sende atlatırsın biran önce  :amin:ama ikiniz birlikte hastalandığınız için tekrar ona geçeceğini sanmam canım sıkma kendini sen :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Saol canım umarım dediğin gibi olur  :opucuk:

bengü

canim nerelerdesin sen ya özlettin kendini hastaymissiniz gecmiss olsun bende bidaha girmiceksin diye korkmaya baslamistim bi hemseri buldum kaybetmek istemem. :opucuk:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

yeliz&osman

canım yatıyoruz agır bir grip gciriyoruz gerçi oğluş atlattı cok şükür ama ben aynı yerde sayıyorum bir türlü gecmiyor hemşerin rötarlıda olsa aranıza katılıyor sen üzülme seni v meleklerini  :opucuk: :opucuk:

sevda

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TEKRARDAN NEDEN DÜZELEMEDİN SEN YAA VİTAMİNLERİNİ VE İLAÇLARINI DÜZENLİ ALMIYORMUSUN BAKİMMM... :-\

yeliz&osman

Alıntı yapılan: sevda - 11 Ocak , 2008, 15:29:46
CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TEKRARDAN NEDEN DÜZELEMEDİN SEN YAA VİTAMİNLERİNİ VE İLAÇLARINI DÜZENLİ ALMIYORMUSUN BAKİMMM... :-\

saol canım daha iyiyiz şimdi ilaçları düzenli kullandım ama atlatmak zor oldu

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

cok gecmis olsun canim cok sukur pasamiz iyilesmis sana acil sifalar diliyorum  :amin:

pasamizida  :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 12 Ocak , 2008, 23:35:35
cok gecmis olsun canim cok sukur pasamiz iyilesmis sana acil sifalar diliyorum  :amin:

pasamizida  :opucuk: :opucuk:

cok teşekkürler tugbacım bizde oğluşumla sizi  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

nerelerdesiniz canim nasil oldun toparlaya bildinmi kendini pasamiz nasil öpüyorum minigide :opucuk: :opucuk:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 16 Ocak , 2008, 02:30:11
nerelerdesiniz canim nasil oldun toparlaya bildinmi kendini pasamiz nasil öpüyorum minigide :opucuk: :opucuk:

buralardayım ama sık sık giremiyorum cok şükür iyiyim sen nasılsın minik meleğim nasıl ? sizi kocaman  :opucuk: