28 Nisan , 2024, 02:25:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

meleklerim iyiki varsiniz

Başlatan bengü, 24 Kasım , 2007, 01:02:17

« önceki - sonraki »

sevda

Canım ya aslında çok kolay sadece gözattan resim seçiyorsun sonra allta yazılan hostit di sanırım ona basıyosun bekliyosun eklediğin resmi görüncee forum 1 yazılı olanı kopyala diyip sayfana yapıştırıyorsun banada busem öğretmiştiii he heee... ;)

bengü

bikere daha deniyeyim bakalim neolacak
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

bengü

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: bengü - 05 Aralık , 2007, 23:26:19
ah caniiiiiiiiiiiim kiyamam gel seni bizim mahalleye alalim

ben gelmek isterimde benimki gelmezki dortmunt a  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

08 Aralık , 2007, 18:36:04 #95 Son düzenlenme: 08 Aralık , 2007, 19:06:16 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
aman allahim bu ne guzellik  yerim ben bu sirinleri:hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

bengü

duru boncuk

birgül bunlar çok tatlı yaa ne güzelde gülmüş canım benim  :nazar: :nazar: :nazar:

öp benim yerime ikisinide olurmuu  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bengü

bengü

bengü

benim kiz bana özenip cocugu emzirmeye kalkinca bana resim cekmek düstü.tesekkür ederim canlarim oh beeeeeee sonunda basardim ne kolaymis halbuki yahu

duru boncuk

ayy allah iyiliğini versin onun neyi varda ne emziriyo yaa ay canım benim yaaaaaa :ehi: :ehi: :ehi:
ya birgülcüm aynı sitedenmi yapıyosun resim işini benimki böyle olmuyo bi gariplik var sanki haa :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bengü

yaprakcim tesekkür ederim canim amin.sen nezaman müjdeliceksin bakiiim.özgülcüm senin verdigin siteden yaptim canim bende anlamadim ilk resim 7 sayfadaki büyük cikti sonrakiler kücük cikiyolar aman okadar gönderebildim ya ona sükür bosver.

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ben biraz aceleci davranmisim simdi resimlerin tamamini gordum hepsi birbirinden guzel massallah canim :nazar: :nazar: :nazar:

bengü

saol bitanem ya allah cocuklarimizi nazardan korusun.