meleklerim iyiki varsiniz

Başlatan bengü, 24 Kasım , 2007, 01:02:17

« önceki - sonraki »

bengü

tesekkür ederim bitanesi ya önce siteye iyicene alsmak istedim artik sizlere cok alistim nerde olsam aklim sizde kaliyo acaba bisey kacirdimmi diye.artik zamani geldi dedim bi sayfada ben acayim kuzucuklarima.az sonra esimin dayisina gidecez yengem lahmacun yapiyomus ay bu sira lahmacun yemekten öööööö geldi valla nereye gitsek lahmacun. :dontknow:

[eklenti yönetici tarafından silindi]
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

tesekkür ederim canim canin sagolsun elbet bi bilen cikar heralde.kücük kelebeklerimle yengeme oturmaya gittik buaksam biraz kalabaliktik cocuklarda fazlaydi valla nezaman bitecek bu kabus dedim o kadar cok ses vardiki zaten cocuklar 40 insana bedel oluyolar bide birbirlerinden biseyler kiskanmalari yokmu o onu istiyo öbürü vermiyo biri istiyom diye agliyo biri beniiiiiiiim diye agliyo. :dontknow:kücük kelebegim daha onlara katilamiyo ama kucagimda öyle ablalarini izledi bukadar masum bi cocuk olamaz allah tam kalbime göre verdi daha dogrusu acidi bana galiba büyük kizimdan cok seyler gördüm valla ne eve birini isterdi ne ben biyere gidebilirdim insanlari gördümmü son ses baslardi aglamaya cani sagolsun sabahlara kadar otuttururdu bizi.ama kardesini okadar cok seviyoki anaokulundan gelir gelmez ay benim yavruuuuuuuum ben seni cok özledim diye öper sever buda beni cok duygulandiriyo.bazen ay nezaman büyüyecek bunlar diyorum bazende hic büyümeseler hep yanimda kalsalar diyorum onlara bi zarar gelmesinden cok korkuyorum :(

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ayni korkulari yasiyoruz bengu sende bide ikitane var iki katini yasiyosun.simdi hersey cok guzel istedigimiz gibi giydirip istedigimiz gibi gezdiriyoruz.meleklerimizin bi sekilde hayatlarini duzene sokuyoruz ama bi gun gelicekki onlar bu duzeni kabul etmicekler herseyi kendi isredikleri gibi yapmaya calisacaklar belki bize bunlar zor gelicek ama sonunda yinede yasanacak.
  bu arada masallah canim cok guzel miniklerin her ikisinede hayran kaldim onlarida  :opucuk: :opucuk: kocaman

burcu-emir

bu minik kelebek çok tatlı maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

Almiş'inAnniş'i

bengü

hepinize bizi ziyaret ettiginiz icin tesekkür edriz teyzeleri.genc anne olmak gercekten güzel ama dogru ilerisi icin iyi seyler verebiliyomuyuz önemli olan bu miniklerimin lakabi ikiside japon ya ama babalarida japon gözlü zaten herkez babalarina benzetiyo.ulen diyorum bitane kendime benzeyenh doguramadim :crybaby2: :crybaby2:canlri sagolsunda.

burcu-emir

bengücüm yaşın gençmiş,3.yaparsın,hamileliğin boyunca elinde ayna kendine bakarsın  :ehi: üzme canım kendini bu fani şeyler için  :k06:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bengucugum bence babalarina benzemeleri iyi olmus ne guzel iste disaridaki insanlardan cok daha farkli bi ozellikleri var bence herkezde olmayan sey cok ozeldir.masallah ikiside dunya guzeli.tam yemelikler :hungry: :hungry: :hungry:hele o minikteki yanaklar yokmu cok tatli yanimda olsa bitirmistim ben o yanaklari yemekten en kocamanindan :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: burcu&rain - 25 Kasım , 2007, 22:06:49
bengücüm yaşın gençmiş,3.yaparsın,hamileliğin boyunca elinde ayna kendine bakarsın  :ehi: üzme canım kendini bu fani şeyler için  :k06:

evet bende katiliyorum burcucugum sana ben bunu hic dusunmedim cok haklisin :ehi: :ehi: :ehi:

bengü

bende gurur duymuyorum degil canim ya hic birimize benzemeseydi.gercektende tam bi lokum masallah etli putlu ben yiye yiye doyamiyom gören herkez bayiliyo sisman sey diye  :nazar:halbuki mama yiyen cocugu derler kilolu olur diye demekki dogru degilmis doktorda diyo etli putlu diye ama boydan kurtariyoruz boyu olmasa allah korusun obez felan olurdu bide.bu aksam biraz miz mizdi ya disleri cikiyo kuzumun hemde azi disi bende anlamadim ilk önce ön disler gelir benim bildigim ama öyle degilmis demekki.daha simdi uyudu ayyyyyyyyy cocuk büyütmek cok zor anam valla büyük konusmuyorum burcucum ama allah olmayanlara versin bana iki tane yetiyo. :binkybaby:bu ikinciyide istemeden yapmistim hatta büyük konusmustum ben baska cocuk felan yapmam bitane yeter diye meger öyle konusurken hamileymisim zaten  :ehi:oyüzden büyük konusmuyorum canim ya ama okadar cok evlat özlemiyle yanan varki allah onlara versin cifter cifter :amin:

bengü

söylemeden gecmiyim bastan yapmam demistim ya ikinciyi simdi iyide yapmisim diyorum.aslinda benimki cocuk degilde dogum korkusuydu birincide biraz zor olmustu dogumum bunuda öyle olcak diye dogumdan cok korkuyodum ama allaha sükür kolay oldu.hatta dogum yaptim odama geldim ayaklandim hemen gelen ziyaretcilerimle cafeye indim hemsireler kalkma dediler ama dinlemedim.ben biraz hiperaktifimdir pek yerimde duramam devamli biseylerle mesgul olmam lazim.

sibell&gökhan

kusura bakma canım ya ben ikiz zannettim allah bağışlasın  canım
hayatım resim küçültmen için ctrl + w yapıyorsun yatay 50 dikey 50 yapınca oluyo bol şans  :opucuk:

sevda

Bengücüm bizde sizlere gün geçtikçe daha çok alışıyoruz ve iyki varsınız diyorum hep...

Bu arada ben bayağdır lahmacun yemiyorum ohhh ne güzel senin bu avantajın var bak burda güzel yapan yer yok olsa hiç kaçırmam benim yerimede birtane ye oldumu güzelim... :hungry:

duru boncuk

bengücüm gerçekten büyük konuşmamak lazım ben neye büyük konuştuysam hepsi tek tek başıma gelmiştir bu yüzden dersimi aldım yani ama senin büyük konuşman sana bir meleğe malolmuş ne güzel bak  ;Dlahmacun dedin canım çekti valla bende çoktan beri yiyemiyorum  :hungry:ya bengü merak ettim nerelisinizki böyle lahmacunlar falan yapılıyoo :icon_scratch:

bengü

özgülcüm ...........                                                                                                                                                                                                                                                                                                            ben zonguldakliyim ama almanyada yasiyorum ama lahmacun benim kolayima geliyo yanina cesit istemiyo ya keske yakin olsak ne güzel sizede yapardim yerdik beraber.dogru büyük konusmamak lazim ama dedigin gibi bana bi melege mal oldu ilk ögrendigimde cok agladim istemiyodum bakamam diyodum kizim daha kücük kiskanir psikolojisi bozulur diye üzülüyodum ama bazen kiskansada kortugum olmadi ve simdi iyikide yapmisim diyorum cok tatliiiiiiiiiiiii.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                sevdaciiiiiiim                                                                                                                                                         ben lahmacunu disarda yemiyorum kiz evde kendim yapiyorum yada babamiz yapiyo cokta nefis oluyo.istiyosan nasil yaptigimi anlatayim sende yap.bidahaki yaptigimda resimde cekiyim görmüs olursun burada lahmacunu daha degisik yapiyoruz türkiyede böyle yapmiyoduk.