meleklerim iyiki varsiniz

Başlatan bengü, 24 Kasım , 2007, 01:02:17

« önceki - sonraki »

şerife Berat

2 çocuk annesı gıbı gorunmuyosun canım ben sımdıden duba gıbıyım ıkıncıyı dogurunca nasıl olurum bılemıyom  :k06:

adalet

Alıntı yapılan: bengü - 28 Kasım , 2007, 23:42:54
ya aslinda benim adim birgül üye olurken kizimin adini yazmistim öyle kaldi kücügünün adi bengü büyügü zara.
canim cok guzelsin demek kizlarinda sana cekmisler  :nazar:
benim yegnimin ismide burgul  :y25: aramizda 5 ay var kardes gibiyiz cok ozledim  :love7:

ben senin kucuk kizi oglan diye biliyordum ay simdi ogrendim sok oldum oglanlara benzetiyordum  :k06:benim bu salakligim ne olacaksa gul gibi kizlara oglanlara benzetiyorum niye acaba  :dontknow: ???

bengü

yaprakcim daha önce hic söylenmemisti ilk sen söyledin valla. :-[
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

serifecim simdi daha zayifim inan bana iki cocuk adami igne yapiyo merak etme dogumdan sonra.                                                                                                                                                        sevdacim tesekkür ederim iltifat ediyorsunuz :-[                                                                                      adeletcim normal erkek zannetmen cünkü herkez benzetiyo zaten erkek olacakmis direkten dönmüs.insallah en kisa zamanda yegenini görürsün benim ailemde türkiyede bende cok özledim :crybaby2:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bengucum sayfalarini takib ediyorum hemen hemen aileni cok ozledigini soyluyosun canim benim yaa seni okadar iyi anliyorumki

ne kadar oldu aileni gormeyeli.bazen bende diyorumki birakim burda herseyi gidigim kendi ulkeme beni orda daha iyi anliyolar ve kendime guvenim geliyo.

ama olmuyo hayat iste seni ve minikleride  :opucuk: :opucuk: :opucuk:kocaman

semra

merhaba  :nazar:cok tatlilar sana nekadar benziyorlar sende güzelmisin .bu arada sen nerden katiliyorsun gürbetteyim demissinde

duru boncuk

ay birgülcüm valla çok güzelsiniz allah nazarlardan korusun :nazar: :nazar: bak bu iki çocuk hakkaten adamı zayıflatıyosa bende doğurum hemen ikinciyi  :laughing7: :laughing7:

bengü

özgülcüm:önce tesekkür ederim beni güzel buldugun icin.cocuk isine gelince birinci cocukta bende hemen veremedim kilolarimi biraz zamanimi aldi ama ikinci cocuk olunca stres kosturmaca e cocuk anaokulunada basladi sabah kalk götür getir valla kilodan eser yok simdi.                                                                                                          semracim: ben almanyadan katiliyorum kizlarimi bana benzetmezler aslinda genelde herkez ayni baba der saol beni güzel buldugun icin canim                                                                                                                         yaprakcim: insanin kendi ülkesi gibi tabiki olmuyo dogru dürüst dillerini bile bilmiyoruz insan haklari burada daha iyi ama kusu altin kafese koymuslar o yinede vatanim diye aglamis.almanyanin havasida berbat bu yaz dogru dürüst günes bile görmedik inan nerede türkiyemin havasi denizi tasi topragi ah ahhhhhhhhh.                                                      tubiscim... sayfami takip ettigin icin tesekkür edrim canim gurbetcinin halini gurbetci anlar canim ben iki senedir görmedim ailemi gecen sene hamileydim ondan önceki senede daha yeni gittim diye gidememistim ne bileyim hemile kalacagimi sende bilirsinki artik almanyada hayat yavas yavas ölüyo insanlar degil izine gitmek alisverislerinde bile kisitlamaya basladilar hersey okadar pahalandiki bu almanyada ödenecekler kagit isleri hic bitmiyo anliyacagin iki sene gidemedim ama bu sene gitmek istiyorum bakalim nasip diyelim.dün ucak kazasi oldu ucakla yolculuktan korktuguma kendim gitmek istemiyorum ama sadece ailemle olmak icinde kendim gidesim var neyapacagimi bende bilmiyorum.

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

evet dogru almanya artik öldü diyolar canim hele bu kagit isleri yokmu basa bela inan su son iki ayin mektuplarini atmasaydim kocaman bir dolap dolardi kagitla.ama burda sevdigim bise var insanlar birbirlerine saygili en ufak seyde birbirlerini kirip vurmuyolar.

canim insallah sende en kisa zamanda kavusursun ailene :amin: :amin: :amin:

duru boncuk

allah ikinizede yardım etsin birgül ve tubişim çok zor gerçekten gurbette yaşamak  :(

birgül bende güya bayramda istenbula gidecektim ama eşim bize kıyamadığı için bizi uçakla gönderip kendi otobüsle gelecekti ama kazadaki o bebekle annesinin olayı ve bizim düşüncemizin aynı olduğunu öğrenince çok korktum ve vazgeçtim gitmekten gerçekten zor bir durumm  :y25: :y25:

bengü

evet ya bu ucak kazasi benide cok korkuttu ama baska caremiz yok mecbur ucakla gelmek zorundayiz artik allaha emanetiz kaderimizde ne varsa o allah korusun cok zor bisey o heyecan korku allah kimseye yastmasin.

Almiş'inAnniş'i

birgülcüm,
en az kaza uçakta oluyor merak etme bence  :icon_thumright:

sevda

Canım yaa korkununecele faydası yokkk kader yerde de göktede bulurr... :-\

-Butterfly-

kesinlikle katiliyorum arkadaslara .. siz yinede allaha emanet olun  :amin: .. :opucuk:

bengü

tesekkür ederim busecim ama ölümün hertürlüsü aci tabiki ama ucak kazasinda kurtulusun yok hemde düserkenki o heyecan cok kötü bisey olsa gerek ama remziyecimin dedigi gibi en az ucak kazasi oluyo.sevdacim dogru söylüyosun kader heran her yerde yakalayabilir insaní bundan kacis yok malesef.