Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

demoşşş

slm arkadaşlar kaçıncı haftalarda öğrendiniz ve bacağını kapatan yai ciniyetini göstermeyen bebekler kızmı oluyo

βαlκιz

3 buçuk aylıkken ikiz olucagını ögrendim 4. ayda cinsiyetlerini ögrendim :D
ama ablamın bebegi göstermiyodu bacaklarını açmıyoduu 9 ay göremediler tabii kız diye beklediler birazda ama erkek oldu  :k06: bacaklarını açmayan kesin kız diye bişey yoktur yaa erkeklerde utanıyo açmıyoo demekk  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

demoşşş

Alıntı yapılan: вαℓкız - 12 Kasım , 2009, 17:18:01
3 buçuk aylıkken ikiz olucagını ögrendim 4. ayda cinsiyetlerini ögrendim :D
ama ablamın bebegi göstermiyodu bacaklarını açmıyoduu 9 ay göremediler tabii kız diye beklediler birazda ama erkek oldu  :k06: bacaklarını açmayan kesin kız diye bişey yoktur yaa erkeklerde utanıyo açmıyoo demekk  :k06: :k06:
teşekürler cnm cevabın jçin kardeşimde hamile bebeği bacağını açmıyo doktor büyük ihtimalle kız demiş demekki yanılabiliyolar

βαlκιz

evet kesin kız beklemesinler erkekte olabilirr benimkilerin cinsiyeti erkekti ama doktor biri kız olabilir dedi yanılabilirim demişti  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

ben 20, haftada ogrendim canim doktor kiz dedi , bakalim hayirsli , gorseler bile yanilma ihtimalleri var , hele birde bacaklari kapaliysa yanilma ihtimali daha da yuksek .

ben oglumda de erkek demislerdi ve pipisininin ustune isaret koyup resmi oyle vermislerdi , ama bu sefer sadece kiz goruyorum bence kiz dedi doktor , ben kendim sahsen goremedim yani bu sefer  :k06:

demoşşş

Alıntı yapılan: вαℓкız - 12 Kasım , 2009, 17:27:13
evet kesin kız beklemesinler erkekte olabilirr benimkilerin cinsiyeti erkekti ama doktor biri kız olabilir dedi yanılabilirim demişti  :k06: :k06: :k06:
genelde doktorlar kızda yanılıyolar gliba göstermeyince kızdır dedikleri için sanırım benimde bi oğlum var şimdi ikinciye hamileyim buda oğlan galiba kısmet tabi hayırlısı olsun seninkiler kaç yaşındalar

βαlκιz

demoşşş

Alıntı yapılan: zelis - 12 Kasım , 2009, 17:32:35
ben 20, haftada ogrendim canim doktor kiz dedi , bakalim hayirsli , gorseler bile yanilma ihtimalleri var , hele birde bacaklari kapaliysa yanilma ihtimali daha da yuksek .

ben oglumda de erkek demislerdi ve pipisininin ustune isaret koyup resmi oyle vermislerdi , ama bu sefer sadece kiz goruyorum bence kiz dedi doktor , ben kendim sahsen goremedim yani bu sefer  :k06:
evt tabi sonuçta makineden bakıyolar onlarda ama duyduğum kadarıyla erken haftalarda kız bebeklerde yanılıyolar

demoşşş

Alıntı yapılan: вαℓкız - 12 Kasım , 2009, 17:34:13
ben 19 yaşımdayım ikizlerim 10 aylık  :k06: :k06: :k06:
çok erken anne olmuşsun ne güzel ya hemde ikiz annesi :)

βαlκιz

**YeŞiLzEytİN**

bnm hamileliğimde  doktor 8. aya kadar erkek dedi sonra kız dedi kızım oldu....5 yaşında şimdi
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

--elif--

ben 4. ayda öğrenmiştim benimkide kız ama öyle bişey olmadı direk göründü bizim kız biraz terbiyesiz olacak heralde  :ehi:

< ESLAL >

12. haftada bacak arasında kordon var ama % 98 kız demişti doktorumuz 15. haftada evt görüyorum %100 kız dedi şimdi 33+4 haftalığız kızımız olucak yani Allah nasip ederse  :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

12.haftamda erkeğe benziyo dedi 14.haftada kesinleşti  :k06: