Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

yasmin35

sen nereni kaşıdın ama o bizim yengede tuttu valla burnunu kaşımıştı ama hebersiz olcak diyolar ve oğlu var bana kimse yapmadı
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

betulyagmur

29 Aralık , 2009, 10:49:32 #76 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2009, 10:51:36 betulyagmur
canım çenemi kaşıdım walla ben :laughing7: bakalımmmmm
HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

betulyagmur

HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

мiŁenα.

vadi= muge & melis

мiŁenα.

ѕєν∂α¢αη

benim kafama tuz atmışlardı :) ne yaptıysam artık aaa ERKEK die bağırmıştı herkes :)

Uploaded with ImageShack.us

melek__

ben şu an 19+0 haftalığım ama benimki hala göstermedi.. aile içinde bir iddialaşma bile oldu artık; kız olcak diyenler ve erkek olcak diyenler diye 2 ye ayrıldılar :)

мiŁenα.

ULUDAĞ

11 HAFTA DA DOKTORUMUZ KIZ GİBİ DEDİ 21.HAFTADA KESİN KIZ DEDİ :)

yasmin35

Zeynep_Sena

ben cok gec ogrenenlerdenim 28 ci haftada sanirim ogrendim bebegin cinsiyetini hep heralde kiz diyolardi ama kesin deil demislerdi dr lar tr gittigimde dr hemen kiz dedi ama artik oda bilsin deilmi 28 hafta oldu sonra geldim viyanaya burdaki dr da kiz dedi ve kesinlesti artik oyle cok gec ogrendim ben