Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

selam dostlar umarim iyisinizdir.. derincimm cookk az kalmis yaaa kulvari atlatmissin allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin..  :amin: serpil ve sekerimm sanirim bendede ayni durum varr.. goren inanmiyorum hamile olduguna..  karnini ac bakayim diyorr..:):) .. tuhafima gidiyor hatta kaynanam bigun soranlara karnimi acip gortermisti bankanin icerisinde ona cok kizmistim.. delimidir nedirr bazen ne yaptigini bilmiyor  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

:ehi: :ehi: :ehi: bende arkadas olsada olmasada kaynanam gostermeye cokkk merakliiii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sekerimm bi kadin gordum hastanede zayiff nasil, minyon tipli 24 yasinda karni burnunda 7 aylik hamile.. megersem 3. cocuguna hamileymiss dondum kaldimm benim ilk hamileligim nasil dogurucam diye dusunuyomm millett almis basini gidiyorrr.. senindemi ilk hamileliginn???

< ESLAL >

benim karnımdan önce kalçalarım çıkmıştı  :ehi: :ehi: :ehi: hamile kaldım gibi büyüdü resmen  :honk:
15. haftamda hamile olduğumu herkes anlıyordu çok erken belli oldu benim göbüş  :nazar: o hızla devam etmesinden korkuyodum ayy önümü göremezdim valla  :k06: ama abartılı bi göbem yok şimdi Allah'tan

✿sweet_sweet✿

:ehi: :ehi: :ehi: ezo masalahhh seninde az kalmis sanirim dogumuna hadi hayirlisi.. bende durumlar yazdigim gibi.. sanirim birden sisecegimmm  :D

< ESLAL >

evt canım az kaldı 33. haftanın içindeyiz  :nazar:
aman kızlar tadını çıkarın başta çok heycan verici olsada sonra insanı çok sıkıyo o koca göbüşler :) herşeyi kısıtlanıyor insanın ben hala kendi işimi kendim görebiliyorum sanırım hala ağırlaşmadım herkes ağırlaşınca herşey çok zor olcak diodu söylenen ağırlaşmayı yaşamadım,galiba ben ağırlaşmadan doğurcam   :ehi: :ehi:

мiŁenα.

benım ılk hamıleleıgım....bende yolda bır kadın gordum..zayıf uzun bylu esı cantasını tasıyordu dedımkkı masallah yaa yannda gectım kı kadın hammıle ya hıc bırsey yok karın var :ehi:

✿sweet_sweet✿

✿sweet_sweet✿

sekerim benimde ilk hamilelikk, seninkiside hayirli olsun allah saglikli hayirli cocuk nasip etsin.. :nazar: :amin:

мiŁenα.

amın canım...cumlemızın...

ılk hamılelık ya tedırguın oluyor ne kadar arastırsamda cahıllıge gelıyor suan kasıka grım oluyor  :'(

✿sweet_sweet✿

sekerim bendede o durum var su anda sanki adet olacakmisim gibi bir agri hissediyorum doktoruma sordumm.. insan vucudu her ay adet olacakmis gibi kendisini hazirlarmis ve hamilelerdede bu durum kasik agrisi olarak ortaya cikarmis bir nevi rahimin genislemesi durumunu yasiyoruZ.. allah korusun kanama vss olmadigi surece bu durum gayet normal bir durum oluyormus.. birde cokk dikkat ett ayaktan soguk yeme.. ayagini sicak tuttugun surece hasta olmazsin.. ben oyle yapiyorumm.. meyve de cok iyi geliyor rahatlatiyor.. cok fazla aklina getirmemeye calis agrin oldugu zaman..

мiŁenα.

sağol canım ole yapıyorum ....

benım tam alt bolgeye vuruyor agrı fena oluyor :cildir:

✿sweet_sweet✿

anladim sekerim zor oluyordur tabiki.. agrilarinin oldugu gunleri not et istersen.. doktora gittiginde soylersin.. ben boyle bir durum olustugu zaman ajandama kaydediyorum.. acaba yediklerin sebze vs gazmi yapiyor.. yada dedigim gibi senin hamileligin tam zamani simdi rahim genislemesi oluyordur.. yat uzan dinlenmeye calis... birde bak su ic bol bol her derde deva.. ben sadece su ve meyva tuketiyorum inanmazsin ama cokk tuketiyorum.. ayiptir soylemesi idrar rengi bile onemli.. egerki koyu renkse bilki az su tukettigindendir. renginin acik olmasi daima iyi oldugunu gosterir.. bu donemde iltahap vs akintilar olacagi icin yine su icerek bunlarin onune gecmeye calisiyorum.. iste oyle herkesin yaptigi seyler okuyosundur her yerde zaten.. benimde cenemmi dustu nedirr baya uzun yazdimmm :D :D

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

su meyve bende sık tuketıyorum rahım genıslıyor ondan sanırsam benım kasık agrısı bırde bebegımın kafasını gerı vermıstı kasıgıma baskı yapıyordu o gecmemeıs olabılır

✿sweet_sweet✿

sekerimm insallah en kisa zamanda iyi olurr.. bu arada bebegimin kafasi geri vermisti demissin bunu anlamadimm.. doktor falanmi kontrol etti nasill.. mesajimi gordununde yazarsin kendine cokk iyi bakk saglicakla kall