Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

hu huuuu selammm herkese... uzun zamandır yoktum forumda.. karnım belırgınlesmeye basladı cok şükür :nazar: :nazar: haftaya bebısımın cinsiyetini ogrenecegimm ınsallahh..  :amin: herkese saglıklı bol mutlu günler dılıyorumm... :flowers: :flowers:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ben de 12. haftadayım karnımı ben ve eşim anlayabiliyorum.zaten pantolonlar olmuyor  :k06:  işe giderken kıyafet sorunu yaşıyorum normal pantolonlar sıkıyor, hamiş pantalonu için çok erken   :k06:

KADRİŞ

kızlar benim 19.haftam ama karnım dümdüz...gören kız kandırıyormusun bizi diyolar...içimde sürekli kıpırdayan oynayan bi şey olmasa hamile olduğuma ben bile inanamıyacam...

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

мiŁenα.

benı gorenlerde kızım bu ne hal deıyor :ehi: :ehi: :ehi: yarın 6 ayıma gırıyorum :nazar: ve hamıle oldugum artık bellı oluyor :suclu:

..BahaR●●

dışardan tam belli olmuyor hala hamişliğim
12.haftayım
ancak badi giyindiğimde farkedebiliorum
eşim hala inanamıor hamişliğime  :k06:

vadi= muge & melis

bol giyince belli olmuyor ben de okulda beyaz önlük giyiyorum öğrenciler bişeyler anlıyor ama tam olarak bişey de diyemiyorlar sözüm ona ağzımı arıyorlar  öğretmeniiiiim siz kilo mu aldınız  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben olsam hocam hayrola derdım...şişmişsiniz.... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zaten daha ebedıyen o okulu bıtıremem sonra :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

мiŁenα.

unicorn

benim 24. haftadan sonnra çıktı arnım biaz
28 den önce de kimse hamile olduğma inanmıyodu :) 26. haftada hamile pantolonu aldm :) onu da yeşilköy pazarından :)
:k06:
güsel bi duygu :)
zaten 7.aydan sonra kocaman oluyoo acele etmeyin :)

мiŁenα.

< ESLAL >

sonrada ayyy kocaman olmuş ne zaman doğacak,,aaaa karnın yamuldu gibi şeyler söylüyolar  :cildir: :cildir:

unicorn

Alıntı yapılan: ezoo - 10 Aralık , 2009, 23:20:14
sonrada ayyy kocaman olmuş ne zaman doğacak,,aaaa karnın yamuldu gibi şeyler söylüyolar  :cildir: :cildir:
evet yaaaa ayyyy kocaman olmuş
ya da ayyyyyy kcaman olmuşsun
bi e bunu söyleyen insanlar aynada kendilerine baksalar ... :hieyt:
hamilliklerini bildiğimiz insanlar bile başlıyorlar yalanlar atmaya ben 9 kg aldım ben 11 kg aldım gibi yalanlar 20 kg alanlar böyle diyorlar :( :aferin:
bana karnnın byumuş die tepki veren tek kişi bi müterimdi o da bekardı ona her gitttiğimde moralim bozuluyodu seni de görcez diyodum ama birr tek oydu yani gıcık olan okuyorum arkadaşların yazılarınıı çok sinir bozucu insanlar da varmış yani sinir bozmaya çalışan.

мiŁenα.

bencede karnım sısecek hamıleyım ben :occasion14: :occasion14:

kıme nee kı gayet normal bırsey sısmezse ayıp olur  :hieyt: :hieyt: