KÜÇÜK MELEĞİM METE ÇİKO

Başlatan TUBAMETE, 12 Ocak , 2007, 22:18:52

« önceki - sonraki »

TUBAMETE

Alıntı yapılan: minekavlak - 15 Ocak , 2007, 09:44:39
tuabcım mete çok tatlı olmuş.. :love5:
ah anneler olmasa.. :-\onlarsız hayat bir hiç.. :wave: :) :crybaby2:duygulandımda...

çok teşekkürler canım çok doğru söylüyorsun annemsiz bir hayat düşünemiyorum ve hergün dua ediyorum Allahım uzun ömürler sağlıkla sıhhatla birlikte yaşammızı nasip et diye Allah kimseyi erkenden ayırmasın annesinden...

TUBAMETE

Alıntı yapılan: adalet - 15 Ocak , 2007, 12:06:53
sayfaniz hayirli olsun masallah mete bey cok yayisikli
sayfamıza hoşgeldin adelet çok teşekkür ederiz...

TUBAMETE

Alıntı yapılan: g10ca - 15 Ocak , 2007, 12:08:16
yerim ben o mete çiko'yu
maaşallah pek de cin gibi bakıyor  :sunny:

sen de hoşgeldin gonca evet biraz cin bakışlı :)senin kuzucukta çok tatlı maşallah hele o omzuna yatışı melek gibi :angel12:

eda

tubacım mete nin sayfası hayırlı olsuunn. diğer taraftada görmüştüm resimlerini. çok şekersiniz. allah bağışlasın :D

TUBAMETE

Alıntı yapılan: eda - 15 Ocak , 2007, 14:52:12
tubacım mete nin sayfası hayırlı olsuunn. diğer taraftada görmüştüm resimlerini. çok şekersiniz. allah bağışlasın :D

edacım hoşgeldin çok teşekkürler....

CANANULACA

MRB SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN NEDE YAKIŞIKLIYMIŞ METE BEY MASALLAH
MELEGİM  İYİ VARSIN ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN:) CANKUŞUM

gul_ılgın06

TUBACIĞIM METEMİZİN SAYFASI HAYIRLI OSLUN  :icon_flower: :angel12:

METECİĞİM SENİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYOZ ILGINLA :-* :-* :-*

TUBAMETE

Alıntı yapılan: CANANULACA - 15 Ocak , 2007, 15:20:11
MRB SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN NEDE YAKIŞIKLIYMIŞ METE BEY MASALLAH

çok teşekkür ederiz o senin güzelliğin canan teyzesi... :love5:

TUBAMETE

Alıntı yapılan: gul_ılgın06 - 15 Ocak , 2007, 16:57:25
TUBACIĞIM METEMİZİN SAYFASI HAYIRLI OSLUN  :icon_flower: :angel12:

METECİĞİM SENİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYOZ ILGINLA :-* :-* :-*

çok teşekkür ederiz gül bizde seni ve pembiş lokum ılgın hanımı çok öpüyoruz :-* :love7:

bebitom

sayfanız hayırlı olsun tubacım
zeynep_berat

TUBAMETE

taşekkürler zeynepcim hoşgeldin canım sizin sayfanız yok galiba burda?

TUBAMETE

evet gelelim bugün neler yaptığımıza iş yerinde yoğun bir gün geçirdim bu yoğunlukta bile oğluşum burnumda tüttü büyüdükçe daha fazla özlüyorum :love7:küçük meleğim damak şaklatmayı,dilini dışarı çıkarıp yalanmayı öğrendi ayrıca çok hareketlendi yarım oturtulmaya tahammül edemiyor kafayı çok güzel tutuyor otururken ve çok fazla desteğe ihtiyaç duymuyo bu yaklaşık 2 haftadır böyle ama biz çok oturtmamaya çalışıyoruz.Sanırım o da beni özlemeye başladı beni görür görmez anneannesinin kucağında hareketleniyo gülücükler saçıyo tabi annesininde 32 dişi ortaya çıkıyor küçük aşkım seni çokkkk seviyorum....metehan şu anda uyuyor babamız hastada bend eburalarda rahat rahat dolanıyorummm...

TUBAMETE

ve bizim hikayemiz; :angry9:metebey uyandı bu ikinci girişimimde yarım kaldı inşallah 3. de anlatabilirim.şimdi ana -oğul biraz oynaşalım :hello:

yelda34

Sayfanız hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütsün.Mete beyin yanakların dan bir tutam koparsak kızarmısın annesi :icon_flower:

frezya

DAHA  OYNAŞMANIZ BİTMEDİMİ YAHU HİKAYENİN GERİSİNİ MERAK EDİYORUZ :D