27 Nisan , 2024, 12:37:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KÜÇÜK MELEĞİM METE ÇİKO

Başlatan TUBAMETE, 12 Ocak , 2007, 22:18:52

« önceki - sonraki »

TUBAMETE

Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 25 Ocak , 2007, 23:44:54
Alıntı yapılan: TUBAMETE - 17 Ocak , 2007, 23:20:25
annecim sen bu oturma işini kıvırdın artık ne diyeyim hayırlı olsun hepimize :wav:
Yoksa yoksaa bize mete çiko yazıyo da biz annesiyle mi yazıştığımızı sanıyoruuzzzz  :D

ayy ayça nasıl anladın ya bizde saklayalım diyorduk :)artık açıklayabiliriz hatta resimlede gösterelim :)

TUBAMETE

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 26 Ocak , 2007, 10:02:56
tuba yine nerelerdesin kız.
acık bi uğra ..

yasemincim bu arada sayfamızı boş bırakmadığın için ayrıca teşekkür ediyoruz geldik heralde arada benim hep oluyo böle şimdi kucağımda mete var durmuyo metebeyden incileri ve yeni fotoları akşam bi ara koymaya çalışacağım  şimdilik kaçtık....

TUBAMETE

ya misafirlerimiz vardı ben girmedim fotoda ekleyemedim şimdi oğluşumla yatacağız inşallah yarına herkese ii geceler...

siyah-beyaz

merhaba metehan seni ziyarete geldik ama bugün yoksun inşallah başka sefere:) umarım iyisinizdir tatlı kuzu meteyi öpüyoruz allaha emanet olun iyi geceler:)

TUBAMETE

:icon_flower:günaydınnn biz kalktık analı oğullu geçtik pc başına ama mete kıpır kıpır yalnızca bakabiliyoruz yazmamız zor oluyo biz bakıp bakıp çıkalım :)byyy

mumkule

Yok yok ben kesinlikle eminim biz mete çiko ile yazışıyoruz. Yerler senin o minik parmaklarını  ;D

TUBAMETE

Alıntı yapılan: siyah-beyaz - 27 Ocak , 2007, 00:16:02
merhaba metehan seni ziyarete geldik ama bugün yoksun inşallah başka sefere:) umarım iyisinizdir tatlı kuzu meteyi öpüyoruz allaha emanet olun iyi geceler:)

hoşgeldiniz işte burdayız çok iyiyiz Allaha şükür çok teşekkür ediyoruz ama biz kiminle yazışıyoruz tanımamız mümkünmü acaba ??? :)

TUBAMETE

27 Ocak , 2007, 14:05:47 #112 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2007, 14:07:32 TUBAMETE
Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 27 Ocak , 2007, 13:10:07
Yok yok ben kesinlikle eminim biz mete çiko ile yazışıyoruz. Yerler senin o minik parmaklarını  ;D

:D ayça teyze madem anladın benim yazdığımı işte bu foto sana sayfamızı okurken çekmişti annem:love7:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

Ben var ya seni yerim tatlı küçük adam seniiiii  :-*   :love7:Sööle annene seni gıgından öpsün benim için e mi?

jbdun

sayfanız hayırlı olsun,maaşallah mete beye :D
bilgisayar kurdu olacak gibi görünüyo, nasıl da kurulmuş öle koltuğa  :hello2:

SEVİNÇ

Meteciğim,hayırlı ilklerin dolsun sayfan, Canım.

frezya

slmmmm :D çoktan beri sayfanıza uğrayamadım metebey özür dilerim  :flowers: beni affedeersin umarım  :k06:
ama sana da kızdım yahu o kadar zamandır hani yok mu bi ilk daha  :laughing7: şaka şaka pc başında süper duruyosun valla  :hungry: yerim seniiiiiiii :D

frezya

tuba az önce sana yazmayı unuttum yahu meteye yazarken  :ehi: şaka şakaaaa bilerek yaptım... mete beyin resimleri falan süper yaaaa yeni resimler yokmu bekliyoruz haberin olsun

Emine

Biraz daha büyüsün annesini oturtmayacak bilgisayar başına desene  :k06:  :-*

SEVİNÇ

Maşallah,ne güzelde bilgisayar başında oturmuş.